SMB zobrazeni ikonek

Odpovědět
kolemjdouci

SMB zobrazeni ikonek

Příspěvek od kolemjdouci »

Zdravim mam problem u zobrazeni ikonek u SMB
u nekterych temat napr. Iron cool se nezobrazi ikonky u videa a muziky:-( je to i u dalsich temat a vzdycky video a muzika

fajnman

Re: SMB zobrazeni ikonek

Příspěvek od fajnman »

kdybys hledal tak to vis, ale nehledas a jsi liny. :-) melo by ti pomoct en ikonky sb, z ceskeho repa, pote ale ikony budou v anglictine a musis si je rucne prepsat, podiv se do sekce mobing.

kolemjdouci

Re: SMB zobrazeni ikonek

Příspěvek od kolemjdouci »

A když ti řeknu že jsem hledal a líný nejsem.

To co jsi popsal je postup, který je při lokalizaci na čestinu a pak pro zobrazeni. Nicméně jsem to zkusil a stejně to můj problém neřeší.

Jde o to že všechny ostatní ikonky se změní jen video a muzika zustane jako v default.

ilijusin

Re: SMB zobrazeni ikonek

Příspěvek od ilijusin »

na zacatku jsem mel se SMB taky porad problemy

koukni se do slozky s tematem (var/mobile/library/summerboard/themes/"tvojetema")


a ve slozce Icons zkontroluj zda tam vubec sou a jak sou pojmenovane, me se obcas stavalo ze tam bud nebyly vubec a nebo tam byly jinak pojmenovane

tak se tam koukni a pripadne prejmenuj, presne podle toho jak to mas na "plose"

POZOR!!! Velka a mala pismena jsou dulezita


a jestli to nepude, zkus ty ikony prejmenovat na ceske nazvy

kolemjdouci

Re: SMB zobrazeni ikonek

Příspěvek od kolemjdouci »

Jasný jasný teď na to koukám. U těch témat tam vůbec nejsou Music a Videos

Můžu tedy např. zkopírovat nějaký z jiných a normalně je vložit do ty složky kde jsou ostatní???
Předpokládám že jo.

Dík moc supr rada

ilijusin

Re: SMB zobrazeni ikonek

Příspěvek od ilijusin »

jj klidne muzes tam cpat co ches, a nebo aby ti to ladilo, tak nejakou ikonu z toho tematka kterou nemas, tj. ikonu pro app co nemas prejmenuj na music a dalsi na video

edit: aby se zmena projevila, musis restartovat springboard, tj zapni smb a aplikuj tema jeste jednou

Odpovědět