V čom je lepší iPod Touch

Odpovědět
patofbc

V čom je lepší iPod Touch

Příspěvek od patofbc »

Mamin frajer mi povedal, že načo si kupujem iPod ( kupujem nový Touch 4G za 220 ? ), že on má kamaráta ktorý mu môže zohnať lepší MOBIL a ešte oveľa lacnejší. Vedeli by ste mi povedať nejaké presvedčivé argumenty, ktorými by som ho presvedčil že toto je naozaj to pravé ? Ako vidíte v podpise, delí ma od neho ešte pár dní, vyskúšaný ho nemám tak možno poradia tí skúsenejší. Dik :)

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: V čom je lepší iPod Touch

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

250000 aplikací v App Store, Retina displej, krásný štíhlý design
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

V čom je lepší iPod Touch

Příspěvek od Barberry.pha »

Kdyz nekdo resi jenom cenu, tak ho o jinych vecech tezko presvedcis.
iPod je paradni multimedialni zarizeni bez gsm modulu, vsechno ostatni si na to jenom hraje :))
Appstore-k tomu neni co dodat, a jak psal kolega, retina displej, krasny desing, rychlost atd.

Konkretne by me zajimalo copak by ti chtel sehnat :p aby mohlo byt nejake srovnani ...
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

patofbc

Re: V čom je lepší iPod Touch

Příspěvek od patofbc »

tak ja si myslim že by mi zohnal nejaku použivanu nokiu alebo sony ericsson za 50 ? :D

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: V čom je lepší iPod Touch

Příspěvek od Metalgirl »

Kup si ten iPod, neprohloupis. Stara nokie ci SE jsou oproti tomu nic, umi to snad vsechno krom volani a posilani smsek. Videa, hudba, hry, audioknihy, ebooky, pristup na web pres wifi. Dotykovy display. No vse mozne, co si u takoveho multimedialniho zarizeni predstavis.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Marthin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1238
Registrován: pon bře 09, 2009 11:42 am

Re: V čom je lepší iPod Touch

Příspěvek od Marthin »

Lepší MOBIL než iPod Touch? iPod Touch není MOBIL!
Sežene lepší multimediální přístroj? Asi těžko. :Bravo:

patofbc

Re: V čom je lepší iPod Touch

Příspěvek od patofbc »

Marthin : píšem snaď že ipod je mobil ? :) ...

charlie77
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 850
Registrován: ned čer 07, 2009 10:21 pm

Re: V čom je lepší iPod Touch

Příspěvek od charlie77 »

Jestli sežene lepší mobil, tak jedině iPhone 4 :) BTW: těch aplikací je asi 350 000
Apple iPod Shuffle 5G, 2GB, pink
Apple iPhone 6S, 64GB, gold
Apple MacBook Air 13" 2014, 128GB

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: V čom je lepší iPod Touch

Příspěvek od ls8 »

OT

http://appshopper.com/ píše:Total Apps Approved: 456714
Total Available Apps: 366958
Total Available iPhone Apps: 332898
Total Available iPad Apps: 79301
Total Available Mac Apps: 3429
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Marthin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1238
Registrován: pon bře 09, 2009 11:42 am

Re: V čom je lepší iPod Touch

Příspěvek od Marthin »

patofbc píše:Marthin : píšem snaď že ipod je mobil ? :) ...

Z toho jsem to tak nějak pochopil :wink: nezlob se :)
patofbc píše:Mamin frajer mi povedal, že načo si kupujem iPod ( kupujem nový Touch 4G za 220 ? ), že on má kamaráta ktorý mu môže zohnať lepší MOBIL a ešte oveľa lacnejší.

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: V čom je lepší iPod Touch

Příspěvek od dodulo »

nic neries, kup si ho :D ukaz mu ho a az potom on zisti, ze nic lepsie by ti zohnat nemohol :) ( predpokladam, ze nic take este v rukach nedrzal ), iPhone 4 by za tu cenu nezohnal, jedine tak iPhone 3G, ktory by som uz dnes nekupoval, ak by ti slo aj o to aby ti to telefonovalo tak by som zvazil 3GS, tie sa daju najst od 200e a vyssie no samozrejme uz pouzivane, bez zaruky atd., avsak ak telefon mas tak by som siel urcite do iPod Touch 4G, ten displej je nadherny, samozrejme aj vykon :)
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

patofbc

Re: V čom je lepší iPod Touch

Příspěvek od patofbc »

Marthin píše:Z toho jsem to tak nějak pochopil :wink: nezlob se :)

