iTunes 5.1 zvuk

Odpovědět
LosGalacticos
Host
Host
Příspěvky: 100
Registrován: pát říj 31, 2008 12:14 pm

iTunes 5.1 zvuk

Příspěvek od LosGalacticos »

Ahoj, najednou z niceho nic kdyz poustim hudbu v itunes tak mi hraji jen dva predni repraky...dnes jsem koukal na dvd a normalne to jede! driv i itunes jelo v 5.1....koukal jsem do utilitky na zvuk kartu (xear 3D) a i tam jsou vsechny bendy OK. Nastaveni ve Win7 OK. jediny co mi google rekl at vlezu do nastaveni quicktimu a tam dam 5.1 zvuk a pote restart itunes - to jsem udelal a NIC! Nemate nekde nejakou radu? diky moc

Křeček

Re: iTunes 5.1 zvuk

Příspěvek od Křeček »

Tomuhle nějak nerozumím, ale zkus si stáhnout novou verzi iTunes, páč 5.1 se mi zdá dost stará.

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: iTunes 5.1 zvuk

Příspěvek od Barberry.pha »

tak procpak k tomu neco pises kdyz tomu nerozumis :mrgreen:
jde mu o to ze mu nehrajou bedny na 5.1 ale pouze 2, a potrebuje to nejak opravit aby mu v itunes fungovaly bedny 5.1

to galacticos: to se ti stalo po nainstalovani novych itunes? nebo ti celkove pres pc prestaly jit bedny 5.1 ani v zadnem jinem prehravaci?
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

LosGalacticos
Host
Host
Příspěvky: 100
Registrován: pát říj 31, 2008 12:14 pm

Re: iTunes 5.1 zvuk

Příspěvek od LosGalacticos »

nehraji pouze v itunes. pokud napr poustim pres VLC ( soubor ktery zvuk 5.1 podporuje - napr DVD) tak hraji vsechny bedny! pokud ve VLC poustim nejake .avi tak hraji 2!

hrabal jsem se v utilitce od zvukovky - Xear 3D, a v iTunes vsech 5 beden zprovoznim pouze v pripade kdy zapnu nejaky "efekt" - napr. bath room, music pub, concert hall apod...nebo jsou tam jeste "cave, hangar, arena..." ovsem problem je v tom ze to hraje hrozne! ruzne ozveny a efekty apod na zaklade zapnuteho efektu!

potreboval bych aby hraly vsechny a "normalne".. :-(

EDIT: ted jsem se odhodla k hroze veci :-D pustil jsem hudbu pres Windows Media Player a taky jedou jen 2 bedny....! :-( ale u filmu (VLC player) mi to jede...vsech 5!! nevim jestli je to k necem dobre (informativne) ale vetsinu hudby mam v FLAC resp apple lossless

DaftPunker

Re: iTunes 5.1 zvuk

Příspěvek od DaftPunker »

Máme domací kino 5.1 a pokud si pustíme hudbu, tak taky jedou jen dva repráky. Je to tím, že zvuk je pouze stereo (2 kanály).

charon.

Re: iTunes 5.1 zvuk

Příspěvek od charon. »

Zdravím zkuste toto:
Předvolby (ctrl+) -> Záložka Přehrávání a v dolní časti záložky nastavte zvuk na :

Přehrávat audio pomocí : Direct Sound
Bitový tok : 192 kHz
Bity ve vzorku : 24

Odpovědět