Zobrazení tmavých barev na displeji

Odpovědět
Reyn
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 269
Registrován: čtv lis 29, 2007 5:50 pm

Zobrazení tmavých barev na displeji

Příspěvek od Reyn »

Dozvedel jsem se, ze starsi iPody (tyden 36,37) maji problem se zobrazenim tmavych barev na displeji (info fotky). Ja jsem na svem Touchi nasel neco podobneho.
Kdyz se podivam na tmavou scenu ve filmu nebo tmavy obrazek presne kolmo na displej, cerna barva jakoby zacne zarit (jakoby se z ni stal negativ), a strasne blbe se na to kouka. Ovsem kdyz ho natocim spodni a levou stranu kousek ke mne, vsechno vypada normalne (kdyz natocim spodni a levou stranu ode me, ten hrozny efekt se jeste zesili). Podobna vec jde videt i na jinych LCD displejich, ktere maji spatne pozorovaci uhly, ale tady mi spis vadi, ze nejkvalitnejsi obraz neni pri primem kolmem pohledu, ale az po nahnuti.
Zvazuji, jestli mam Touch reklamovat nebo to je normalni. Proto prosim uzivatele Touche, at udelaji maly test na tomto obrazku
Pozn.: mam iPod Touch ze 46. tydne downgradnuty na 1.1.1

Krajda

Příspěvek od Krajda »

A zkousel jsi 1.1.2? Ja jsem mel taky problem s videem na 1.1.1 ale trosku jiny po upgradu je vse ok.

Reyn
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 269
Registrován: čtv lis 29, 2007 5:50 pm

Příspěvek od Reyn »

nn, to me nenapadlo, ze by problem mohl byt softwarovy, sice se mi do toho moc nechce (znovu instalovat vsechny aplikace), ale asi to vyzkousim

Odpovědět