sieťová nabíjačka pre iPod Touch

Odpovědět
k0mk0

sieťová nabíjačka pre iPod Touch

Příspěvek od k0mk0 »

mal som iPod Touch 2g ale nedávno som už prešiel na 4g...mám takú lacnú nabíjačku na Apple avšak ako to pripojím vypíše na iPode ,,dobíjanie s týmto príslušenstvom nieje možné", dalo by sa to nejako spojazdniť? mám doma také 2 a je mi to ľúto vyhodiť :-/ dikes

simonecek
Host
Host
Příspěvky: 46
Registrován: pát led 21, 2011 10:01 pm

Re: sieťová nabíjačka pre iPod Touch

Příspěvek od simonecek »

Jestli mas jb,zkus stáhnout Resupported ze cydie

Komko

Re: sieťová nabíjačka pre iPod Touch

Příspěvek od Komko »

no spravil som to ako si hovoril, ale nešlo to a furt ako som pripojil ten adaptér píše Dobíjanie s týmto príslušenstvom nieje podporované, mám iPT 4g JB na FW 4.3 ;)

Juaxoo

Re: sieťová nabíjačka pre iPod Touch

Příspěvek od Juaxoo »

poradil ti blbě resuported4

lukinek
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1373
Registrován: úte říj 26, 2010 11:24 am

Re: sieťová nabíjačka pre iPod Touch

Příspěvek od lukinek »

Případně si kup adaptér do sítě, na který napojíš USB kabel. :pardon:
iPhone 5S 16GB Space Gray Vodafone CZ
iPhone 5 32GB White T-Mobile CZ
iPhone 5 16GB Black Electroworld - PRODÁN
iPhone 4S 16GB White CZ Vodafone - PRODÁN
iPad 2 64GB 3G iStyle
iPhone 4 16GB Black CZ T-Mobile - PRODÁN
iPhone 3GS 16GB Black T-Mobile SK

Komko

Re: sieťová nabíjačka pre iPod Touch

Příspěvek od Komko »

dal som tam resusported 4 a nejde to, skúšal som tam všetky tie 3 možnosti v nastaveniach a aj tak veľké kulové :sorry:
mám taký biely adaptér a dotoho sa zapojí USB kábel, avšak nieje to originál Apple a ak tam zapojím aspoň kábel od Apple tak absolútne nič nerobí, a ak ten čo k tomu bol tak stará známa hláška..... :x

Juaxoo

Re: sieťová nabíjačka pre iPod Touch

Příspěvek od Juaxoo »

máš poslední verzi ? nebo tu první co šla cracknout ?ta totiž nepodporuje ipody

Komko

Re: sieťová nabíjačka pre iPod Touch

Příspěvek od Komko »

to netuším, prosto som do Cydie -> search - dal len Resupported a našlo mi: Resupported, Resupported4 (to som nainštaloval), Resupported SBSetitings, Resupported4 SBSettings (to som nainštaloval tiež), Resupported Cracked, Resupported4 Cracked
nič viac mi nenašlo na ten názov, a keď dám na adaptér furt tá hláška no :(
btw - dúfam že nedostanem BAN za tie názvy :D

pato05323

Re: sieťová nabíjačka pre iPod Touch

Příspěvek od pato05323 »

Asi ti ostava kupa novej nabijacky . Kup si nabijacku do ktorej das USB a nabija to ale pozor nie kazda funguje . Mam jednu taku doma ale ked to zapojim tak to vobec nenabija . Teraz pouzivam nabijacku zo SE Vivaz :) Vsetko slape ako ma . Len nekupuj nabijacky za 1 € hovorim ja mam taku doma ale nenabija :D

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: sieťová nabíjačka pre iPod Touch

Příspěvek od rony »

netrochar a kup si normalnu nabijacku k apple veciam :) snad ked si mal na ten prehravac, tak mas aj na nu.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

k0mk0

Re: sieťová nabíjačka pre iPod Touch

Příspěvek od k0mk0 »

pato05323 píše:Asi ti ostava kupa novej nabijacky . Kup si nabijacku do ktorej das USB a nabija to ale pozor nie kazda funguje . Mam jednu taku doma ale ked to zapojim tak to vobec nenabija . Teraz pouzivam nabijacku zo SE Vivaz :) Vsetko slape ako ma . Len nekupuj nabijacky za 1 € hovorim ja mam taku doma ale nenabija :D



SE Vivaz má rovnaký konektor ako zariadenia Apple? :shock:

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: sieťová nabíjačka pre iPod Touch

Příspěvek od cicolably »

OT:
kOmkO
čo trošku použiť mozgovňu,ked niečo napíšeš? ano ta nabíjačka na SE Vivaz ma USB výstup
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

k0mk0

Re: sieťová nabíjačka pre iPod Touch

Příspěvek od k0mk0 »

sry som bol dosť prekvapený..a než som si to veľmi ľahko overil tak som sa spýtal a odpovedal som si sám, že m,á tiež USB výstup. preto ma to aj tak zamrazilo lebo som niekoľko rokov robil vieš SE SW-HW úpravy a tak, a zrazu teraz sa to celé mení a ja už v tej vode niesom :)

Odpovědět