Serazeni Hudby

Odpovědět
BadBoY-8

Serazeni Hudby

Příspěvek od BadBoY-8 »

Prosimvas jde udelat to, ze si udelam slozky presne jak mam v PC?? bo aj mam slozku hudbu a vtom mam napr--dramy,soundracky,Hip-Hop, Tanecni liga atd. Takhle rozdelene a az vtom jsou pisnicky. A takhle presne bych to chtel mit v i mobilu vtom ipodu. Bo takhle jak to mam v PC, tak najdu kazdou pisnicku krerou chci. Delal jsme to postuone po jedne slozce, ale mam treba v te hudbe(v pc) slozku ostatni= pisnicky ktere nemam jak zaradit ¨je jich tma treba 200. a to kdybych mnel vytvorit tu sloku ostatni v Itunes a hledat tu kazdou pisnicku tka to delam 2 dny. Tak jestl ienjde udelat to, ze bych to mnel stejne jako v PC nejak. :?: :?:

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Serazeni Hudby

Příspěvek od Beavers »

I k tomuto najdeš dost návodů, když budeš Hledat. Nedávno se tu o tom psalo. Nepochybuji, že ti někdo poradí, ale nečekej a snaž se taky sám.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Serazeni Hudby

Příspěvek od ls8 »

Dulezite je mit vsechny skladby spravne "otagovane". Pokud mas spravne ulozene informace o interpretovi, albu, zanru, je hledani i ve velmi rozsahle knihovne otazka par vterin. Navic si muzes vytvaret playlisty, v nichz lze mit libovolne poskladane skladby z tvych alb. Chce to nejdriv ale pochopit princip organizace hudny v iTunes, iPhone pouziva stejne zasady.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

sten32
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 572
Registrován: pon zář 15, 2008 10:41 am

Re: Serazeni Hudby

Příspěvek od sten32 »

Mne sa stáva že mam napr. v PC HipHop vyber a v Iphone tu zlošku nazve uplne inak a da tam iba polovicu pesničiek :-/ informacie su v poriatku.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Serazeni Hudby

Příspěvek od ls8 »

Jakou slozku nazve jinak? A jak jinak? Takze v iTunes to mas spravne a po synchronizaci s iPhonem je to spatne?
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

myschoo

Re: Serazeni Hudby

Příspěvek od myschoo »

no mne nieco podobne robilo, az na to, ze mne 1 album v iPhone rozdelilo na dva...
musel som skonvertovat iD3 tagy aby bolo vsetky rovnake v1.1

edit. ano som :)
vvvvvvvvvvvvvvvv
Naposledy upravil(a) myschoo dne pon zář 29, 2008 4:58 pm, celkem upraveno 1 x.

sten32
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 572
Registrován: pon zář 15, 2008 10:41 am

Re: Serazeni Hudby

Příspěvek od sten32 »

myschoo:ty si z pspzone však? :D
S5 k teme:Tieš my to rozdeluje na dva ale tam čo som pisal že inak nazve tak napr. v PC som mal Hip Hop vyber a v iphone SK/CZ Hip Hop! zaujmave...

pacholek

Re: Serazeni Hudby

Příspěvek od pacholek »

v PC myslis i v iTunes ? nebo i v iTunes uz mas CZ/SK hip hop ?

sten32
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 572
Registrován: pon zář 15, 2008 10:41 am

Re: Serazeni Hudby

Příspěvek od sten32 »

Nerozumiem aky je rozdiel medzi aj v Itunes a aj v Itunes SK/CZ no kasli nato ja len vravim že my to tam robi nepotrebujem riešenie.

BadBoY-8

Re: Serazeni Hudby

Příspěvek od BadBoY-8 »

Ja jsme dal na rady, a krasne jsme si to otagoval v programu TagClinic43.Vsechno jsem si tam otagoval, ale nevim ja kto aplikovat. Aby se to ulozilo. :( dela nekdo stymto programem?? Ze by mi poradil?

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Serazeni Hudby

Příspěvek od ls8 »

Proc to netagujes primo v iTunes? Jednodussi zpusob neznam.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

BadBoY-8

Re: Serazeni Hudby

Příspěvek od BadBoY-8 »

Tak ted uz ne, kdyz uz to mam vtom programu. Akorad zjistit jak se to aplikuje a je to hotovi...

