Nike+

Odpovědět
Vachy555

Nike+

Příspěvek od Vachy555 »

Zdravim. Hledal jsem tady na foru ale odpověď jsem nenašel.

Tak se chci zeptat. Mam Ipod 2G (8GB) když bych chtěl Nike+ musím si koupit celou sadu tudíž:
http://www.dtpobchod.cz/nike-ipod-sport-kit_d17376.html

Nebo stačí si pořídit pouze senzor:

http://www.xonet.cz/378-nike-plus-ipod-bezecky-snimac-vzdalenosti.html

nedávej linky do code! viz pravidla fóra. toncek

ipod touch 8gb
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 170
Registrován: stř pro 30, 2009 2:15 pm

Re: Nike+

Příspěvek od ipod touch 8gb »

ja mam taky isty pod a idem do nastavenia a tam posledne mam nike+ zapnem a na ploche uz mam ikonku

kamen911
Host
Host
Příspěvky: 53
Registrován: pát srp 29, 2008 9:33 pm

Re: Nike+

Příspěvek od kamen911 »

K iPodu Touch (druhé a třetí generace) stači pořídit pouze samotný senzor.

Vachy555

Re: Nike+

Příspěvek od Vachy555 »

OK díky moc!

MartanCJ
Host
Host
Příspěvky: 54
Registrován: pát pro 25, 2009 4:46 pm

Re: Nike+

Příspěvek od MartanCJ »

Musím mít nike boty nebo to můžu dát do jakékoliv běžecké obuvi? dík

Zahradník

Re: Nike+

Příspěvek od Zahradník »

Boty ti stačí tvoje, ale předtím než si tu "blbost" budeš pořizovat, přečti si tuhle recenzi:

http://macblog.sk/recenzie/prakticky-test-nike+-po-550-km-behu-a-pouzivania-2054.html.

Jestli to s běháním myslíš vážně, kup si raději nějaký profi sporttester (např. Polar apod.).

MartanCJ
Host
Host
Příspěvky: 54
Registrován: pát pro 25, 2009 4:46 pm

Re: Nike+

Příspěvek od MartanCJ »

tak todle mi bohatě stačí, já běhám jenom pro zábavu :)

Zahradník

Re: Nike+

Příspěvek od Zahradník »

Chápu. :)

Citace z recenze: Podle trenérů není dobré při běhání poslouchat hudbu s výraznými rytmy a už vůbec ne, jak se říká na plné pecky. Srdeční rytmus se snadno přizpůsobí místo na tempo běhu na tempo rytmu hudby, což není dobré.

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Nike+

Příspěvek od toncek »

Jirkus píše:Jestli to s běháním myslíš vážně, kup si raději nějaký profi sporttester (např. Polar apod.).


Já mám běhání taky pouze jako zábavu a pohybovou aktivitu, ale mám jeden problém, nedokážu se k tomu pravidelně přinutit. V tomle by mi právě Nike+ podle mě pomohl - možnost ukládat si informace o uběhnuté vzdálenosti, porovnávat se s ostatními a vidět nějaký pokrok je přesně to co by mě přinutilo vyběhnout i příště. :)

Koukal jsem nyní i na ty Polary a musím říct, že cenově je to někde jinde, pokud to má mít i krokoměr, což je volitelné příslušenství. Navíc nevím, jak je to tady s komunikací s počítačem, zda lze také někde na webu či v aplikaci sledovat uběhnuté vzdálenosti a statistiky. Co se mi na nich naopak libí je měření tepu, což bych naopak přivítal. :)

Tak jedním řešením může být nějaký levnější sporttester + Nike+ na statistiky, porovnávání atd. :) Tady je problém, že můj iPhone 2G Nike+ nepodporuje, takže bych si musel koupit ještě iPod (nebo počkat na nový iPhone :D ) a už mám podobnou cenu jako nějaký lepší a vším potřebným vybavený sporttester. :)

Ty něco takového používáš?
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Zahradník

Re: Nike+

Příspěvek od Zahradník »

Měl jsem období, kdy jsem si všechno přesně měřil a zaznamenával. Z toho období mám sportester Polar SX-625 (hodinky + hrudní pás + snímač na běh + snímač na kolo + SW Polar, vyhodnocující veškeré aktivity + SW Kettler pro programování rotopedu a simulace Tour de France 2004 :) ) Dokonce jsem si v excelu (pomocí maker a VBA) vytvoril docela sofistikovanou aplikaci, která mne to měření vyhodnocovala a umožnovala různé statistiky včetně grafického znázornění.

