Nejede wifi

Odpovědět
Jarisak

Nejede wifi

Příspěvek od Jarisak »

Zdravim,
dostal sem od strejce asi pul roku pouzivanej ipod touch 3g, mám tam firmware 4.1, dneska byl restornutej, ale nefunguje mi wifi.Jde o to, že když otevřu nastavení tak mi to u kolonky wifi píše "Není Wi-Fi" je možný, že je to chyba firmwaru nebo je wifi příjmač nějak poškozenej?
Díky

john
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 3044
Registrován: sob úno 13, 2010 1:51 pm

Re: Nejede wifi

Příspěvek od john »

Zkusil bych Restore přes DFU a pokud to bude psát pořád, tak je problém s Wi-Fi modulem.
iPhone 5S 32GB Black - iOS8 - nonJB
iPhone 5 16GB Black - iOS8 - nonJB
MacBook White (late) 2008 - Snow Leopard 10.6.8
iPad 3 16GB - iOS 5.1.1 - JB
iPhone 3GS 32GB Black - iOS 6 - nonJB
2x iPhone 4S 16GB White - iOS 6 - nonJB

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Nejede wifi

Příspěvek od Metalgirl »

Jeste po tom restore neobnovuj ze zalohy a jestli problem i potom pretrva, tak to bude chyba HW.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Jarisak

Re: Nejede wifi

Příspěvek od Jarisak »

Restore přes DFU sem zkoušel a nepomohl, zkusim ho ale ještě jednou.Asi to bude hardwarovej problém, nějak sem po tom koukal a někde bylo, že by mohlo stačit to rozebrat a ty spoje tam nebo co tam je pročistit 90% alkoholem, myslíte si, že je to možný?Byl by kdyžtak někdo kdo by mi to za nějakou tu stovku udělal?Nechci se do toho pouštět sám.

kiko1

Re: Nejede wifi

Příspěvek od kiko1 »

Zdravim, mam ten isty problem...
Jarisak uz ti to ide ?

@solokaprik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 305
Registrován: čtv kvě 31, 2012 2:48 pm

Re: Nejede wifi

Příspěvek od @solokaprik »

Myslím že nikdo se ti nepustí do rozebrání iPoda Touch, je to veliká pyplačka a ani mně osobně by se mi do toho nechtělo, radši prodej na Aukru a kup něco lepšího)
Apple iPhone 5 16GB - black
Apple iPad Mini 16GB wifi - black
Apple iMac 21,5" (late 2012)

mirus007

Re: Nejede wifi

Příspěvek od mirus007 »

ahojte,

Jsem štastným uživatelem Ipodu Touch 4, ale mám problém s WIFI připojením.

1. Síť je vyhledáná dám připojit, ale zústává ve stavu hledání. ( veřejná Wifi bez kódu )

2. Pokud udělám s tel. WIFI hot spot, vše se přípojí a tváří, že je připojeno , ale opět nemohu s Ipodem na net.

Jedná se o použitý Ipod, a v historii jsem našel záznamy, kam se uživatel připojoval vč. času atd.

Díky moc všem za rady.

ahoj Míra

DIAMOND

Re: Nejede wifi

Příspěvek od DIAMOND »

mirus007: Udělej si upgrade na iOS 6.0.1 nebo rovnou radši restore neobnovuj ze zálohy potom si znova udělej Semi-Untethred jailbreak :( a uvidíš jestli to pojede nebo zkus zajít za nějákým kámošem co mí Wifi zabezpečenou a zkus jestli se připojíš a pojedeš :)

Odpovědět