iPod Touch 2G 8G spadl do vody

Odpovědět
spinE.

iPod Touch 2G 8G spadl do vody

Příspěvek od spinE. »

Zdravím,mám dost nepříjemný problém..dneska,asi před dvouma hodinama +- mi máma vzala batoh,že ho vyklepe nebo co.. jenže ho asi chtěla rovnou vyprat a přišla do pokoje s tím že jí spadl do vody můj iTouch a sušila ho ručníkem a taky do něj foukala a tak.. to asi nebyl dobrej nápad,co..? Tak sem ho vzal,home button a power button taky fungoval .. nenapadlo mě jej pomocí těch dvou čudliku vypnout .. bohužel , no a ona to odnesla to mobilky,tam jí řekli že se pokusí to fixnout,jestli se povede tak za 500 .. a bude to asi zhruba do pondělí..kdyby ne,co mám dělat? existuje alespoň záchrana dat nebo způsob to opravit? reklamaci mi neuznají to vím.. tak aspon nějákou naději? :(

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPod Touch 2G 8G spadl do vody

Příspěvek od rony »

ved si ho syncujes s pocitacom, tak sa nic nedeje predsa. je mozne, ze ti odide na vecnost, to uz je asi fakt.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

spinE.

Re: iPod Touch 2G 8G spadl do vody

Příspěvek od spinE. »

no jo , jenže já si hudbu co si dával do ipodu nedával prvně do knihovny ale rovnou.. kratší čas,moje chyba..dobře..uvidí se ..

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

iPod Touch 2G 8G spadl do vody

Příspěvek od rony »

huudba je najmensi problem a znovu: syncujes s pocitacom, nemas problem. carovne slovo, ktore itunes na pocitaci pise sa vola backup. niekedy nechapem, preco sa tomu prepajaniu vyhybate. ale vasa skoda, nie moja :)))
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

spinE.

Re: iPod Touch 2G 8G spadl do vody

Příspěvek od spinE. »

takže iPod jede.. sice blbne hlasitost a někdy si dělá co chce ale jede,akorát mi nejede jedna část displaye .. asi třetí sloup ikonek.. nevíte co s tím?

Dodo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1362
Registrován: pon zář 14, 2009 5:32 pm

Re: iPod Touch 2G 8G spadl do vody

Příspěvek od Dodo »

Neviem, ci sa hodi teraz menit display, ked ti mozno za mesiac Touch prestane ist.
iPhone 5S
iPod Shuffle
MacBook White

spinE.

Re: iPod Touch 2G 8G spadl do vody

Příspěvek od spinE. »

i to se může stát? sem myslel že tak týden,dva maximálně..achjo :(

Odpovědět