Pomoc s downgradem iTouch 2G 4.2.1 -->3.x.x.

Odpovědět
AleRx8

Pomoc s downgradem iTouch 2G 4.2.1 -->3.x.x.

Příspěvek od AleRx8 »

Zdravím, vlastním iPoda druhé generace. Je starý tak rok a půl, možná dva. V poslední době, po aktualizacích na iOS 4.0 a vyšší se potýkám se záseky a s extrémně nízkou výdrží baterky. Nabiju na plno, a za dvě hodiny na netu mi to hlásí nízký stav baterie... I když jedu na nízké podsvícení displeje. Jelikož iOS 4 neznamená pro tuhle starou generaci nic nového, chtěl bych downgradovat na nejnovější iOS 3.x.x., myslím že je to 3.1.3, ale nejsem si jistý. Takže mohl by mi sem někdo postnout návod, jak to udělat přímo na toto zařízení? A můžu aktualizovat iTunes na nejnovější verzi, nebo si mám dát do pc nějakou starší? Díky předem za rady. Jo a když si pak udělám jailbreak... O kolik cca procent bude menší výdrž baterky, když si tam dám jenom SBSettings? A případně ještě Nintendo emulátor (ale ten bude zapnutý málokdy...) Díky ;-)

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Pomoc s downgradem iTouch 2G 4.2.1 -->3.x.x.

Příspěvek od Marek »

No záleží či máš MB alebo MC model. Ak MB tak downgrade urobíš, ak MC tak nie, potrebuješ SHSH zálohu. Zistíš to v nastavenia, obecné, informácie, model
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

AleRx8

Re: Pomoc s downgradem iTouch 2G 4.2.1 -->3.x.x.

Příspěvek od AleRx8 »

Mám MB, díkybohu ;-)

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Pomoc s downgradem iTouch 2G 4.2.1 -->3.x.x.

Příspěvek od Marek »

Tak potom si stiahni niekde FW 3.1.3 pre svoj iPod, daj ho do DFU modu a cez shift + restore ho nahraj. Pride chyba 1015 a na to si stiahni tinyumbrellu a v nej po tejto chybe klikneš na exit recorvery a iPod sa ti normalne zapne. Baterka, tak to ti nikto presne nepovie, ale ak nebudeš inštalovať hociaké blbosti tak by to malo byť ako tak ok. Len neobnovuj zo zalohy
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

AleRx8

Re: Pomoc s downgradem iTouch 2G 4.2.1 -->3.x.x.

Příspěvek od AleRx8 »

Takže už jsem to zkoušel několik hodin-podle tvého návodu, podle jiných návodů tady z fóra, jiných návodů z webu... Ale vždycky se mi ukáže jenom preparing ipod for restore a pak to vyhodí chybu... 21, 2002, 2005, 1602, 1604, 3194... Asi podle toho, co se iTunes zlíbí... Takže co teď? :/

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Pomoc s downgradem iTouch 2G 4.2.1 -->3.x.x.

Příspěvek od Marek »

viewtopic.php?f=128&t=42663 stiahni si tu FW pre svoj iPod, stiahni si iReb, daj pomocou iReb iPhone do DFU modu, potom zapni iTunes a shift + restore na ten custom FW a malo by to ísť
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Pomoc s downgradem iTouch 2G 4.2.1 -->3.x.x.

Příspěvek od Metalgirl »

Proboha Marecku, to ma iPod, ne iPhone, proto tam nemuze cpat custom z iPhonu, vsak mu to ani neveme. Ma to totiz iPod Touch!
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

AleRx8

Re: Pomoc s downgradem iTouch 2G 4.2.1 -->3.x.x.

Příspěvek od AleRx8 »

Které mám stahovat? Pro iPhone 2g nebo 3g? Promiň za ty blbé otázky, ale v tomto nejsem moc zběhlý :-D

EDIT: Aha, nevšimnul jsem si další odpovědi :) Můžu stahovat třeba odtud http://www.[zakázáno].com/showthread.php?t=13319 ? Nebo mi prosím postněte nějaký odkaz, ať nestahuju nějakou kravinu...
Naposledy upravil(a) AleRx8 dne pon črc 04, 2011 11:00 am, celkem upraveno 1 x.

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Pomoc s downgradem iTouch 2G 4.2.1 -->3.x.x.

Příspěvek od Marek »

Ups, sorry ja som tam nepozeral a len v rychlosti hodil sem odkaz a myslel že tam su aj pre iPod Touch :) a ano môžeš z tamad. Je to cenzurovane lebo to je warez forum..
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

AleRx8

Re: Pomoc s downgradem iTouch 2G 4.2.1 -->3.x.x.

Příspěvek od AleRx8 »

Aha :-D Ok, tak zítra zkusím a dám vědět, zatím moc díky ;-)

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: Pomoc s downgradem iTouch 2G 4.2.1 -->3.x.x.

Příspěvek od cicolably »

OT:
AleRx8 : preto tam máš CENSORED lebo ta stránka je pre zlodejov
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

AleRx8

Re: Pomoc s downgradem iTouch 2G 4.2.1 -->3.x.x.

Příspěvek od AleRx8 »

Omlouvám se, nevěděl jsem ;-)

Takže první pokus nevyšel, obdržel jsem error. Napodruhé jsem udělal ty pokyny, co jsi napsal, ale když jsem dával restore, tak jsem iTunes vypnul a pak znovu zapnul, pak už to celé proběhlo v pořádku a bez chyb, takže už tam mám 3.1.3. Díky moc všem za ochotu a rady ;-)

Odpovědět