Synchonizace hudby z knihovny do iPodu Touch

Odpovědět
DanKuba

Synchonizace hudby z knihovny do iPodu Touch

Příspěvek od DanKuba »

Jsem asi truhlík. V knihovně v iTunes asi 100GB muziky (a z ní vybírám alba pro synchronizaci s iPodem Classic). Když chci nějaká alba synchronizovat s iPod Touch (32GB), tak mi při volbě záložky Music nabídne synchronizaci kompletní knihovny s informací, že všechny ostatní data budou z iPodu Touch smazány. Možnost volby synchronizace jen s určitými složkami je vyšeděná a nelze zvolit. Kde dělám chybu?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Synchonizace hudby z knihovny do iPodu Touch

Příspěvek od rony »

vytvor si playlist, nahadz si to, co chces mat v ipode do neho. Pripoj ipod, ked sa objavi medzi devices preklikaj sa na kartu music a zaskrtni tento playlist.

potom si uz navzdy vybaveny pretoze ak si pocas dna spomenies, ze nieco chces dat do ipodu, staci to hodit do toho playlistu BEZ pripojeneho ipodu!!! ipod zosynchronizujes kedykolvek neskor raz dva.

ten playlist neber ako dogmu, ono v ipode vsetko uvidis ako normalne - rozdelene na interpretov, albumy atd.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

DanKuba

Re: Synchonizace hudby z knihovny do iPodu Touch

Příspěvek od DanKuba »

Dík za radu. Playlist jsem vytvořil, muziku nahrál. Akorát se mi nějak nechce sám synchronizovat. Mám najednou vytvořené dva playlisty se stejným názvem, jeden v Touch a druhý v playlistech a když přetáhnu jeden na druhý, tak tam mám alba dvakrát. No, ještě se s tím nějak popasuju. Ale víc mi určitě vyhovuje nastavení, které mám v Classicovi, prostě jenom zaškrtávání boxu u názvu alba a následná synchronizace. Při udržování pořádku ve dvou tisících albech a třech zařízeních je to přehlednější.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Synchonizace hudby z knihovny do iPodu Touch

Příspěvek od rony »

vsak ipod nemusis mat pripojeny stale ked nahadzujes do playlistu muziku.

ja rozumiem, ze mas toho vela v kniznici. Osobne fungujem aj tak, ze si smartlistom "mixujem" automaticky veci do prehravaca, takze mam jeden playlist so stalicami a jeden, ktory sa obmiena (skladby, co som vypocul zmiznu z prehravaca).
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět