Ukradeny Ipod touch 2g 8GB

Odpovědět
MaciasGuttler
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: úte pro 20, 2011 9:55 pm

Ukradeny Ipod touch 2g 8GB

Příspěvek od MaciasGuttler »

Ahoj, prosim Vás chtěl bych se zeptat co mám vše za možnosti když mi ukradli Ipod..

1) Jít na Policii a nahlásit krádež, jenže ty stejně stim nic nenadělají ne? Když ipod nemá nejaké IMEI nebo neco takového. => stejně ho nenajdou pokud se v nečem nemýlím.

2) Nejakou tu aplikaci fing my ipohne, nebo tak tam nemám.

3)Četl jsem, že je možnost Ipod nejak zablokovat a po připojení na Itunes se ipod blokne. Ale nevím kde, pokud je to jediná možnost jak tomu "zmr***" znepříjemnit užívaní mého ipodu prosim o nápovědu jak to udělat.

Předem moc děkuju za nápady ;)

Phase
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 490
Registrován: sob lis 19, 2011 5:24 pm

Re: Ukradeny Ipod touch 2g 8GB

Příspěvek od Phase »

1) neviem ako v ČR ale na SR musi byt hodnota ukradnuteho tovaru vacsia ako myslim 200€ aby to bolo brane ako trestny cin.. nahlasit to sice mozes ale necakaj ze ti ho najdu (ani keby to bol telefon s IMEI tak by sa do toho nehrnuli)
2) aj keby si ju mal tak ta by fungovala keby bol ten co ti to ukradol na WIFI a to by ho zameralo s dost mizivou presnostou
3) o tom neviem ze by sa to nejako dalo, najskorej urobi hned restore a neda sa nic.. viem vsak ze existuje nejaka databaza ukradnutych iZariadeni ktore sa tam eviduju, precitaj si tento clanok..
http://www.macblog.sk/novinky/macguard-skontrolujte-si-ci-vas-ipod-alebo-mac-nebol-kradnuty-alebo-nahlaste-odcudzenie-718.html
avsak sanca ze uvidis svoj iPod je velmi miziva :(
Obrázek iPhone 4S | black version | 16GB | iOS 6.1.3


"Sometimes life hits you in the head with a brick. Don't lose faith."
..Steve Jobs

Odpovědět