Novy Ipod touch

Odpovědět
Karlosj

Novy Ipod touch

Příspěvek od Karlosj »

Ahoj lidi,
prosím o radu. Mám nový Ipod,nabil jsem ho,nainstaloval Itunes,jenže na Ipodu mi svítí ikonka káblíku a ikonka Itunes. Nic jinýho tam nemám,žádný menu,ani nic jinýho. Taky se mi neukáže v Itunes. Nevíte prosím někdo,co s tím??? Díky K.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

popiš přesně co jsi udělal, to může být x možností co se ti stalo..

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Karlosj

Příspěvek od Karlosj »

No rozbalil jsem ho, a byl zrejme uplne vybity,protoze nereagoval.Zapojil jsem ho teda do pocitace a naskocily ty uz popsany ikonky a jsou tam porad,i kdyz jsem zkousel nainstalovat novy Itunes a i po restartu :-(.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19652
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Příspěvek od rony »

co tak to jailbreaknut, aktivovat a odblokovat?

vies vobec o tom, ze iPhone standardne NEFUNGUJE kym ho neaktivujes?

mimochodom posobis na mna ako keby si nikdy nic o iPhone nikde necital.

zacni s tymito odkazmi:

Nakup a spojazdnenie iPhone

A potom rozsiahlejsia sekcia FAQ

Podla formy otazky aku si polozil je nutne ju prejst celu.

klikanie a otvaranie navodov ci ich citanie je uz na tebe. s tym ti nijako nikto nepomoze.

Potom sa otypuj ci je spojazdnovanie iPhone nieco, co zvladnes. Alebo nezvladnes a v tom pripade mas dve moznosti:

1. predat nespojazdneny iPhone
2. najat si za peniaze ochotneho cloveka, co ti to spojazdni

ps: mas iTouch, tam samozrejme netreba odblokovat :) ale jailbreak a aktivacia asi potrebna je, aj ked zrejme mozes skusit ist aj oficialnou cestou. V tom pripade ale vacsina tem na tomto webe nie je vobec pre teba. Ale k oficialnemu postupu mas urcite kdesi na krabicke napisane, co mas urobit ak to chces ozivit.
:)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Reyn
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 269
Registrován: čtv lis 29, 2007 5:50 pm

Příspěvek od Reyn »

chce to zkusit nekolikrat vytahnut a zastrcit kabel do ipodu (obcas se mi muj ipod nepripoji k iTunes, kdyz iTunes pustim az po pripojeni iPodu), pokud nic nestane, pro zacatek budea si nejlepsi to zkusit na jinem PC

*jaky mas OS ?

Karlosj

Příspěvek od Karlosj »

Mam Win XP,kdyz zastrcim kabel do Ipodu,tak se mi Itunes spusti,ale ten ipod tam neni videt :-(.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19652
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Příspěvek od rony »

skus iny konektor pre USB na pocitaci. Obcas maju XPcka svoju hlavu a zabudnu spoznavat zariadenia.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Apophis.k

Příspěvek od Apophis.k »

podle mě si možná XPčka blbě přebrali drivery od itunes a ted to takhle blbne... zkus to na jiném PC a hned budeš moudřejší...

dousic

Příspěvek od dousic »

Mam dotaz.. Ja sem ted uplne zmatnej, kdyz si koupim ipod touch a budu si do nej chtit z myho pocitace natahnout naky mp3(resp. foto, videa), nic jinyho pouze tyto tri, tak musim neco odblokovavat?? je mi jasny ze poterbuju itunes, ale kdyz to mam tak do toho ipodu touch nepude nic stahnout??? dik za odpoved

Reyn
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 269
Registrován: čtv lis 29, 2007 5:50 pm

Příspěvek od Reyn »

Pokud potrebujes jenom videa, mp3 a fotky, opravdu nemusis nic odblokovavat (jailbreakovat), staci ti pouze iTunes

ale samotne odblokovani neni nic sloziteho a kdyz to neudelas, o hodne veci prijdes (hry, ebooky, mail, google maps)

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Novy Ipod touch

Příspěvek od pegas »

Sorry za hijack, nechci zakládat nový thread, když je to jen možná spekulace ... že by nový iPody, viz http://technet.idnes.cz/nove-ipody-cs9- ... ternet_nyv

Odpovědět