problem so zapnutim Ipod touch 2g 32GB

Odpovědět
ob3l1x

problem so zapnutim Ipod touch 2g 32GB

Příspěvek od ob3l1x »

mam taky dost zvlastny problem ...
mam ipod touch 2 Generacia 32GB ktory zatial nema digitizer ani home button ....
vymenil som tam baterku za uplne novu (3,7 V) ... plne nabita 3,9 V ...ked je pripojeny k PC 4,1 V.
Teraz problem
ked je pripojeny k PC alebo k nabijacke display sa rozsvieti nabija. Ipod sa zosynchronizuje s Itunes bez problemov (zobrazuje vsetky potrebne info)

problem je len ten ze ked je pripojeny k pc alebo nabijacke bez problemov je mozne ho zapnut, vypnut, zvysovat/znizovat hlasitost (proste zakladne veci co sa daju robit bez digitizeru a home buttonu)

ale ked ho odpojim od PC nabijacky tak po urcitej dobe ho nie je mozne opatovne zapnut ale pritom bateria drzi napatie (stale je tam 3,7 az 3,9 V) cize bez problemov by sa malo dat zapnut ale nejde.

Neviem cim to moze byt tak sa obraciam na Vas ci mi neviete poradit ...

Digitizer aj Home Button som uz objednal a budem ich pripajat ale toto sa mi nezda ze ma vplyv na zapnutie ak tam nie je digi a home ...

pls ak mate s tymto nejaku skusenost poradte mi.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: problem so zapnutim Ipod touch 2g 32GB

Příspěvek od Metalgirl »

Sice pro tebe žádnou radu nemám, jen jedinou, není lepší počkat, až dojde digitizer a home button, celé to poskládáš a pak to zkusit jestli to vůbec půjde zapnout? Takto budeš mít 100% jistotu, že to není chybějícím digitizérem. Sice pokud to ani tak nepůjde, to budeš muset znovu rozebírat, ale dříve bych to nezapínala, stejně ten iPod nemůžeš nyní plně ovládat.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

ob3l1x

Re: problem so zapnutim Ipod touch 2g 32GB

Příspěvek od ob3l1x »

hmmm no prave to ze si neviem predstavit ze na to ma digitizer vplyv ...
ale tak bud tyzden mi pridu veci tak uvidim len ma zaujimalo ci sa s tym uz niekto nestretol ...

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: problem so zapnutim Ipod touch 2g 32GB

Příspěvek od Metalgirl »

Možná se někdo ozve, ale asi moc uživatelů nenapadne zapínat rozebraný iPod. ;) Největší jistotu budeš mít, jak to budeš mít vyměněné a složené, potom jak to nepůjde ani tak, potom má smysl řešit, co dál. :)
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: problem so zapnutim Ipod touch 2g 32GB

Příspěvek od Marek »

Ja by som urobil restore bez obnovy :) po takýchto veciach sa občas objavý nejaká ta chyba
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

ob3l1x

Re: problem so zapnutim Ipod touch 2g 32GB

Příspěvek od ob3l1x »

dnes som zistil zaujimavu vec a to taku ze ked pripojim sluchadla tak sa ipod rozsvieti ....
cize predpokladam ze je mozne ze ked pripojim digitizer tak sa to bude dat zapnut aj normalne ... ale to este ukaze cas ked dostanem digitizer

EDIT:

takze digitizer + home button som uz nahodil. urobil som restore
ipod sa zapne ked je pripojeny k nabijacke, PC, ... vsetko bezi tak ako ma ...
ale ked dlhsie ostane vypnuty (display) tak ho neviem inak zapnut ako zase pripojit cez kabel a stale sa mi zapina od zaciatku (jablcko) ...
baterka je pritom nabita dostatocne ...
neviete niekto co s tym urobit ? ako zapinanie fungovalo normalne ?

[mod=toncek]Nepostuj více příspěvků pod sebou[/mod]

hatalik

Re: problem so zapnutim Ipod touch 2g 32GB

Příspěvek od hatalik »

zdravim mozno ti pomozem mal som raz taky problem mal som iphone 3g 8gb vsetko akoze v pohode slo ked bol na nabijacke alebo aj ked som sa nanom hral atd... ale ked som sa s nim prestal hrat alebo nebol ani na nabijacke nasledne ´´ochladol´´ po nejakych 10 min sa vypol do DFU MODU... telefonu som sa zbavil ale nekor mi napisal jeden chlapik ze je to chyba v displeji... nejaka suciastka odfajcena co podrbe napetie na displeji a proste zhasne a je chyba... nehovorim ze to je to iste ale chyba moze byt len v tom LCDcku .. :)

EDIT: a skus ho este zapat stlacenim home+power 15sec drz mne to pomohlo :)

Odpovědět