JB 4.2.1 itouch 2G

Odpovědět
Draq

JB 4.2.1 itouch 2G

Příspěvek od Draq »

Ahoj, do teď jsem měl JB FW 4.O a dobrý až do dneška, kdy se to něják vyřadilo a nešlo zapnout ani na nabíjení to neregovalo tak sem si rek ze tam dam 4.2.1 a udelam si JB.
Ouha! :D

Nejdřív jsem zksil GreenPois0n, vše šlo ale když jsem v programu klikl na jailbreak! tak to chvíli pracovalo a pak to napsalo Jailbreakfailed :-(

I na další pokus to samé tak jsem chtěl aspoň zkusit Redsn0w. Mám model MB. Také všechno šlo, pak se itouch jailbrekoval blikaly bílé obrazovky atd. a pak mi to napsalo že další věci berou místo na ipodu nebo tak něco, jenže jediné tlačítko bylo finish a když ho zmáčknu tak my zůstane ipod jen tak s rozsvícenym displeem ale na nic neraguje.

Díky za rady jak vidno už sem vyšel z formy co se tyce jailbreakování :D

lukinek
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1373
Registrován: úte říj 26, 2010 11:24 am

Re: JB 4.2.1 itouch 2G

Příspěvek od lukinek »

u toho greenpoisonu mi to dělalo taky, musíš mít otevřené itunes při operaci
iPhone 5S 16GB Space Gray Vodafone CZ
iPhone 5 32GB White T-Mobile CZ
iPhone 5 16GB Black Electroworld - PRODÁN
iPhone 4S 16GB White CZ Vodafone - PRODÁN
iPad 2 64GB 3G iStyle
iPhone 4 16GB Black CZ T-Mobile - PRODÁN
iPhone 3GS 16GB Black T-Mobile SK

Draq

Re: JB 4.2.1 itouch 2G

Příspěvek od Draq »

Zkousel sem a nejak mi to nepomholo jen me napada po tom co mam ipod v DFU modu, tak tam je prosim vypnete zarizeni a pripojte ho. De něják ipod vypnout kdyz je v DFU modu? a ja ho mam pripojenej porad...

lukinek
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1373
Registrován: úte říj 26, 2010 11:24 am

Re: JB 4.2.1 itouch 2G

Příspěvek od lukinek »

iPhone 5S 16GB Space Gray Vodafone CZ
iPhone 5 32GB White T-Mobile CZ
iPhone 5 16GB Black Electroworld - PRODÁN
iPhone 4S 16GB White CZ Vodafone - PRODÁN
iPad 2 64GB 3G iStyle
iPhone 4 16GB Black CZ T-Mobile - PRODÁN
iPhone 3GS 16GB Black T-Mobile SK

Draq

Re: JB 4.2.1 itouch 2G

Příspěvek od Draq »

Dělal jsme přesně podle návodu, ipod jsem vypnul pred tim, program jsem zkousel i pustit v rezimu kompatibility pro win xp, ale vzdycky mi to napise jailbreak failed. Napada me treba este zkusit starsi verzi programu nez 6.1, nbeo jestrli existuje este nejaky jiny zpusob JB...

lukinek
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1373
Registrován: úte říj 26, 2010 11:24 am

Re: JB 4.2.1 itouch 2G

Příspěvek od lukinek »

Vyplň si profil.

Jinak máš opravdu otevřené iTunes u procesu? A jak ti to dělá? JB se začne dělat a poté to napíše Failed? Nebo se dělat ani nezačne..
iPhone 5S 16GB Space Gray Vodafone CZ
iPhone 5 32GB White T-Mobile CZ
iPhone 5 16GB Black Electroworld - PRODÁN
iPhone 4S 16GB White CZ Vodafone - PRODÁN
iPad 2 64GB 3G iStyle
iPhone 4 16GB Black CZ T-Mobile - PRODÁN
iPhone 3GS 16GB Black T-Mobile SK

Draq

Re: JB 4.2.1 itouch 2G

Příspěvek od Draq »

Hotovo

No, teď sem si všiml, že já sice Itunes spustím, jenže jak zapnu program green.. tak mi to vypne to Itunes...

Jinak mi to píše že Jailbreakuje, nic nic a pak najednou celej loading bar projede a napise to Jailbreak failed...

lukinek
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1373
Registrován: úte říj 26, 2010 11:24 am

Re: JB 4.2.1 itouch 2G

Příspěvek od lukinek »

Tak to už fakt nevím. Já když to dělal na iPhone 4, tak mi to dělalo to samé. Restartoval jsem windows a zapl jsem iTunes (dělal jsem to bez iTunes).

Jinak to, že v iTunes nic není, to je správně. Hlavně měj iTunes otevřené, a dej si to do lišty třeba.
iPhone 5S 16GB Space Gray Vodafone CZ
iPhone 5 32GB White T-Mobile CZ
iPhone 5 16GB Black Electroworld - PRODÁN
iPhone 4S 16GB White CZ Vodafone - PRODÁN
iPad 2 64GB 3G iStyle
iPhone 4 16GB Black CZ T-Mobile - PRODÁN
iPhone 3GS 16GB Black T-Mobile SK

Draq

Re: JB 4.2.1 itouch 2G

Příspěvek od Draq »

No i kdyz zapinam Itunes jakoby na dvakrat (po tom co mi ho ten program vypne tak ho este zapnu) tak porad nic... Este tu zkusim az prijedu domu na mem pc, ale je to divny...

Jinak je JB treba na 4.4 kterej by se dal pouzivat? Ipod bez JB neni ipod :D

Nicmene diky i tak

Koliesko

Re: JB 4.2.1 itouch 2G

Příspěvek od Koliesko »

skúsim podrobný návod :D .. Daj restore iPod cez iTunes, po restore aktualizuj! (avšak malo by ti to spraviť samo, na 4.2.1) nedávaj obnoviť zo zálohy ale daj set as new iPod (alebo tak dáko to je).. ďalej si stiahni firmware na iPod touch 2g 4.2.1 a redsn0w 0.9.6b5!
pripoj iPod a vypni ho.. zatvor iTunes!!! a otvor redsn0w v ktorom daj browse a vyhľadaj fw ktorí si stiahol ono sa ťa spýta či nejde o MC model lebo ten nieje kompatibilný daj nie.. daj next.. potom si vyber čo tam chceš (multitasking boot logo..) a klikni next, a následne zase next.. potom ti ale bude písať ako dostaneš iPod do DFU módu takže takto: 3sekundy sleep, ten drž a stlač ku nemu aj home (asi 15 sec drž obidva) potom pusť sleep a drž iba home.. drž až pkial ti nepojde do DFU (keď bude na redsn0w že máš ešte 7sec držať tak by to malo ísť).. potom sa už iba teš z toho ako si brajkol svoj iPod :) :D

Odpovědět