Vase skusenosti s Ziphone 2.6b

Odpovědět
lacmop

Vase skusenosti s Ziphone 2.6b

Příspěvek od lacmop »

Chel by som si JB iPoda ale stale mam pochybnosti ci sa nieco nepobabre. Rad by som pocul vas nazor, postup uspesneho JB, pripadne problemy ktore by som mal ocakavat (napr. Keyboard freeze,..) Diki hoši.

watterman

Re: Vase skusenosti s Ziphone 2.6b

Příspěvek od watterman »

Dnes jsem můj čertvě koupený iPhone 16GB podrobil Ziphone and Do It All! a dopadlo to dobře :-) iTunes jej bere, vše mě funguje, zatím jsem nenarazil na jediný problém, i když ještě jsem vlastně nezkoušel EDGE a GPRS, nechce se mi to nastavovat :D
Ale jinak opravdu doporučuji, keyboard freeze jsou neduhy starších verzí, kdyžtak se to dá napravit, stejně jako neukládající se cookie v Safari ;-)

lacmop

Re: Vase skusenosti s Ziphone 2.6b

Příspěvek od lacmop »

watterman gratulujem :) ... V pripade, napr ze sa nieco dobabre, "restore firmware" da ipod do uplneho poriadku napr. v pripade toho keyboard freezu ?

watterman

Re: Vase skusenosti s Ziphone 2.6b

Příspěvek od watterman »

Ano, navíc když máš iPod tak už se nemusíš vůbec ničeho obávat jednoduše tam dej : Jailbreak - iPod Touch... Keyboard freeze - pokud by tě to zastihlo, zkus pohledat nějaké HOW-TO, nebo rovnou restoruj firmware a udělej to znovu - 2* za sebou by se to objevit již nemělo ;-)

lacmop

Re: Vase skusenosti s Ziphone 2.6b

Příspěvek od lacmop »

dakujem za povzbudenie.. takze mam to JB... Otazka naco sluzi summer board ?

Reyn
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 269
Registrován: čtv lis 29, 2007 5:50 pm

Re: Vase skusenosti s Ziphone 2.6b

Příspěvek od Reyn »

iPod Touch opravdu zatim nemuzes softwarove nijak "bricknout", kdyz se neco stane, vzdy je tu restore

Summerboard je program na zmenu témat iPodu, např pozadí a obrázky ikon.

Odpovědět