Při připojení iPoda k pc, se pc vypne...

Odpovědět
Devilien
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: pon čer 20, 2011 10:44 pm

Při připojení iPoda k pc, se pc vypne...

Příspěvek od Devilien »

Jsem v koncích. Mám iPod touch 4g a pokaždé když ho připojím k pc, taxe pc vypne a takto to pokračuje, dokud iPoda neodpojím. Fakt už nevím čím to je, přemýšlela jsem, jestli to není widlema. Zdá se mi to, po tom všem, jako nejlogičtější vysvětlení, ale nejspíš je to kravina. Už vážně nevím co s tím. Prosííííím o radu :( :o :%)

mefistos

Re: Při připojení iPoda k pc, se pc vypne...

Příspěvek od mefistos »

zkus updatovat/reinstallovat drivery pro tvoje USB zarizeni...

EDIT: pokud mas modrou smrt bylo by dobry si opsat udaje chybu a taky na kterej soubor to poukazuje..

Devilien
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: pon čer 20, 2011 10:44 pm

Re: Při připojení iPoda k pc, se pc vypne...

Příspěvek od Devilien »

Mě spíš neleze do hlavy, že když jsem ho koupila tak to šlo bez problému, ale teď z ničeho nic to proste nejde...
Modrá smrt to není, prostě když iPod cinkne že je připojen a objeví se nabíjející se baterka, tak se prostě vypne bez jakéhokoliv upozornění na nějaký error...

mefistos

Re: Při připojení iPoda k pc, se pc vypne...

Příspěvek od mefistos »

vis kde a jak preinstalovat ovladace? ono je nastaveny v pc aby se sam pri chybe retartoval takze tu modrou smrt ani nevidis... musela bys pouzit specialni program abys to videla.. editnu tenhle post s odkazem na nej

EDIT: http://www.nirsoft.net/utils/trans/blue ... _czech.zip stahni.. otevri dej n aplochu a psust.. najdi chybu s posledni hlaskou a dole bys mela mit soubor xxxx.dll treba.. tak sem napis ten soubor nebo ten error co tam pise

EDIT2: a nebo jak rika metalgirl:D:D
Naposledy upravil(a) mefistos dne pon čer 20, 2011 11:12 pm, celkem upraveno 2 x.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Při připojení iPoda k pc, se pc vypne...

Příspěvek od Metalgirl »

Bohuzel se zblaznily ovladace k tomu iPodu. Apple mobile device ovladace. Umis si kompletne odinstalovat cele iTunes? Ale myslim vse, vcetne promazani registru atd. Stahni si program revo uninstaller, ten umi kompletne odinstalovat vsechny komponenty, tak pres nej odinstalujes iTunes, smazes slozky, ktere revo uninstaller po odinstalaci najde a smazes i registry. Vsechno se dela pres ten revo uninstaller. Potom nainstalujes iTunes znovu. Tim se ti obnovi i ovladace k iPodu.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Devilien
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: pon čer 20, 2011 10:44 pm

Re: Při připojení iPoda k pc, se pc vypne...

Příspěvek od Devilien »

No když tedy vypojím iPoda a zase zapnu kompa, tak mi to píše že při spouštění windows nastaly komplikace či tak nějak. Jinak btw, na mě musíš jako na prvnáčka :D Jsem úplnej nevic :D stáhla jsem si ten prográmek, otevřela a kde to mám hledat? Sorry, ale vážně jsem úplnej antitalent na tohle....Jasně, zkoušela jsem uplně odinstalovat iTunes, nevim jak je to možný, ale měla jsem velký problémy ho vůbec pak nainstalovat z5 :D

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Při připojení iPoda k pc, se pc vypne...

Příspěvek od Metalgirl »

No nevim, jak dlouho mas pocitac doma? Za ty roky bys mohla neco uz umet, kdyz s nim denne pracujes.

Pokud takove veci neumis sama, tak si nekoho na to najdi, nekoho, kdo to umi, at ti odinstaluje komplet iTunes.

Potom jako posledni reseni je preinstalovat cele windows, aby byly nove a ciste, nainstalovat pak v nich znovu iTunes. Zase na to budes potrebovat znaleho cloveka, ktery to bude umet.

Ono totiz na tento problem neexistuje jednoduche raz-dva-tri reseni, chce to pokrocilejsi znalosti windows. ;)
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Devilien
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: pon čer 20, 2011 10:44 pm

Re: Při připojení iPoda k pc, se pc vypne...

Příspěvek od Devilien »

No, za ty roky toho umim docela dost, ale ja se zaměřuju spíš na grafiku a grafický programy než na klasický software ;) a promiň, ale na odinstalování iTunes vážně nepotřebuju nikoho, psala jsem že jsem odinstalovala CELÉ iTunes ale pak byl dost velký problém ho nainstalovat z5, páč mi to házelo samé chyby, ale né že bych to neuměla ;) Spíš jsem reagovala na to řešení co psal mefistos, protože to jsem nějak nepochopila, kde v tom najdu to poslední hlášení o chybě, protože tyhle konfigurační programy prostě nějak nějak jdou mimo mě, toť vše....A odinstalovat a nainstalovat widle snad umí přeci každý, né? Nebo si to alespoň myslim ;) Spíš jsem chtěla vedět jestli nemá někdo stejný problém a neví jak ho řešit, nebo jestli jsem v tom sama a jedinej můj iPod se zbláznil? Je mi jasný že se to nevyřeši lusknutím prstů ;) Přesto díky za snahu, ale nejspíš se poptám ještě jinde, snad bude někdo něco vedět ;)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Při připojení iPoda k pc, se pc vypne...

Příspěvek od rony »

co presne znamena tvoje odinstalovanie iTunes, tak ako pisala metalgirl?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

h4wk3y
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 821
Registrován: sob bře 28, 2009 8:44 pm

Re: Při připojení iPoda k pc, se pc vypne...

Příspěvek od h4wk3y »

presne.. jestli jsi dala normalne Start - Nastroje - Programy nebo jak to je a tam jen odinstalovat iTunes, tak jsi se toho prave nezbavila tak kompletne, jak myslis a jak radila Metalgirl...

takze doporucuju znova a ted tak, jak ti radila Metalgirl... Pripadne, jestli to pro tebe neni zbytecne, tak preinstaluj wokna a bude...

Aspon budes mit zas komp na chvili jako novej...
Posilene dlouhe dobe zpet u iPhonu - iP5 16GB White, odblok s R-SIM 8+
Macbook Pro 13'' 2.26 GHz

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Při připojení iPoda k pc, se pc vypne...

Příspěvek od Metalgirl »

Tento problem uz tu melo hodne lidi a pomohlo komplet smazani iTunes z pocitace anebo reinstal windows. Kdyby jsi odinstalovala iTunes kompletne, tak by ti to nemohlo hazet zadne chyby, iTunes by se tvarily, ze se instaluji poprve v zivote, tak jak jsi je poprve kdysi instalovala. Tak se pozna kompletni odinstalace a smazani programu, ze v systemu po nem nezustane ani stopy a pri instalaci se tvari, ze tam jeste nikdy v zivote nebyl. :)

Vidis, ja se zase nevyznam v grafice, tak na to bych si vzala nekoho, kdo to umi. Na tom neni nic spatneho, kazdy umi neco. Ty si poradis s grafikou, ja se systemy. ;)
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

mefistos

Re: Při připojení iPoda k pc, se pc vypne...

Příspěvek od mefistos »

stacilo pravym na tento pocitac-> vlastnosti-> hardware-> spravce zarizeni -> usb drivery-> reinstall a nemusi se celej den kakat s iTunes:)

Odpovědět