nelze stahovat a aktualizovat aplikace [vyřešeno]

Odpovědět
pitris
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 37
Registrován: pát říj 16, 2009 2:59 pm

nelze stahovat a aktualizovat aplikace [vyřešeno]

Příspěvek od pitris »

Zdravím,

od včera mám problém s aktualizací a stahováním aplikací z appstore na iPodu,

vyhodí mi to hlášku "A secure connection could not be established. Please check your Date & Time setings."

A začalo to když sem se chtěl připojit na meebo, to nešlo tak sem ji odinstaloval a chtěl stáhnout znova jenže to vyhodilo tu výše uvedenou hlášku.

Už sem zkusil i změnit časové pásmo a pak mě napadl i restart iPodu jenže to vůbec nepomohlo.

Už si s tím nevim rady.

Budu vděčný za každou radu.

Předem dík

Pitris

PS: comp teď mometnálně nemám k dispozici takže restore sem prozatím nezkoušel.

//Edit: teď sem přišel i na to že mám nějaké divné řazení podle aktualizovaných pozn. v Notes, a taky vyfocených screenshotů, řadí se to úplně naopak než předtim.
Naposledy upravil(a) pitris dne ned pro 19, 2010 10:57 pm, celkem upraveno 1 x.
V roce 1969 dostaly počítače NASA člověka na Měsíc.
V roce 2011 máme telefony několikrát výkonnější než počítače NASA v roce 1969 a pouštíme tak akorát ptáky do prasat.



iPhone 5S 16GB Space Gray
iPhone 4 16GB 7.0.6 - prodán
iPod Touch 3G 32GB
(utopen :()

Fanuš

Re: nelze stahovat a aktualizovat aplikace

Příspěvek od Fanuš »

Podle "symptomu" budes mit opravdu divne nastaveny cas. Zkoukni to, hlavne datum. Az se dostanes k pocitaci tak udelej sychronizaci, mel by se sesynchronizovat i cas. Kdyz ani to nepomuze tak holt restore.

pitris
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 37
Registrován: pát říj 16, 2009 2:59 pm

Re: nelze stahovat a aktualizovat aplikace

Příspěvek od pitris »

takže, v první řadě díky Fanuši ;), a v druhé řadě se omlouvám za zbytečně založený thread, všechno ty problémy způsobil špatně nastavený rok, zřejmě se špatně nastavil při synchronizaci s PC, takže se ještě jednou omlouvám :)
V roce 1969 dostaly počítače NASA člověka na Měsíc.
V roce 2011 máme telefony několikrát výkonnější než počítače NASA v roce 1969 a pouštíme tak akorát ptáky do prasat.



iPhone 5S 16GB Space Gray
iPhone 4 16GB 7.0.6 - prodán
iPod Touch 3G 32GB
(utopen :()

Stolbis

Re: nelze stahovat a aktualizovat aplikace [vyřešeno]

Příspěvek od Stolbis »

Ahojte,nejde mi stahovat z appstore.vždy když chci neco stahnout at placenou ci neplacenou kliknu na to da se mi to stahovat ale potom nic proste je tam seda ikonka hry nebo aplikace,nápis nacitani a nejde to.

Budu opravdu vdecny za pomoc. Mám nový ipad a cs ucet
Díík

Odpovědět