touch 2g

Odpovědět
tominatomina

touch 2g

Příspěvek od tominatomina »

chtel bych se zeptat.Ja jsem uspesny majitel ipodu 3G-ten se postupem casu zacal libyt mamce a vzhledem k tomu ze hraje hry spis v 2D a ten ipod ma software verzi 2.2.1 a chtel sem tam dat verzi 4.1 a co nevidet uz je tu i pitoma 4.2 no a kdyz dam update 4.2 bude mi ipod 2G fungovat bez problemu.Nekde sem cetl ze je to na nej uz moc.Mockrat dekuji za odpoved

Dodo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1362
Registrován: pon zář 14, 2009 5:32 pm

Re: touch 2g

Příspěvek od Dodo »

Pockaj, aky mas teda Touch? Lebo v nadpise temy mas 2G a pises, ze mas 3G. Ak mas naozaj 3G (su len 32GB a 64GB verzie) tak ide na nom fw 4.2.1 v pohode. Ak mas 2G tak je o cosi pomalsi.

Edit: Aha vlastne ked tam mas fw 2.2.1 tak musis mat 2G. :D
iPhone 5S
iPod Shuffle
MacBook White

Lentilek2
Host
Host
Příspěvky: 50
Registrován: sob říj 16, 2010 9:48 am

Re: touch 2g

Příspěvek od Lentilek2 »

nevím,jaký máš ipod,protože jsi to tak blbě psal,takže mamka si koupila 2g,a ty máš 3g?nebo máš 2g a mamka si chce taky koupit?
no to je jedno,ted abych nebyl OT
jestli ti jede 4.1,tak 4.2.1 ti taky určitě pojede,protože je ještě prý dokonce rychlejší(čehož si nejsem vědom,v rychlosti na 2g je na tom stejně jako 4.1)

tominatomina

Re: touch 2g

Příspěvek od tominatomina »

chtel bych se zeptat koupil sem touch 2g s verzi 2.2.1 a ipod je cely v anglictine.budu tam davat verzi 4.2 a chtel bych mit ipoda kompletne v cestine.poradite mi prosim jak se to dela??? abych tam mel cestinu a ne anglictinu.Dekuji

milan2022
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 913
Registrován: ned zář 07, 2008 9:40 am

Re: touch 2g

Příspěvek od milan2022 »

Cestina je sucastou iOS od verzie 3.0 bez do settings/general/international/language a tam si vyberies jazyk aky chces :wink:

Dodo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1362
Registrován: pon zář 14, 2009 5:32 pm

Re: touch 2g

Příspěvek od Dodo »

Ale podla toho postupu ako ti ho napisal milan chod az ked updatnes na 4.2.1. Pretoze na fw ako mas teraz (2.x.x) by si ju darmo hladal :)
iPhone 5S
iPod Shuffle
MacBook White

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: touch 2g

Příspěvek od Metalgirl »

Normalne pripoj ipod k pocitaci. Potom klikni na jeho ikonu v levem sloupci itunes. Objevi se ti zalozka summary. Tak tam dej check for update. Zahlasi ti, ze je novy ios ke stazeni, tak zvol volbu download a update. Ipod se ti updatne na nejnovejsi ios. Mezitim nesmis ipoda odpojovat od PC.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

jinec

Re: touch 2g

Příspěvek od jinec »

zDRAVÍM , koupil jsem na Aukru Ipod touch 16GB. Verzi mi píše že mám aktuální 2.2.1 - tzn. že tam nemůžu dát lepší verzi ? .Díky tomu že asi ne tak jsem nikde nenašel aplikace hry cokoliv co bych si tam mohl přidat. :/ vvšude mi píše od verze 3 ,,, 4 .. :( :cry:

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: touch 2g

Příspěvek od Barberry.pha »

Pripoj ipod k itunes a dej update, nahraje se ti posledni fw ktery na ten ipod je, ale to se ti po pripojeni ipodu k itunes muselo ukazat.
Pokud jsi ipod k itunes jeste nepripojil tak udelej a ono ti to nabidne samo.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: touch 2g

Příspěvek od Metalgirl »

Ne u iPodů to tak nefunguje, jelikož každý update na vyšší řadu OS byl placený, tedy z OS 2 na OS 3 se muselo za FW platit. Stejně tak z OS 1 na OS 2, proto mu to žádný update nenabízí. A jestli nabídne, tak za zaplacení toho FW. U iPodů se až od iOS 4 neplatí za update.

Ale, stáhni FW odsud http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/ pro svůj iPod, potom drž na klávesnici shift, v itunes u toho klikni na restore a vyber v okně ten stažený FW a proveď restore na něj. Předtím si udělej zálohu toho iPodu. Pro iTouch 2G je nejvyšší FW iOS 4.2.1.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: touch 2g

Příspěvek od Barberry.pha »

Tak to se omlouvam ;) doslo mi to az po precteni postu od Metal,
Takze udelej co ti doporucuje Metalgirl
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: touch 2g

Příspěvek od Metalgirl »

OT: Nic se neděje, ono totiž u iPhonů se to nikdy neplatilo. :)
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

jinec

Re: touch 2g

Příspěvek od jinec »

děkuji moc jdu na to :)

ještě maličkost našel jsem posledni FW na Ipod 4.3.5/8L1 . je to on . ?

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: touch 2g

Příspěvek od Metalgirl »

Ne, jsem psala, poslední je iPod Touch 2G iOS 4.2.1, tož taky trochu číst. ;)
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

jinec

Re: touch 2g

Příspěvek od jinec »

Omlouvám se ja blb sem koukal na Ipod ne na Ipod touch.. jen nevim zda mám Ipod touch 2G nebo Ipod touch 1g nic méně stahuji ten co si mi pisala. Děkuij :good: :wink:

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: touch 2g

Příspěvek od Metalgirl »

To poznáš, iTouch 1G nemá reproduktor a má okolo sebe černý plastový rám, iTouch 2G už má reproduktor, na boku tlačítka ovládání hlasitosti a stříbrný rám okolo (pohled zepředu od displaye). Stejně, kdyby ten FW neseděl, tak ti to iTunes zahlásí a nedovolí ti ho tam nahrát.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

matesimo

Re: touch 1g 16gb

Příspěvek od matesimo »

Dobrý den, stáhl jsem více verzí novějších ios ale pokaždé po výběru a zmáčknutí restore mi to hodí chybu že to není pro můj ipod, nevím co s tím. aktualně mi itunes aktualizoval jen na 1.1.5

dongkong

Re: touch 2g

Příspěvek od dongkong »

Ptz musíš mít FW pro iPod Touch 1G... A jestli ti to nevezme, pripoj iPod k PC, klikni na device v PC a dej "Update"

Odpovědět