Nakonec jsem zjistil, že (krom pochopení vytváření maker a jednoduchého "programování" ve VBA) tohle všechno měření zabírá spoustu času a celý proces jsem zjednodušil tak, že jsem se na celé měření vyflákl. :)

Dokonce bych řekl, že je to i lepší, protože kromě toho zdržení s měřením, se v určité fázi přestaneš zlepšovat, a když to "nezlepšování se" nevidíš na těch grafech, můžeš v pohodě "trénovat" dál (aspoň umne to tak funguje). :)

Návyk (a pevnou vůli) si vytvoříš tím, že si řekneš, že to uděláš (a uděláš to!) a ne, že budeš závislý na nějaké krabičce.

Ale ber to tak, že jsem jenom amatér. :)

Profik, který běží nějaký závod ten budík bezpodmínečně potřebuje (aby nezadřel motor).

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Nike+

Příspěvek od toncek »

Já jsem taky jenom amatér a ještě k tomu stále jen občasný běžec :)

Vidím, že jsi těch krabiček měl požehnaně :) No, tak asi ještě uvidím zda něco pořídím nebo ne. Minimálně na zkoušku by se mi to líbilo, ale nemíním do toho investovat, aby to pak leželo někde v šuplíku.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Zahradník

Re: Nike+

Příspěvek od Zahradník »

Nedovolil bych si tě poučovat, ale lepší je najít lidi co taky běhaj a začít běhat s nimi. TO je ta nejlepší motivace na světě. :)

Nike+ jsou podle mne vyhozené peníze. :)

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Nike+

Příspěvek od toncek »

Ano, s těmi lidmi to vidím stejně :)
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

matiseek33
Host
Host
Příspěvky: 54
Registrován: úte pro 01, 2009 9:21 pm

Re: Nike+

Příspěvek od matiseek33 »

Jirkus píše:Nedovolil bych si tě poučovat, ale lepší je najít lidi co taky běhaj a začít běhat s nimi. TO je ta nejlepší motivace na světě. :)

Nike+ jsou podle mne vyhozené peníze. :)


je problem najst cloveka, ktoremu vyhovuje rovnaky styl, tempo ... behu. Uz len to je pre mna motivacia kupit nieco podobne(len neviem, ci sporttester, alebo nike+).

behavam dost pravidelne a vacsinou dlhsie vzdialenosti, nebude to mat z dlhodobeho hladiska (jemne otrasy) dopad na jednotlive casti iphonu?

Planda

Re: Nike+

Příspěvek od Planda »

Pokud mám Iphone 3G mám už nainstalovanou aplikaci Nike+, nemůžu ji nikde najít a ani na App Store ji nevidím...

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Nike+

Příspěvek od Paly »

Nike+ je v Settings a skroluj celkom dole. Tam si to zapni a potom sa ti zobrazi aj na springboarde.

Nike+ je v iPhone 3GS a v iPodoch Touch (no neviem od ktorej verzie)
V iPhone 3G to nenajdes!
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

Planda

Re: Nike+

Příspěvek od Planda »

Takze ho s 3G nejde pouzivat? Nebo si musim dokoupit ten pripojovaci vysilac malej?

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Nike+

Příspěvek od Paly »

Nie nepojde.

http://www.apple.com/support/nikeplus/ Co myslis naco su stranky apple.com? ;)

Funguje to s iPodmi a iPhone 3GS ma zabudovany chip v sebe.

Requirements

- iPod nano, iPod touch (2nd generation), or iPhone 3GS
- Nike+ shoes
- iTunes 9.0 or later (available via free download)
- A Mac with a USB 2.0 port and Mac OS X version 10.3.9 or later; or a PC with a USB 2.0 port and Windows 2000 (SP4) or XP Home or Professional (SP2)
- Internet access and a free Nike.com account
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

hanz12

Re: Nike+

Příspěvek od hanz12 »

Tak ten chip v sobě nemá ani iPod nano, ne?! Takže když koupí vysílač jako k iPodu nano tak by to jít mělo, nebo se pletu?

Chlif

Re: Nike+

Příspěvek od Chlif »

Neukouseli jste to nekdo s tim iPhonem 3G a tim senzorem pro iPod?

Uživatelský avatar
McJobs
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 529
Registrován: úte zář 30, 2008 12:58 pm

Re: Nike+

Příspěvek od McJobs »

hanz12 píše:Tak ten chip v sobě nemá ani iPod nano, ne?! Takže když koupí vysílač jako k iPodu nano tak by to jít mělo, nebo se pletu?


