Problém s jackem

Zamčeno
Pilot555

Problém s jackem

Příspěvek od Pilot555 »

Zdravím, mám problém se svým Touchem. Před pár dny se mi z ničeho nic pokazil jack - kvalita hudby je otřesná - nedá se poslouchat. Zní to, jako kdyby písničky hrály v "jeskyni", zvláštní ozveny atd. Čistil jsem jack špejlí do ucha, nabral jsem sice hodně špíny, nicméně nepomohlo to a rozebírat ho nechci. Když posvítím na jack tak na dně je jakási špína, nevím no. Reproduktor hraje v pořádku.

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re: Problém s jackem

Příspěvek od M29 »

nakapej tam kontaktol, nebo něco takového a pak to vytři tou špejlkou s vatou. Jinou alternativou je vyměnit ten jakc, sám o sobě není drahej, ale musí se to napájet na desku a pochopitelně celý iPod rozebrat, takže to levné nebude :-(

Pilot555

Re: Problém s jackem

Příspěvek od Pilot555 »

Díky za radu, koupím a zkusím, dám vědět .....

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Problém s jackem

Příspěvek od Tony1 »

Ummmm "nakapej tam Kontaktolu", dle mé úvahy to není zrovna to pravé ořechové. Upřesnil bych to, zprvu se snaž vyčistit zdířku od všeho co tam je i ten bordel co máš naspod. Pokud ti sluchátka znovu nepůjdou, tak zkus sluchátka pokud ty jsou OK, tak servis výměna zdířky popřípadě vada na desce. Nakapání "Kontaktolu" může skončit i utopením iPhone v něm a iPhone není relé či spínač s kontakty.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Pilot555

Re: Problém s jackem

Příspěvek od Pilot555 »

[mod=BEAVERS]Ukaž nám, že jsi ještě šikovnější a prostuduj si pravidla a pak je dodržuj. Potom nebudeš už nikdy citovat předchozí příspěvek. Citaci jsem smazal.[/mod]
Mno, čistil jsem to předtím asi 5x na sucho tyčkou do ucha, jednou technickým lihem . . . Pokaždé sem vytáhl z jacku riflovinu z kalhot. Sluchatka jsem zkousel asi patery . . . K tomu servisu, nemám záruku, ani lístek a ani origo obal . . . na dně je skutečně bordel, zkousel jsem všechno, párátka, tyčinky, špejle .....

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re: Problém s jackem

Příspěvek od M29 »

Tony1: Já nemyslel vylejt kontaktolem, ale jen kápnout, popř. tu špejlku s vatou jím nechat trochu nasáknout a pak vytírat.

Jinak ten konektor samotný stojí asi 260 Kč, se servisem to je horší, tam je třeba počítat min s tisícovkou.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Problém s jackem

Příspěvek od Tony1 »

@M29 jistě rozumím, nic proti já jsem to chtěl jen upřesnit a ne tě nějak opravovat atd.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Pilot555

Re: Problém s jackem

Příspěvek od Pilot555 »

Vyreseno, koupil jsem si novy iPod - lock

Obrázek Bea

Zamčeno