Jak dostat zvuk z iPadu do autorádia

Odpovědět
dmi
Host
Host
Příspěvky: 69
Registrován: čtv zář 09, 2010 11:08 am

Jak dostat zvuk z iPadu do autorádia

Příspěvek od dmi »

Asi to nepůjde, ale třeba bude mít někdo nějaký nápad:

V autě mám iPhone4 v TomTom držáku a ten je stereo jackem propojen s AUX vstupem rádia a funguje to pěkně.. Až na to že pro přepínání hudby musím zastavovat, abych nevyletěl ze silnice ;)

V iPadu2 mám stejnou hudbu - dostanu to z něj nějak do rádia? Rozdvojku na AUX moc nechci kvůli snížení kvality(a jeden AUX nestačí protože iPad nemám v autě pořád) a BlueTooth autorádio umí jen telefon, ne hudbu ;( Šlo by to nějak Ideálně bezdrátově přes iPhone v držáku? Můžu nějak donutit iPad aby hudbu posílal do iPhone (bluetooth,WiFi) a tam ho nějaká aplikace přehrávala? (JB nemám a nechci).

Snad nebudu muset tahat zvuk prodlužovacím audio kabelem z iPadu k držáku TomTom a tam přepojovat (telefon mám vlevo od řidiče a iPad spolujezdkyně, oběsil bych se na tom kabelu;) - ani nevím jestli existuje prodlužovací audio kabel který by nějak neprodlužoval mikrofon, jen stereo zvuk..

Díky za případný nápad..

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Jak dostat zvuk z iPadu do autorádia

Příspěvek od rony »

ot: ja som tu dilemu s muzikou vyriesil krabickou s SD kartou, ktora simuluje cd changer a tym padom muziku ovladam z volantu. daleko lepsie ako aux a matlanie naslepo prstami po mobile. mozes skusit nejake autoradia s bluetooth ale vseobecne sa mi zda krabicka ako mam ja daleko daleko komfortnejsia.

keyword pre hladanie na fore:

http://www.aunika.com/Autohifi-1/USB-AUX-vstup/
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dmi
Host
Host
Příspěvky: 69
Registrován: čtv zář 09, 2010 11:08 am

Re: Jak dostat zvuk z iPadu do autorádia

Příspěvek od dmi »

Diky za odpoved, to by se mi mooc libilo, ale nejde, pry je tam nejaka optika nebo co a changer je uz rizeny jinak ;(

A radio je vestaveny, nejde vymenit ;(

Nejaky jiny napad?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Jak dostat zvuk z iPadu do autorádia

Příspěvek od rony »

tak sa u importera tvojho vozu pytaj na takzvany ipod/iphone kabel. u nas je to este exotika a budu otvarat oci no je to standard, ze vyrobcovia vozov uz maju kabel na prepojenie apple veci. bude to trochu drahsie, no pocit z toho je inde ako cez aux.

dalsia moznost zalezi ci vies zabudpvat tazku hf sadu aspon nieco v style parrot. vyberies si model, co dokaze prijimat ipod iphone, ci kablom alebo cez bluetooth (a2dp), kvalita cez bt je bezproblemova, je to digitalny prenos, takze sum neexistuje. jedine typicky digitalny pri ruseni signalu, co poznas trhanim, no s tym sa asi netretnes nikdy.

ja by som sa na tie krabicky este pozrel, specialne pre tvoj voz, preluskat sa googlom, nieco ako

mp3 sd card cd changer vyrobca model

ja som stravil par mesiacov hladanim a spekulovanim, az som dosiel k tou, ze idevice v aute nechytam, mam ho vo vrecku a muzika je v aute.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Martin J
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 162
Registrován: sob led 01, 2011 11:14 am

Jak dostat zvuk z iPadu do autorádia

Příspěvek od Martin J »

Rony, do akého auta ( model) si dával ten virtuálny cd charger?


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?
iPhone 5S 32GB + iPad Air 128GB + iPod nano 5g 8GB + iPod Classic 80GB
MacBook pro 17' + iMac 21' + MacBook Air

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Jak dostat zvuk z iPadu do autorádia

Příspěvek od rony »

jedneho z uvedenych na tej stranke, co som tam mal, s doverou sa obrat na distributorov tej krabicky, lisia sa obvykle len konektorom pre konkretne autoradio, podla mna staci vediet, ze to, co mas umoznuje CD changer, ak ano, je vysoka sanca, ze ti to pojde. Samotne autoradio NEMUSI mat podporu mp3!!!

Ja som to bral davno, nikto nevedel poradit, tak som poziadal distributora a bol ochotny aj k zapozicaniu a aj tomu, ze som prisiel, pichol to do autoradia, islo to, tak som zaplatil a trada.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Martin J
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 162
Registrován: sob led 01, 2011 11:14 am

Jak dostat zvuk z iPadu do autorádia

Příspěvek od Martin J »

Ja to už v aute mám :). Ford Mondeo. Mám s tým taký maly problém. Sem tam po použití HF sady sa mi ten charger zasekne ( ostane stať prehravanie akoby sa to pauzlo) a "drží" až kým sa znova nevypne a nezapne motor.


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?
iPhone 5S 32GB + iPad Air 128GB + iPod nano 5g 8GB + iPod Classic 80GB
MacBook pro 17' + iMac 21' + MacBook Air

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Jak dostat zvuk z iPadu do autorádia

Příspěvek od rony »

nemam to s HF. Viem ze je to k tej krabicke ako volitelny doplnok ale nemam, nepouzivam, netelefonujem v aute.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

RazR08
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 346
Registrován: ned úno 08, 2009 12:45 pm

Re: Jak dostat zvuk z iPadu do autorádia

Příspěvek od RazR08 »

USB drive z cydie a pojde vam to v kazdom radiu s USB

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Jak dostat zvuk z iPadu do autorádia

Příspěvek od rony »

cize urobim z ipadu neuveritelne drahy usb klucik? :)))))))
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět