Problem po Odpojení iPodu během restore

Odpovědět
Yoda

Problem po Odpojení iPodu během restore

Příspěvek od Yoda »

Zdravím, mám Touch 1. generace s původním softwarem. Už nějaký pátek mě to štve a tak jsem chtěl provést update abych si mohl přečíst knihu v iPodu. Takže co jsem udělal. Dal jsem check for updates v menu iTunes - Napsalo mi to, že tato verze je aktuální. Říkám co je to za blbost. Zkusím restart a uvidím co mi řekne pak. No tak jsem dal restore. Naběhl tam update nebo co to bylo a pak checking for restore. No a to je vše. Vůbec nic dál se nedělo, pořád to běželo jenže se nic nerestartovalo. iPod se odpojil z počítače (poznal jsem podle zvuku při odpojení USB zařízení) a na iPodu se zobrazil obrázek kabelu, šipky a itunesu. Když se pořád nic nedělo, tak co jsem já vůl neudělal. Napadlo mě, že to znamená, že mám iPod odpojit a zapojit a pak to bude pokračovat. No tak jsem to udělal, naběhl nějaký error a to je vše. ipod se zapne pouze po připojení k pc a to se objeví jen ten stejný obrázek. Tak mi prosím poraďte co mám s tím krámem teď dělat? Nikde jsem nic podobného nenašel. Prosím co nejdříve, díky...

Nazev upraven, zadat o pomoc v nazvu topicu nemusis,kazdy kdyz tady postuje ma nejaky problem. Barberry.pha

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Odpojení iPodu během restore - prosím rychle o pomoc

Příspěvek od Marek »

Stiahni si FW 3.1.3 na iPod Touch 1G, daj ho do DFU modu, a cez shift + restore nahraj FW.


viewtopic.php?t=24789
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

ipod touch 8gb
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 170
Registrován: stř pro 30, 2009 2:15 pm

Re: Problem po Odpojení iPodu během restore

Příspěvek od ipod touch 8gb »

a uz si robil na tvojom pc restore alebo update ??, lebo podla mna ti to bude vyhadzovat error a budes muset ist na ini pc...

Odpovědět