Vstavaný čip pre Nike+ majú len tieto zariadenia: iPod nano 4G, iPod touch 2G/3G a iPhone 3G S... Ku všetkým ostatným modelom iPodov/iPhonov je potrebne dokupiť externy príjmač, ktory sa pripaja do systemoveho konektoru
 Mac OS X 10.6.8 Snow Leopard. Best OS X Yet.

Design
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 416
Registrován: úte zář 23, 2008 5:11 pm

Re: Nike+

Příspěvek od Design »

Nevíte někdo, kde v iTunes nastavím k jakému profilu na nikeplus.com se mi mají výsledky synchronizovat? Je tam pouze volba automaticky synchronizovat s nikeplus.com, ale netuším kam to ty data pošle, když mu nezadám můj profil. Dík
Practice makes perfect
Twitter @Gabrieluss

crab3982
Host
Host
Příspěvky: 45
Registrován: pon říj 26, 2009 7:51 pm

Re: Nike+

Příspěvek od crab3982 »

Zdravim mam dotaz k NIke+

s cidlem jsem uz nabehal asi 200km, pak jsem ale muzel resetovat telefon a vymazala se mi data z iphonu. Na serveru Nike samozrejme na mem uctu zustala vsechna data. Potreboval bych poradit jak dostat se serveru data zpet do telefonu, pokud to nejak jde. Myslel jsem ze ubehnu novou trat a pri synchronizaci na server se vse obnovi, ale v telefonu mam jen jeden posledni udal. Diky za pomoc. Crabik

VojtaBeton
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 156
Registrován: sob led 01, 2011 5:23 pm

Re: Nike+

Příspěvek od VojtaBeton »

Už to zde v tomto tématu někdo nakousnul ale nikdo mu neodpověděl. To určitě nebudete vědět, ale myslet si o tom můžete své a váš názor mě právě zajímá.

behavam dost pravidelne a vacsinou dlhsie vzdialenosti, nebude to mat z dlhodobeho hladiska (jemne otrasy) dopad na jednotlive casti iphonu?


Co si o tomto myslíte? Dnes jsem se stal majitelem senzoru nike+ a používat ho budu na iPhone 4. Myslíte si, že bych měl mít strach z jemných a pravydelných otřesů iPhonu v kapse? 8)
 iPhone 4 16GB Black O2 CZ
 iPhone 5s 32GB Gold O2 CZ
Apple WATCH Sport
MacBook Pro (Unibody) 15,4. Intel Core 2 Duo 2,53 GHz. 8 GB DDR3 SDRAM (1333MHz). OS X El Capitan 10.11.4 Beta
 Apple TV
 Magic Mouse
 Wirelles Keyboard

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19652
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Nike+

Příspěvek od rony »

nie. len prudke narazy.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

VojtaBeton
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 156
Registrován: sob led 01, 2011 5:23 pm

Re: Nike+

Příspěvek od VojtaBeton »

Děkuji za odpověď ( Za rychlou :P )

Ještě bych chtěl dodat, že i iPhone 4 má přijímač vestavěný a prodavač v brněnském iStyle byl tak ochotný, že mi podle výrobního čísla vyhledal nejčerstvější senzor, aby déle vydržel, jelikož se nedá baterie vyměnit. Takže pokud mohu poradit, chtějte v obchodech nejčerstvější senzor a né ty, co jsou v regálu delší dobu. Senzor vám může o nějaký pátek navíc vydržet. 8)
 iPhone 4 16GB Black O2 CZ
 iPhone 5s 32GB Gold O2 CZ
Apple WATCH Sport
MacBook Pro (Unibody) 15,4. Intel Core 2 Duo 2,53 GHz. 8 GB DDR3 SDRAM (1333MHz). OS X El Capitan 10.11.4 Beta
 Apple TV
 Magic Mouse
 Wirelles Keyboard

Ceeert
Host
Host
Příspěvky: 40
Registrován: ned led 23, 2011 6:58 pm

Re: Nike+

Příspěvek od Ceeert »

poradil by mi někdo s připojeník k sportwatch? šlo to v pohodě až do chvíle kdy jsem sensor připojil k iphone.

Haveja
Host
Host
Příspěvky: 126
Registrován: pon srp 11, 2008 1:25 pm

Re: Nike+

Příspěvek od Haveja »

Hraju florbal, a chci merit behani, jaky sporttester je dobry podle vas?
1. nike+iPod
2. adidas miCoach
3. Misfit shine
R.I.P. Steve Jobs

lukasnemeckay
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 288
Registrován: ned čer 16, 2013 9:31 am

Re: Nike+

Příspěvek od lukasnemeckay »

asi ten miCoach

Odpovědět