[nezmyselny nevhodny nazov topiku - doporucujem opravit]

Odpovědět
stokilovy

[nezmyselny nevhodny nazov topiku - doporucujem opravit]

Příspěvek od stokilovy »

zdravas mám problem prosím vás . mám iphone 8GB jailbreak na firmware 2,1 cez quickPWN .. všetko je OK .. ale aj predtým jailbreakom aj po nom ak dám ringtone do telefonu tak mi ukazuje síce správny počet skladieb ktore som tam dal ale nerozlišuje ich . to znamená že ako keby som tam mal 10 rovnakých zvonení a pritom su rozdielne .. diky za odpoved.. keby ste mohli tak napíšte správu , diky :cry: :cry: :cry:

Uprav si nazov temy a pomahaj nam udrzovat forum prehladne. dodo bolo ringtone

joxerveliky
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 259
Registrován: stř bře 19, 2008 12:31 pm

Re: ringtone

Příspěvek od joxerveliky »

Jakym zpusobem si vytváříš zvonění a jak ho tam vkládáš?
Mac Mini Late 2012 Core i5, OSX 10.9.5
iPhone 4s 64GB, JB iOS 9.0.2

stokilovy

Re: ringtone

Příspěvek od stokilovy »

vytváral som ich cez stránku audiko.net ,, tak isto som skušal cez rozne creatory ktore mám v PC .. napr. iPhoneRingToneMaker .. a vkladal som ho tam tak že som prve rozklikol tým sa automaticky vytvorila zložka v iTUNES s názvom ringtones a potom som ich jednoducho preniesol sposobom drag and drop do tej zložky ..

joxerveliky
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 259
Registrován: stř bře 19, 2008 12:31 pm

Re: ringtone

Příspěvek od joxerveliky »

aha?tak to vypada na nejaky overeny zpusob...tak tomu nerozumim,proc to nefunguje jak ma. ja si vytvarim zvoneni rucnim strihem,nasledne vytvorim Mp4 a koncovku prepisi na m4r,potom takovyto soubor vlozim primo do ringtones slozky v itunes a vse mi po synchronizaci bezvadne funguje.
Mozna je problem primo v konvertoru,zkus jeste udelat nejakej takovej tradicni zpusob,taky nezapomenout,na maximalni delku 30s
Mac Mini Late 2012 Core i5, OSX 10.9.5
iPhone 4s 64GB, JB iOS 9.0.2

stokilovy

Re: ringtone

Příspěvek od stokilovy »

na tu dlžku som nezabudol .. dávam tam aj tak maximálne 25 sekundove zostrihy.. keby som ťa poprosil vieš poradiť aký je dobrý program na strihanie alebo aký používaš ty .. viem že sa to dá cez nero Wav editor a mám tak isto aj Xilisoft .. ten druhý je menej známy ..

joxerveliky
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 259
Registrován: stř bře 19, 2008 12:31 pm

Re: ringtone

Příspěvek od joxerveliky »

aha takže používáš windows?
no....vlastně stačí jakýkoliv editor, kde lze provést střih a základní fade in\out.
takový jednoduchý na pochopení je sony vegas, je to původně sice pro video, ale dá se tam docela dobře jednoduše sestříhat i namasteringovat jakákoliv audiostopa, a dá se i exportovat přímo do mp4.
Mac Mini Late 2012 Core i5, OSX 10.9.5
iPhone 4s 64GB, JB iOS 9.0.2

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: ringtone

Příspěvek od rony »

napr. skus program iRinger.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Olaf321
Host
Host
Příspěvky: 119
Registrován: pon zář 14, 2009 8:25 am

Re: ringtone

Příspěvek od Olaf321 »

Tak nevim proc,ale pomohl me az iringer takze spokojenost :)
MacBook Pro 13" (2011), core i5, 4GB RAM
Iphone 4 16 gb
Iphone 6 16 gb space gray
olaf3788@gmail.com

Odpovědět