Dotaz ohledně koupě Touche v USA..

Odpovědět
JackColl

Dotaz ohledně koupě Touche v USA..

Příspěvek od JackColl »

Zdravím,
jsem úplně nezkušený co se týká nové generace iPodů a zvláště toho, kde jsou jaké rozdíly, tak jsem se rozhodl, že se zeptám.. Byl bych Vám moc vděčný, kdybyste mi poradili..

Chystám se koupit si iPoda Touche z Ameriky.. Můj známý tam právě teď je a asi za týden pojede domů, tak přemýšlím, že mu řeknu aby tam pro mě přikoupil jednoho nového Touche 32GB..

Chtěl jsem se tedy zeptat, jestli v tom není nějaký háček oproti tomu, kdybych iPoda kupoval tady v čechách.. Nepotřebuji ani tak českou lokalizaci, stejně bych jí asi nevyužil, ale jde mi hlavně o to, aby třeba webový prohlížeč podporoval české znaky, aby fungovalo zobrazování českých znaků v písničkách a aby nebyl nějaký problém s iTunes..

Záruká tímto nákupem v USA asi odpadá, že? Jedině jí uplatnit tam.. Nebo se pletu?

Prosím o radu hlavně ty, kteří si takhle iPoda kupovali.. Neměli jste s tím nějaký problém? Přecejenom ten cenový rozdíl je příjemný.. :wink:

Děkuji za rady všem! :) Moc mi pomůžete!

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Dotaz ohledně koupě Touche v USA..

Příspěvek od Julek »

Pokusím se ti odpovědět jen na to vím :)
Takže nevím jak apple řeší záruky v rámci evropy pokud iPhone koupíš v USA, možná by ho měli vzít v nějakém evropském servisním centru. O záruku určitě přijdeš v případě že provedeš jailbreak na tvém iPodu. Češtinu a app třetích stran do iPodu nedostaneš jinak než Jailbreakem...


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Dotaz ohledně koupě Touche v USA..

Příspěvek od Paly »

Zaruka na Apple produkty je pol roka v USA (tak sa mi vidi) potom ak chces dlhsie tak je nutne doplatit, ak si doplatis zaruku tak Ti plati celosvetovo. Potom sa Ti uz neopalti kupovat v USA, cena je potom rovnaka.

Kupoval som tak MacBook a take info som dostal v Apple predajni. Skus sa opytat na zaruku tam.

Ako pise Julek po Jailbreake stracas zaruku :), bez Jailbreake je iPod Touch len iPod :)


Neviem o tom aby v iPodoch bola podpora ceskych preipadne slovenskych znakov na klavesnici. To urcite nie, kamos ma tiez Touch a s takym niecim sa mi nepochvalil. Takze mas fuk ci kupis v Europe alebo v USA, opreacny system je tam rovnaky, lisi sa to zarukou. Je ceska klavesnica na stiahnutie z Installeru.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

JackColl

Re: Dotaz ohledně koupě Touche v USA..

Příspěvek od JackColl »

Děkuju za odpovědi..

Já ani tak neuvažuju o Jailbreaku, ikdyž možná se na něj dříve nebo později stejně dostane..

Podporou českých znaků v prohlížeči jsem myslel spíš formátování, jako například aby se mi místo ř nezačaly zobrazovat nějaké švédské znaky nebo otazníčky (jak to dobře známe).. A to samé v seznamu písniček, jestli podporuje české fonty (když budu mít české písničky, aby mi to zobrazovalo háčky v názvech například).. Jak je o s tím?

Děkuju za odpověď! :)

Her Mister

Re: Dotaz ohledně koupě Touche v USA..

Příspěvek od Her Mister »

a jak je to s napajenim ipod se nabiji pres USB nebo normalne do site takze by stacilo jen koupit zde nabijecku...

terry
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1943
Registrován: úte bře 04, 2008 11:11 am

Re: Dotaz ohledně koupě Touche v USA..

Příspěvek od terry »

Her Mister píše:a jak je to s napajenim ipod se nabiji pres USB nebo normalne do site takze by stacilo jen koupit zde nabijecku...

Ipod da nabijet jak pres USB, tak i klasickou nabijeckou do site. Pres USB staci, kdyz ipod normalne pripojis k pocitaci a on se zacne nabijet (pri kazdem pripojeni).. Pokud chces nabijet ipod nabijeckou ze site, tak si staci za "par" korun koupit "redukci", do ktere pichnes z jedne strany USB kabel a na druhe strane pripojis do site (viz zde - tento adapter pouzivam a naprosta spokojenost) a nebo se take prodavaji pro iPod specialni nabijecky (viz zde - btw. kdybys mel o tuto zajem, jednu mam k dispozici ;))
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Dotaz ohledně koupě Touche v USA..

Příspěvek od rony »

narazil som na problem, ze pokial na danom pc nie je itunes, tak to cez usb nenabija.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Her Mister

Re: Dotaz ohledně koupě Touche v USA..

Příspěvek od Her Mister »

jj diky za odpoved ale ja si ho budu kupovat az o prazdninach...tak kdyz staci pres USB to je ok... :idea:

JackColl

Re: Dotaz ohledně koupě Touche v USA..

Příspěvek od JackColl »

Zajímavé, ani nevím, jak se vyvinula taková diskuze z mého dotazu.. :roll:

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Dotaz ohledně koupě Touche v USA..

Příspěvek od Julek »

to se u nás občas stává :)



.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

D!eSel_78

Re: Dotaz ohledně koupě Touche v USA..

Příspěvek od D!eSel_78 »

Doplnim, ze mas zaruku 1 rok celosvetovo (aj ked to kupis zo Zimbabwe)

Cestinu zobrazuje korektne, ziadne hieroglify, ani otaznicky.

Jailbreakom prides o zaruku, ale keby sa nieco stalo pokojne mozes iPod restorenut a na nic nepridu.

Ceska klavesnica uz je na fore riesenia, aj s navodom.

Snad som pomohol, see ya

Odpovědět