Ikony?

Odpovědět
Danger3012

Ikony?

Příspěvek od Danger3012 »

Cau, prejdu rovnou k veci jak se daji premystit ikony na plose?DIKY

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: Ikony?

Příspěvek od xslide »

Co máš za FW?
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

Danger3012

Re: Ikony?

Příspěvek od Danger3012 »

Ted uz asi nemam ipod!

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: Ikony?

Příspěvek od xslide »

?? ...no hele pokud máš FW 1.1.3 nebo 1.1.4 tak staci podrzet chvily prst na ikone a az se zacnou klepat, tak je normálně přesun kam chceš.
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

Danger3012

Re: Ikony?

Příspěvek od Danger3012 »

smazáno, porušení pravidel fóra . Julek

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Ikony?

Příspěvek od Julek »

Nebudu tě už opravovat.. takže uděleno další varování, než začneš psát sem na NAŠE fórum, přečti si jak je zde povoleno postovat příspěvky a jaké máme podmínky používat toto fórum.
Máš žlutou kartu !


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Jerzi123

Re: Ikony?

Příspěvek od Jerzi123 »

Zdravím, mám Ipod Touch už asi dva měsíce, přečetl jsem kdeco a zatím se mi nepodařilo přeházet ikony na ploše. Zkoušel jsem dle návodu nejprve podržet ikonky, následně jsem je držel skoro dvě minuty a žádné "klepání se" nenastalo. Z čistého zoufalství jsem přitom zkoušel ipod držet vodorovně, potom svisle, :) .... až jsem to vzdal a obracím se o pomoc k moudřejším.
Ipod Touch, naposledy stažen 1.1.4, následně jailbreaknut ZIPhonem 2,6b.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Ikony?

Příspěvek od Julek »

tapneš na ikonu a držíš prst na displeji..ikony se rozkmitají a pak si s nimi můžeš dělat co budeš potřebovat.. po dokončení zmáčkni home button aby ta vibrace přestala


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: Ikony?

Příspěvek od xslide »

Jerzi123 píše:Zdravím, mám Ipod Touch už asi dva měsíce, přečetl jsem kdeco a zatím se mi nepodařilo přeházet ikony na ploše. Zkoušel jsem dle návodu nejprve podržet ikonky, následně jsem je držel skoro dvě minuty a žádné "klepání se" nenastalo. Z čistého zoufalství jsem přitom zkoušel ipod držet vodorovně, potom svisle, :) .... až jsem to vzdal a obracím se o pomoc k moudřejším.
Ipod Touch, naposledy stažen 1.1.4, následně jailbreaknut ZIPhonem 2,6b.


No pokud to děláš tak jak jsme ti tady napsaly a nefunguje to, tak asi budeš mít FW 1.1.2 nebo nižší.Ujisti se radši v nastavení.upgrade se nemusel povést, ikdyž se mě to zdá divný.Mělo by to jít.
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

Reyn
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 269
Registrován: čtv lis 29, 2007 5:50 pm

Re: Ikony?

Příspěvek od Reyn »

Problem je v tom, ze tahle funkce je u iPodu Touch povolena az po zakoupeni a nainstalovani únorového balíčku od Apple, ktery obsahuje nové 1.1.3 funkce a chybejici aplikace z iPhonu (Mail, Maps, Notes, atd.), stoji neco okolo 20$. Ale je mozne je stahnout z installeru zadarmo, v ruznych zdrojich jsou na tohle ruzne packy, ja osobne mam nainstalovany 1.1.4 iPod Full Features a vsechno funguje jak ma. Pravdepodobne je to nelegalni, pokud sis aplikace nekoupil, ale beru to od Applu jako podraz, ze chteji platit za software, ktery je v iPhonu zadarmo.

Jerzi123

Re: Ikony?

Příspěvek od Jerzi123 »

Díky všem za informace. Opravdu jsem doinstaloval 1.1.4 iPod Full Features a už vše běhá jak má. (Ikony se konečně "třesou" :) )

Odpovědět