apps 'n' playlists

Odpovědět
jancada

apps 'n' playlists

Příspěvek od jancada »

Dobry den, pardon ze sem pisi ale nikde jsme to nenasel. Mam dva dotazy: 1) xistuje nějáka aplikace na kresleni?? 2) mam asi 20 pisnicek od artist: 50 Cent
a kazda se mi v cower flow ukazuje zvlast chtel bych to mit jako album: jednu ikonu a v ni vsechny songy. pls.. nevíte jak se to řeší? na iTunes je to ponekud divne pro me dekuji... ;-)

Dave
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1566
Registrován: sob dub 19, 2008 2:57 pm

Re: apps 'n' playlists

Příspěvek od Dave »

jancada píše:Dobry den, pardon ze sem pisi ale nikde jsme to nenasel. Mam dva dotazy: 1) xistuje nějáka aplikace na kresleni?? 2) mam asi 20 pisnicek od artist: 50 Cent
a kazda se mi v cower flow ukazuje zvlast chtel bych to mit jako album: jednu ikonu a v ni vsechny songy. pls.. nevíte jak se to řeší? na iTunes je to ponekud divne pro me dekuji... ;-)


u toho 50 cent budeš mít asi špatne napsaný ID3 tagy (u každýho songu jiný album) proto se ti to neřadí do jednoho.
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!

jancada

Re: apps 'n' playlists

Příspěvek od jancada »

:-D mluv česky prosimte co jsou to ID3 tagy :-)

Bodl99
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 269
Registrován: úte říj 16, 2007 12:26 pm

Re: apps 'n' playlists

Příspěvek od Bodl99 »

Na kreslení je dobrý Sketches. A rozhození písniček v iTunes a poté i v iphonu se mi vždy stalo hlavně tím, že jsem měl písničky jinak otagované, takže se na to zkus kouknout, a někdy to řešim tim že označím to co chci mít v jednom albu a dám get info a v tom pak zaškrtnu že se jedná o Compilation, nevim jestli se to tak má dělat, ale u mně to tak funguje :wink:

jancada

Re: apps 'n' playlists

Příspěvek od jancada »

jj, a jak dam teda vsechny songy od 50 centa do jednoho pres ten ID3 tag? a co je to to v 2.1 v 2.0 atd... jaka verze je nej bo co?

jancada

Re: apps 'n' playlists

Příspěvek od jancada »

to malovani je krutý !!:-D:_D

Dave
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1566
Registrován: sob dub 19, 2008 2:57 pm

Re: apps 'n' playlists

Příspěvek od Dave »

skus program mp3tag seženeš to na stahuj.
tam proste chytneš všechny ty mp3ky, a pretáhneš to tam pak si je všechny zase označíš a klikneš pravým na ty všechny - tam klikneš na TAGY. no a potom tam dáš album a npíšeš tam nazev toho alba a uložíš to.
a pak to zase nahraješ do iPhonu a mělo by to bejt OK.

snad si to pochopil, neumim vysvětlovat :D
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!

jancada

Re: apps 'n' playlists

Příspěvek od jancada »

jj zkusim to diky ;-) ale stejne to nechapu pres to itunes s tim ID3 tag...:-( alr zkusim to takhle!
diky

watterman

Re: apps 'n' playlists

Příspěvek od watterman »

nevi co jsou to ID3 tagy ale iPhone musi mit... A to jsrm si myslel ze iPhone je hlavne pro ty pokrocilejsi v IT... Neni to pravda! Bohuzel..

caesar
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 777
Registrován: pon úno 11, 2008 5:37 pm

Re: apps 'n' playlists

Příspěvek od caesar »

iPhon pro pokrocilejsi???? Jak jsi na to prisel?

jancada

Re: apps 'n' playlists

Příspěvek od jancada »

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

watterman

Re: apps 'n' playlists

Příspěvek od watterman »

jelikoz obycejnemu frantovi nema nabidnout o moc vice ba mene nez napr moje "oblibena" NOKiE !

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: apps 'n' playlists

Příspěvek od drsny »

iphone je prave urcen hlavne tutanum z usa, kteri absolutne netusi co nejake id3, winscp nebo jailbreak je. proc? protoze k provozovani iphone nic takoveho nepotrebuji. kdyz muziku nekradou, id3 tagy v ni maji a nepotrebuji vedet ze to co vypisuje ipod jako interpreta album a skladbu je nejaky id3 tag

watterman

Re: apps 'n' playlists

Příspěvek od watterman »

v USA mozna ale kdyz chce nekdo "nelegalne" pouzivat v jinych statech nez jsou ty podporovane nebo kdyz nechce vyuzivat nabizenych tarifu tak se precejnom aspon nake znalosti v IT predpokladaji...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: apps 'n' playlists

Příspěvek od rony »

