Po restore mi zmizli dáta

Odpovědět
nika123

Po restore mi zmizli dáta

Příspěvek od nika123 »

Potrebujem pomoc. Dnes som zapojila ipod k PC a niečo mi vybehlo, že mám dať restore. Tak som dala restore, hneď sa spravil aj update, ale také doležitejšie veci mi zmizly. Napríklad fotky a videá. Úplne všetky fotky a videá spravené ipodom. A aj mi zmizli uložené pozície z hier. Úplne všetky. Vlastne sa mi všetko vymazalo, ale hudba videá a veci čo sú v iTunes sa nahrali naspäť, no hry a fotky nikde. :( Backup robím každý deň ručne. Dnes nie, ale zovčera zálohu mám. Dostanem tie údaje niekedy naspäť, alebo sa s nimi môžem nadobro rozlúčiť? :cry: :(

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Po restore mi zmizli dáta

Příspěvek od Metalgirl »

Doufám, že po restore jsi iPod pojmenovala jinak, než byl původně, protože jestli jsi ho pojmenovala stejně, tak se ti stará záloha přepsala novou po restore, ve které nic není.

Ale přesto, připoj iPod k PC, v iTunes se ti objeví jeho ikona v levém sloupci, klikni na tu ikonu pravým tlačítkem myši a vyber z menu restore from backup. Pokud tam tu zálohu máš, kterou sis včera dělala, tak by se ti to mělo nahrát zpět.

EDIT: A ty jsi po restore nedávala volbu restore from backup? Dávala jsi set iPod as new? Či tak nějak.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

nika123

Re: Po restore mi zmizli dáta

Příspěvek od nika123 »

Set iPod as new som určite nedávala. Dala restore from backup, ale vybehol mi error, že hry sa nemôžu stiahnuť a všetko ostatné sa stiahlo okrem hier a fotiek.
Ono sa to volá stále rovnako. Nič sa ma nepýtalo či chcem zmeniť meno. :unknown:
Ale aj tak, mám tu v zozname včerajšie zálohy, tak dúfam, že to pôjde.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Po restore mi zmizli dáta

Příspěvek od Metalgirl »

A odkud máš ty hry? Jsou zakoupené v appstore? Pokud jsou řádně zakoupené, tak se musí synchronizovat zpět.

EDIT: Máš autorizovaný počítač na svůj apple účet?
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

nika123

Re: Po restore mi zmizli dáta

Příspěvek od nika123 »

Juhuuuu už mám všetko späť. :Yahoo!: Díky.
No, najprv mi hry nechcelo stiahnuť, lebo PC nebol autorizovaný a celkovo mu už trochu preskakovalo, nedalo sa autorizovať mi vyšiel error. Reštartovala som ho, autorizovala, dala som restore from backup a vybrala som včerajší a všetky staré veci mám späť. :Yahoo!:

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Po restore mi zmizli dáta

Příspěvek od Metalgirl »

Tak super, že se nakonec podařilo. :)
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

nika123

Re: Po restore mi zmizli dáta

Příspěvek od nika123 »

A teraz mám druhý problém. Toto:
Obrázek
Toto mi vyskočilo keď som zapojila iPod, asi tretíkrát som dala restore from backup, a hneď ako sa restorne tak zasa toto. :x

Odpovědět