Fotky alb

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Fotky alb

Příspěvek od Paly »

Daj screenshot nech vieme o com rozpravas
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

Krtko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 397
Registrován: úte zář 02, 2008 10:37 am

Re: Fotky alb

Příspěvek od Krtko »

musíš sa vyjadrovať jasnejšie, asi máš a v iphone iba jeden album, nie?

jablko21
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: stř čer 22, 2011 2:30 pm

Re: Fotky alb

Příspěvek od jablko21 »

Nahrával jsem si písničky do iPhonu 5S, v iTunes mám obrázky alb tak jak jsem chtěl. Po nahrání do mobu se mě u pár alb obrázek neukázal a po chvilce a teď furt ukazuje uplně jiný obrázek.
To ale jen pokud mám v mobu zobrazení podle umělce. Když dám zobrazení podle alba, tak je vše jak mám nastavené.
V iTunes když dám podle interpreta, tak je vše v pohodě.
Zkoušel jsem ty alba co nezobrazují mé obrázky vymazat, vymazat a nahrát znovu obrázky(prvně přes iTunes, druhej pokus pak na win přes mp3tag) a znovu nahrát do mobu a furt to zobrazuje obrázky, které nemám nikde uložené.
Ty samé alba a obrázky jsem měl i v iPhonu 4S a vše se zobrazovalo v pohodě.
Ještě mě napadlo nějaké automatické stahování, ale to jsem nikde nenašel.
Už mě nenapadá čím to může být, neví někdo?
Jo a nevím jestli to má vliv, dělám to na iMacu.

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Fotky alb

Příspěvek od Barberry.pha »

Tahá si to Covery z iTunes, takže pokud řadíš podle Umělce tak ti to ukáže fotku úmělce, pokud alba, tak cover který je u alba uložený.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

jablko21
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: stř čer 22, 2011 2:30 pm

Re: Fotky alb

Příspěvek od jablko21 »

A jde to nějak vypnout, předělat či tak něco??

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: Fotky alb

Příspěvek od HOFA »

Já bych se z dovolením zeptal,proč se mi u některých kapel automaticky načte v umělcích fotka té dané kapely a u některých ne.
A jak bych tam ty fotografie mohl doplnit ,aby byly vidět v telefonu při přehrávání.
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

jablko21
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: stř čer 22, 2011 2:30 pm

Re: Fotky alb

Příspěvek od jablko21 »

Asi u některých ten obrázek uložen je, tak se načte.
Fotky alba dáš třeba přes iTunes nebo třeba mp3tag

Onygzzer
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 546
Registrován: sob led 10, 2009 3:48 pm

Re: Fotky alb

Příspěvek od Onygzzer »

Otevřu tohle starší vlákno, protože mi začaly taky blbnout grafiky alb. Doteď jsem používal "Manuální výběr hudby a videa" v iTunes. Vše fungovalo v pořádku. V iTunes knihovně mám už léta krásně řazená alba samozřejmě s přebaly alb. Nikdy nebyl problém, že by se mi do iP nesyncly.

Dnes jsem ale zapnul synchronizaci ebooks, tím pádem se mi samozřejmě znemožnila volba "Vybírat hudbu a videa manuálně" a já si ji tam musel zase naklikat. Problém je, že u hodně alb mi uplně chybí grafika. Jak v řazení podle Interpreta, tak se mi neukazují ani u jednotlivých alb. Například "Bratři Orffové" jsou uplně bez grafiky u obou alb, a přitom ještě dnes, když jsem jel z práce (před těmi změnami v iTunes) jsem je ve vlaku poslouchal a obrázky tam samozřejmě byly.

Fakt už nevím co s tím. Zkoušel jsem i znovu zrušit Synchronizaci knížek i hudby a zase si zatrhnout manuální výběr, a naházet si to tam, ale i tak mi to tam zase syncne bez obrázků.

Nevíte někdo čím by to mohlo být?

EDIT: Teď jsem se zkusil podívat do řazení podle songu a tam to grafiku u "postižených" desek ukazuje. Dokonce i když ten song pustím, zamknu telefon a rozsvítím, tak na lockscreenu je grafika taky. Tak jsem z toho fakt jelen :(

EDIT2: Tak po HardResetu to naskočilo...achjo - začíná mi to jaksi připomínat Windows :(
Historie: iP2G, iP3G, iP3GS, iP4, iP5, iP7.....

Odpovědět