iTunes - prosim pomozte

Odpovědět
d3sp

iTunes - prosim pomozte

Příspěvek od d3sp »

Ahoj, mám nový ipod Touch a chci si do nej pridat hudbu.
Stahnul sem si nejnovejsi iTunes a cekal, ze mi to nejak rozpozna hudbu v pocitaci (Windows Xp) a ono prd...
Mam asi 25 GB hudby a nemam poneti,jak to dostanu do prehravace. Mam v tom svuj system - Hudba / PopRock / Chillout/ Hip Hop / atd atd atd... A chci si tenhle system zachovat,protoze je dlouho budovanej a vyznam se v nem. Ale jediny,na co sem prisel je proste do itunes doslova "pretahnout" celou moji slozku "Hudba",kde mam vsechno. Tak sem to udelal a ono mi to uplne vsechno rozhazelo a neni tam vsechna hudba,co mam na pocitaci. Nechapu to a sem z toho docela zoufalej.

A ted sem zjistil, ze se to neprehazelo jenom v itunes,ale dokonce mi to prehazelo i soubory v POCITACI!!!!! POMOOOOOC. Vsechno,co sem mel v mojich slozkach po tematech, albech a interpretech mi to rozhazelo :( a vsechno smichalo. Takze treba kdyz sem mel Rolling stones 500 best of all time, tak tam mam ted skoro 500 slozek s jednou pisnickou v ni. Uzasny... Prosim, poradite mi,jak to udelat,aby mi to zustalo tak,jak to bylo predtim?

Mohl byste mi prosim nekdo poradit,jak mam do itunes natahat hudbu tak,aby se neznicil muj system adresaru? Mel sem pak v planu,ze si to nahazim do Touche a necham nejak nacist ke vsem album obrazky, abych mohl listovat v albech (fce ipodu Touche - horizontalni vyber hudby).

Prosim pomozte mi nekdo - mam novou skvelou hracku za spoustu penez a sem z toho zatim jenom zoufalej :( :( :( a jeste mi to rozmr*alo celej muj system hudby v pocitaci - skvely

Diky moc,komukoliv,kdo mi pomuze

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Re: iTunes - prosim pomozte

Příspěvek od j.v. »

Do iTunes se hudba dává skrze import file / folder.
iTunes si pak takto přidané soubory uloží do vlastní databáze (umístění na disku možno specifikovat v nastavení) a automaticky rozdělí podle tagů v souborech do adresářů /umístění/artist/album/song (imo je to i celkem logické)

Ten svůj systém si nezachováš, protože iTunes nebere ohled na vnitřní strukturu adresářů. Bohužel, zatímco na Macovi tohle nevadí protože iTunes je skvělý přehrávač/media library, na Widlích to prudí.

Takže pokud je to pro tebe problém zkousnout, prodej iPhone nebo si udělej dvě separátní kolekce hudby - jednu pro iTunes a druhou pro sebe :)

Edit/pozn.: pokud máš blbě otagovanou hudbu, s importem budeš mít _obrovské_ problémy. Vlastní zkušenost.
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iTunes - prosim pomozte

Příspěvek od Julek »

nebuď tak zoufalý :) , prostě si s tím pohraj a uveď do původního stavu, neměl jsi .nechat importovat do iTunes automaticky všechnu hudbu, iTunes se tě na to ptá ..

Zkus iTunes odinstalovat třeba ti to hodí soubory zpět, za pokus to stojí..

A pokud těch 25 giga nemáš legálně nakoupené, moc bych se tím nechlubil :)


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Odpovědět