který iPod touch koupit?

Odpovědět
flegos

který iPod touch koupit?

Příspěvek od flegos »

Ahoj, uvažuju nad koupí i podu touch ale nevím kterou generaci, mám omezené finanční prostředky a přemýšlím mezi 2. a 3. generací, pokud by byl někdo tak hodný kdo se v tom vyzná a vysvětlil mi v čem je hlavní rozdíl mezi oběma generacemi a jak funguje nahrávání hudby přes iTunes.. nemám s tím zkušenosti a nerad bych koupil něco co by mi pak nefungovalo nebo sem musel platit za hudbu.. takže bych rád věděl pokud si stáhnu itunes jestli jen přes něj hudbu vkládám ze svého pc do i podu, nebo se to musí nějak platit, popř. jakou verzi iOS by jste mi do 2g nebo 3g doporučili nahrát.. která je stabilní a bezproblémová, chci to hlavně na hudbu a filmy, popř bych zkusil ten internet přes wifku to už bych si tady našel jak si to nastavit. Děkuju za odpověď. :good: :beer:

EDIT:

joa ještě jedna věc... zajímalo by mě jestli existuje něco, díky čemu by se dalo přes i pod poslouchat rádio, pač to mě tam celkem chybí...

[edit=toncek]Edituj předchozí příspěvek a nepostuj jich více pod sebou. viz pravidla fóra.[/edit]

dennisek
Host
Host
Příspěvky: 25
Registrován: stř čer 24, 2009 9:27 pm

Re: který iPod touch koupit?

Příspěvek od dennisek »

rozdiel medzi 2G a 3G je vo vnutornostiach. 3G je vykonejši ale musíš mať viac ako 8GB, lebo 8GB su uplne totožné či už 2 alebo 3. Fw asi 4.3.3 je najlepšia. Hudba sa da vložiť v pohode z tvojeho PC. Wifi daš len heslo a už to ide. A ano je taka aplikacia a je tuším aj free. na appstore určite najdes. Ja by som osobne kúpil už 4G. ale ak niesu peniaze tak sa rozhodni už podla kapacity velky rozdiel tam nie je. :)
Ipod touch 4 32Gb 5.0.1 JB Redsn0w 0.9.10b2

flegos

Re: který iPod touch koupit?

Příspěvek od flegos »

jj děkuju za info :)


No, tak jsem to vyřešil následovně, jelikož jí přístroj potřebuji pouze na hudbu a filmy, tak jsem si na aukru zakoupil přístroj iPod touch 2g 8Gb. a hodím si na něj fw 4.3.3 který mi byl doporučen.... Jailbreak asi dělat nebudu, pač v něm pro mě nevidím význam. pc mám velmi výkonné a konverze jedno filmu mi zabere do 5 - 10 minut, ipod by měl být v top stavu, pač uživatel měl v popisu že přístroj nepoužíval pač si koupil iphone, jinak cena 1400 + 100kč poštovné, myslím že to je velmi solidní cena :) a pokud si na něm něco zahraju tak to budou maximálně worms :D

edit:
no.. měl bych ještě jednu žádost, chci si stáhnout ten free příjmač na rádio ale mám problém při vytváření účtu na iTunes, vždycky když vyplňuju heslo tak se mi rozsvítí červeně... má mít min 8 znaků to jsem splnil, i čísla jsem do něj zahrnul a pořád nic.. nevíte někdo co s tím ?

Odpovědět