Veď práve preto som "MOBIL" napísal s veľkými písmenami

Dodulo : No veď práve že to takto chcem riešiť, mobil sa mi pokazil ... tak som si nekupoval nič ine, doma sme mali vysuvaci samsung .... ten mi na telefonovanie uplne stači, na všetko ostatne budem mať ipod :) inač by som si život len s tymto samsungom predstaviť nevedel :D

k0mk0

Re: V čom je lepší iPod Touch

Příspěvek od k0mk0 »

sám mám iPod Touch 4g, kúpil som ho za 180? od jedného týpka ktorý ho mal 4-7 dní, je to úplne parádna vecička, mobil mám SE C510i a jedine na volanie, s iPodom robím úplne všetko..výdrž je pekná tiež, má to veľa aplikácií a hier, parádnu rýchlosť a veľmi dobré ovládanie, dokonca má aj foťák a video ktoré tiež robí perfektne, postačí ti nejaká tehla na volanie a iPod na všetko ako mne :) na 100% kúp a drž sa toho :ROFL:

patofbc

Re: V čom je lepší iPod Touch

Příspěvek od patofbc »

k0mk0: Môj podpis pod príspevkom hovorí za všetko :) ale zase veľkú tehlu k ipodu by som nechcel, nejaký taky tenky mobil je fajn :)

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: V čom je lepší iPod Touch

Příspěvek od Marek »

...ale iPhone je k nezaplateniu... Nemusíš nosiť so sebou dve veci, ale jednu.
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

k0mk0

Re: V čom je lepší iPod Touch

Příspěvek od k0mk0 »

lenže rozdiel cenový medzi iPod Touch 4g a iPhone 4 je 300?+, a nie každý je milionár ;)

PeterKiss

Re: V čom je lepší iPod Touch

Příspěvek od PeterKiss »

Všetky argumenty sú zbytočne, záleží na tebe čo si o ipode myslis a to mu aj povedz máš vlastnú hlavu skús prehovorit človeka ktorý už iPod mal a nelubil sa mu že je to najlepšie, to nejde ja by som mu povedal že sú to moje peniaze a kúpim si zane trebárs aj ufonsku loď a čo on robí zo svojimi je mi jedno.

Argumentuju ľudia čo niesu spokojný z tým čo majú, spokojný človek vie o nedostatkoch aj prednostiach ale nepozera na cenu pretože v mojom prípade je iPhone Jasná voľba aj za 30000.

patofbc

Re: V čom je lepší iPod Touch

Příspěvek od patofbc »

k0mk0 píše:lenže rozdiel cenový medzi iPod Touch 4g a iPhone 4 je 300?+, a nie každý je milionár ;)

tak tak :)

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: V čom je lepší iPod Touch

Příspěvek od Marek »

No, ja mám stále 3Gs nie 4, a zatiaľ spokojnosť nadovšetko. 4 mi vôbec nechýba.. A myslel som to skôr tak, že ak by bola možnosť nejakého toho iPhone, tak je to lepšie (okrem 2G a 3G)

EDIT: No sorry :roll:
Naposledy upravil(a) Marek dne sob dub 02, 2011 1:40 pm, celkem upraveno 1 x.
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: V čom je lepší iPod Touch

Příspěvek od cicolably »

slovo " vstále " znamená čo ? :D
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

patofbc

Re: V čom je lepší iPod Touch

Příspěvek od patofbc »

asi myslel "stále" =D

pato05323

Re: V čom je lepší iPod Touch

Příspěvek od pato05323 »

Moj oco taktiez protestoval ked som mu povedal ze si chcem kupit iPod tocuh 4g . Povedal ze mi zozenie nieco ovela lepsie z coho sa da volat a za lacnejsie . Povedal som mu ze za moje peniaze si kupim co chcem a kupil som si iPod . Nakoniec oco povedal ze nic lepsie ako iPod neexistuje a ked oco hra hry tak ja mam problem sa k nemu dostat :D :D Len je toho skoda ze sa z toho neda volat a smskovat . Inac je to vec ktora nema konkurencie . :)

patofbc

Re: V čom je lepší iPod Touch

Příspěvek od patofbc »

presne tak, a ešte ak je možnosť pripojiť sa na wifi tak sa dá robiť toho oveľa viac .... ja som si predvčerom kupil wifi a konečne si ho možem uživať naplno, napr jedna z veci ktora ma fascinuje je že si môžem sfotiť sudoku, dám solve a za 2-3 sekundy to mám vyriešené :D (google goggles)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: V čom je lepší iPod Touch

Příspěvek od rony »

ak su to tvoje peniaze, ty mas posledne slovo. Vsetci ti mozu poradit ale za sikovneho alebo za hlupeho nakoniec budes len a len ty :-)

Ak su to CUDZIE peniaze, sefuje on.

nejde o to, ci je to DRAHE, ide o to, ci sa to skutocne zhodnoti, taky ten koeficient "pocet dni spokojneho pouzivania vzhladom k cene".

AK potrebujes iPod Touch ako prehravac, tak bude fajn. Ak si nan nevies dat pozor, tak pre teba je skoda cohokolvek. To je na tebe.

Nemam rad iba ocarenie "modnymi" vecami, kludne nosim znacky, kludne si znacky kupujem, no mam ich dokladne premyslene. Asi je medzi nami len ten rozdiel, ze sa nemusim nikoho pytat a moja penazenka u tychto blbin neprotestuje :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět