Genius playlist

Odpovědět
n4pst3r

Genius playlist

Příspěvek od n4pst3r »

Zdravíčko, lámu si hlavu s využitím genius seznamů. V iTunes jsem nějak vůbec nepřišel na to, jak tenhle playlist vytvořit a v iPhonu když si vyberu nějakej song tak mi to napíše že pro něj není dost podobnejch songů, ale myslím si že mám muziky v mobilu dost (něco přes 2,3 gb). Kolik gb by tak mělo bejt aby to šlo v pohodě? Nebo to v česku nefunguje? A jak by to mělo fungovat na iTunes? tam jsem to nenašel vůbec :(

john
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 3044
Registrován: sob úno 13, 2010 1:51 pm

Re: Genius playlist

Příspěvek od john »

Jsem rád, že se tu na to někdo zeptal, protože já pátral po odpovědi taky, mám v iPhonu okolo 4GB muziky a ty genius playlisty mi nejedou.
iPhone 5S 32GB Black - iOS8 - nonJB
iPhone 5 16GB Black - iOS8 - nonJB
MacBook White (late) 2008 - Snow Leopard 10.6.8
iPad 3 16GB - iOS 5.1.1 - JB
iPhone 3GS 32GB Black - iOS 6 - nonJB
2x iPhone 4S 16GB White - iOS 6 - nonJB

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Genius playlist

Příspěvek od Metalgirl »

Nejdříve musíte zapnout genius playlist v iTunes, musíte mít účet na iTunes, protože do iTunes store či app store iTunes odesílají informace o vaši iTunes knihovně. Pak to vytvoří playlisty, ty se dají nahrát do iPhone jen, když máte automatickou synchronizaci hudby a videa. S manuální synchronizací to nelze zesynchronizovat. No a pak si můžete vybrat nějakou písničku, vytvoří vám to playlist dle ní, ten jde i do iPhone při manuální synchronizaci.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

n4pst3r

Re: Genius playlist

Příspěvek od n4pst3r »

Genius playlisty v iTunes zapnutý mám, odeslalo to i info na ten jejich server atd. Automatickou synchronizaci mám taky. Takže still nothing :(

joelmade

Re: Genius playlist

Příspěvek od joelmade »

Chtěl bych se zeptat jak vmazat seznam genius z iPhonu?
V iTunes jsem ho odstranil ale v iPhonu se pořád zobrazuje.
Děkuji

Odpovědět