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Serazeni Hudby

Příspěvek od ls8 »

Nejak nechapu co chces "aplikovat". Pokud jsou tagy v souborech ulozene, nic nemusis "aplikovat" a iTunes tyto informace rozpozna.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

BadBoY-8

Re: Serazeni Hudby

Příspěvek od BadBoY-8 »

No vtom programu jsem to oznacim, treba interpret pendulum. Ale nwm jak to ulozit :) neni tu save nebo tak

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Serazeni Hudby

Příspěvek od ls8 »

Asi pomalu chapu. Jednou pises ze to nechces tagovat v iTunes protoze uz to mas otagovane v nejakem tom tvem TagClinic, a v dalsim prispevku zase pises ze to otagovane nemas protoze ti cosi nejde ulozit. Prestan se trapit s tim evidentne nefunkcnim programem a udelej si to na par kliknuti v iTunes.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

BadBoY-8

Re: Serazeni Hudby

Příspěvek od BadBoY-8 »

Oki udelam to v Itunes. Ale jen pro vysvetleni. V tom programu jsem to otagoval,ale nefim jak to otagovani ulozit. Tim pádem to nemam otagovane tu hudbu v PC, ale jen vtom programu. Pochopili jsme se uz?? A vtom Itunes jak prosimte?? :wink: Btw diky za pomoc.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Serazeni Hudby

Příspěvek od ls8 »

Program, ktery pri otagovani skladeb informaci ulozi jen pro sebe a ne primo do mp3 souboru, je na houby.

V iTunes oznac vsechny skladby daneho alba, klikni pravou mysi, zvol Get Info a vypln vsechny udaje. Kliknutim na OK se informace ulozi primo do mp3 souboru.

Obrázek
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

BadBoY-8

Re: Serazeni Hudby

Příspěvek od BadBoY-8 »

Da se udelat složka ve složce?? Jak si delam playlist, tka si tma udelam slozku Hip-Hop a vtom jsou pisnicky, a jde vtom udelat dalsi slozka treba kontrafact a vtom azse pisnicky?? nefite pls lidi?

SanataRo

Re: Serazeni Hudby

Příspěvek od SanataRo »

Tak toto by som mal, len som nikde nenašiel na fóre návod ako sa dá vypnúť to abecedné zobrazenie aby som tam nemal tie písmená podľa abecedy.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Serazeni Hudby

Příspěvek od ls8 »

Nejak jsem nepochopil, co chces vypnout nebo prepnout. Z podrobneho vypisu na nahledy obalu a cover flow? To jsou ta tri tlacitka oznacena "View" v prave casti horniho menu.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

SanataRo

Re: Serazeni Hudby

Příspěvek od SanataRo »

Myslel som že keď si kliknem na albumy tak to mám zoradené abecedne. A chcel by som vypnúť tie abecedné písmená.

Príklad:

A: <======
Amnesia
G:<=====
Global DJ Broadcast

mik3sh

Re: Serazeni Hudby

Příspěvek od mik3sh »

BadBoY-8 píše:Da se udelat složka ve složce?? Jak si delam playlist, tka si tma udelam slozku Hip-Hop a vtom jsou pisnicky, a jde vtom udelat dalsi slozka treba kontrafact a vtom azse pisnicky?? nefite pls lidi?


Podle me stromova struktura playlistu v iphone nejde. Vse uvidis jalo samostatne playlisty. Zkus kombinaci playlistu a id3 tagu.

t0panka

Re: Serazeni Hudby

Příspěvek od t0panka »

hudba musi byt vzdy nejako zoradena a to je podla toho ze na co si kliknesh v zozname ked dash interpret tak bude podla neho ked das rok tak podla toho a inak v iphone je to vzdy podla artista alebo songu..... kazdopadne coverflow je podla artista(neprisiel som nato ako zoradit coverflow inak :))cize je to lepsie mat tak aj v itunes a budes vedet ze co a ako....

najlepsi sposob je hudbu si znova zorganizovat v itunes.... potom budu vsetky informacie a covery a podobne ulozene v kadzej jednej mp3 a hlavne velka vyhoda je cover flow! .... ja som preshiel z linuxu spet na win len kuoli iTunes ;)

ked jedno cd rozdeluje na dve tak je to moznoze dvojcedecko alebo su ine tagy na pesnickach... treba dat vsetko tak isto.... rok, album, album artist, genre a nepotrebne vymazat ako napriklad njekedy byva v info njake hovadiny popisane vecsinou informacie o fore s ktoreho je hudba stiahnuta a potom je este zlozka sorting ktora moze robit taketo problemy

inak vecsina novej hudby ktoru si stiahnem je uz kompletne otagovana iba to prekopirujem do itunes a vsetko je OK

vela ludi ma vela hudby v jednej zlozke...... potom staci si spravit playlist alebo si otagovat vsetku hudbu jednym pomenovanim ale to je zvycajne na ukor nazvu interpreta... inak ked mate vsetko spravne otagovane tak niektore playlisty sa tvoria automaticky ako aj napr playlisty podla zanru.... cize ked chcesh pocuvat hip hop tak si pustish prave ten playlist

Billyboy

Re: Serazeni Hudby

Příspěvek od Billyboy »

vy máte ale uši!!! :D

Alex Koo

Re: Serazeni Hudby

Příspěvek od Alex Koo »

Může mi prosím někdo poradit, jak vytvořit kompilaci v iTunes tak, aby se mi po "natažení " hudby do iPhonu jednotliví interpreti neseřadili podle názvů interpretů v iTunes, ale aby se přehrávali v pořadí, v jakém je mám uloženy v pc? Stejný problém mám i s oficiálními kompilacemi hudby, které se mi rovněž v iPhonu "rozházejí".
Děkuji

Odpovědět