Nazvy skladieb toho vasho hiphop idola (brrr) ide premenova priamo v itunes. Ked uz ste tak drsni repaci, tak snad zvladnete aj drsny itunes drsne prinutit aby drsne zobrazoval drsnych idolov v jednom albume, respekt kamo? :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

jenicekk

Re: apps 'n' playlists

Příspěvek od jenicekk »

Je tak, v itunes si oynacite ty pisnicky ktery chcete a date get info potom vyskoci okynko kde mate hafo informaci tak tam zadejte nazev alba a jeste odskrtnete policko compilations a mate hotovo

jancada

Re: apps 'n' playlists

Příspěvek od jancada »

docela stěry Rony :-) :-D Ja vim co jsou to presne id3 tagy ale nevedel jsme jak s nima zachazet ;-)

jancada

Re: apps 'n' playlists

Příspěvek od jancada »

drsny píše:iphone je prave urcen hlavne tutanum z usa, kteri absolutne netusi co nejake id3, winscp nebo jailbreak je. proc? protoze k provozovani iphone nic takoveho nepotrebuji. kdyz muziku nekradou, id3 tagy v ni maji a nepotrebuji vedet ze to co vypisuje ipod jako interpreta album a skladbu je nejaky id3 tag



yeah... R35P3C7..... kámo ;-)

jancada

Re: apps 'n' playlists

Příspěvek od jancada »

Jo... a jeste mam doatz jakotze mp3 co mam v iphonu se na itunes neukazujou?

Bodl99
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 269
Registrován: úte říj 16, 2007 12:26 pm

Re: apps 'n' playlists

Příspěvek od Bodl99 »

Teď nějak nerozumim otázce jak jsi do iphonu tu mp3 dostal? Jestli z jinýcho pc tak to bohužel nejde synchronizovat z iphou do itunes.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: apps 'n' playlists

Příspěvek od rony »

jancada: skusim to repersky...

INAK AKO POMOCOU ITUNES, NIJAKU MUZIKU DO IPHONE NEDOSTANES.

Tvoje riesenie je: naucit sa ovladat iTunes.

Mam pocit, z toho, co si napisal posledne - skus pisat zrozumitelne - mam pocit, ze si tam mp3ky nakopiroval nejako inak. Pochopitelne, tie ipod aplikacia v iphone nevidi. Tym cela vec hasne :)

Musis pochopit princip akym muziku do telefonu dostavas. Zmier sa s tym, ze to znamena rozvinut svoje intelektualne schopnosti na maximum a akceptovat, ze iTunes je tvoj kamarat. :-)

Davam ti poslednu sancu: manual pre pouzivatela iTunes.

. (bojim sa, ze to zvyraznene nepochopis, takze tam klikni, je to manual) :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: apps 'n' playlists

Příspěvek od Julek »

manuál=návod :wink:


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

watterman

Re: apps 'n' playlists

Příspěvek od watterman »

rony píše:INAK AKO POMOCOU ITUNES, NIJAKU MUZIKU DO IPHONE NEDOSTANES.


Ale dostaneš ;) Systém kopírování muziky se už objevil, jako příklad uvedu např. program MediaMonkey... Ten to zvládá, bohužel pouze muziku. Myslím že i iPhone PC Suite by to měl zvládat?

jancada

Re: apps 'n' playlists

Příspěvek od jancada »

ee, vsechno delůane na mem PC, jenom jsem vymazal vsechny playlisty a music a v iphonu to stale je a nevim jak to mam odtamtud vymazat abych si odstranil ty blbosti

_Boss_
Host
Host
Příspěvky: 109
Registrován: stř dub 16, 2008 11:23 am

Re: apps 'n' playlists

Příspěvek od _Boss_ »

ad rozhazene pisnicky z jednoho alba: Mel sem taky tenhle problem: pridal jsem do iTunes album skupiny Blink 182: Buddha

po pridani se mi automaticky vytvorily 4 alba s totoznym nazvem, ve trech znich je po dvou pisnickach a v poslednim zbytek. Cumim na to jak puk, vsecko je na chlup stejne, abych si byl jisty tak sem to zkousel nekolikrat pres iTunes>get info overovat a prepisovat....

problem byl, ze se u nekterych pisnicek zaskrtlo "part of the compilation" a album se rozdelilo....
nemam nejmensi tuseni, co to zaskrtavatko dela...
Have you tried turning it off and on again?
[ iPhone 2G 16GB @ FW 3.0 ]
[ iPad wifi 16GB @ FW 4.2 ]
[ iPhone 4S 32GB @ FW 7.0.6 ]

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

ad rozhadzane pesnicky

Příspěvek od rony »

tak to robilo aj mne, pritom stacilo, ze v nazve bolo miesto velkeho pismena male, proste si treba zvyknut, ze spravne oznackovane skladby su zaklad dobrej zbierky.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět