JB na iPod Touch 2G/3G MC

Odpovědět
sedlyboy352

JB na iPod Touch 2G/3G MC

Příspěvek od sedlyboy352 »

Už asi měsíc se neúspěšně pokouším o JB na iPod Touch 2G (jedná se ale o MC model, v tom bude nejspíš ta potíž) OS 4.2. Zkoušel jsem limera1n i greenpois0n, ale vždycky ztroskotám na DFU módu - zařízení se do něj prostě nechce dostat, ač u předchozích jailbreaků nebyl problém. Neví někdo co s tím?

_shimi_
Host
Host
Příspěvky: 108
Registrován: čtv pro 10, 2009 6:30 pm

Re: JB na iPod Touch 2G/3G MC

Příspěvek od _shimi_ »

ale de do ipodu dostat DFU mod ;-) zkus 1s stisknout home button a pak jeste k tomu stiskni Power button a cele to drz 5s....po 5 s pust Power button (to nahroe tlacitko) a drz home button,dokud se ti v tom programu Limera1n neukaze,ze zarizeni je v DFU modu...taky jsem si parkrat myslel,ze do DFU modu ipod za zadnou cenu nedostanu,ale vzdy to slo a to mi proslo vice nez 10 ipodu ruznych generaci ;-)

sedlyboy352

Re: JB na iPod Touch 2G/3G MC

Příspěvek od sedlyboy352 »

Hm, zkoušel jsem, ale asi jsem poleno. Tak či tak, po prohledání několika zahraničních fór zjišťuju, že JB na MC model prostě není...Snad bude, nebo myslíte, že se na něj prostě vykašlali?

Fanuš

Re: JB na iPod Touch 2G/3G MC

Příspěvek od Fanuš »

Greenpoison ani limerain nejailbreakuji iOS 4.2.

_shimi_
Host
Host
Příspěvky: 108
Registrován: čtv pro 10, 2009 6:30 pm

Re: JB na iPod Touch 2G/3G MC

Příspěvek od _shimi_ »

ja ted mam chvili ipo 2. gen MC model a ani za boha to nejde jailbreaknut ,muze mi tu psat X lidi,ze to jde,ale nejde..jen se mi na plose objevi ikona LOADER a kdyz ju oteviram,tak se hned zavre,zkousel jsem i restart,znovu jailbreak ,nic ,nechapu to,nejaky zkrat asi :D

Koliesko

Re: JB na iPod Touch 2G/3G MC

Příspěvek od Koliesko »

Do DFU sa dostaneš: 3 sekundy tlačidlo zamknutia, tlačidlo zamknutia drž a stlač home a drž asi 15 sekúnd následne pusť tlačidlo uzamknutia a home drž asi 10 sek (mne stačilo 7) alebo kým sa neprepne do DFU :) 8)

Odpovědět