Kupene pesnicky na inom iDevice

Odpovědět
Dynamix
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 267
Registrován: ned srp 14, 2011 5:16 pm

Kupene pesnicky na inom iDevice

Příspěvek od Dynamix »

Zdravim

Mal by som otazku ohladne pesniciek z iTunes ktore som si kupil, kupil som si ich priamo v iPhone. ITunes v PC nepouzivam nesynchronizujem ani nic vtomto som zaciatocnik a potreboval by som trosku zasvatit. Takze ako som spominal kupil som si zopar pesniciek priamo v iPhone. Ale zistil som ze v iPade mi ich v purchased neukazuje. Niekde som cital ze kupene pesnicky su len pre jedno zariadenie v ktorom boli zakupene je to pravda? Takze ak tento iPhone predam a prihlasim sa na novom iPhone tak tie pesnicky nebudem schopny stiahnut? Prepacte ak je to banalita poprosil by som naozaj rozumne rady ako to funguje. Dakujem pekne za kazdu radu
iPhone 3G 8GB Black Error - Item not found (Sold)
iPad 2 16GB Wifi White Error - Item not found (Christmas gift)
iPhone 6S 64GB Space Grey Item 100% working
iPad Air 2 16GB Wifi White Item 100% working

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Kupene pesnicky na inom iDevice

Příspěvek od mirmo80 »

To nie. V nakupoch ich normalne vidno a do dalsieho zariadenia ich v pohode stiahnes. Dokonca ked mas povolenu hudbu v automatickych stahovaniach tak sa ti po nakupe automaticky stiahne aj do ineho zariadenia. A rovnako funguje aj rodinne zdielania. Tak ako appky, tak aj zakupenu hudbu si moja manzelka stiahne do svojho iphonu.
Kde to hladas? Musis do appky itunes store a v casti viac vidis nakupy svoje aj rodiny ak to mas povolene.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Dynamix
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 267
Registrován: ned srp 14, 2011 5:16 pm

Re: Kupene pesnicky na inom iDevice

Příspěvek od Dynamix »

No skúsil som sa na iPade odhlasiť a znova prihlasiť, vyskočilo mi okno aby som zmenil store tak som dal Ok, stránka sa refreshla a už ich mam aj na iPade :) lebo ja mam americký store a vtedy som mal z nejakého dôvodu prepnutý slovenký preto mi ich neukazovalo :) len som potreboval vedieť či ked kúpim nejaký song či ho mam už na stálo alebo len na tom jednom zariadený na ktorom som ho kúpil, už vtom mam jasno dakujem mirmo :)
iPhone 3G 8GB Black Error - Item not found (Sold)
iPad 2 16GB Wifi White Error - Item not found (Christmas gift)
iPhone 6S 64GB Space Grey Item 100% working
iPad Air 2 16GB Wifi White Item 100% working

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Kupene pesnicky na inom iDevice

Příspěvek od sharkee »

Jednou jsem měl stejný problém. Kontaktoval jsem Apple a ti provedli obnovu, pak už bylo vše ok.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Odpovědět