VYRESENO:Ipod v Iphone 2G nehraje nahlas

Zamčeno
schmiedy
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 744
Registrován: čtv úno 28, 2008 4:29 pm

VYRESENO:Ipod v Iphone 2G nehraje nahlas

Příspěvek od schmiedy »

Pred par dny mi na telefonu zacala vyskakovat hlaska, ze toto prislusenstvi neni urceno pro Iphone. Hledal jsem jsem na google i tady, ano tato hlaska se da odstranit pres Winscp v adresari nekde nebo Fixem z Cydie na odstranovani hlasek, coz to by mi ani tak nevadilo, ale co mi vadi je, ze od te doby mi taky prestal hrat Ipod, kdyz zapojim sluchatka tak vse funguje jak ma. Pridal jsem fotku screenu, kdy ipod jakoby pisen prehrava bez sluchatek, ale nic neni slyset. Reprodukorem to neni, protoze vsechno ostatni volani, sms, zvoneni funguje, jenom ten Ipod ne. Nesetkal ste se nekdo s timhle podobnym problemem? Restore jsem zkousel i na nizsi FM, ted tam mam 3.0.2, zkousel jsem i 3.1.2, ani toto nepomohlo. Je to Iphone 16gb 2G. Prijde mi jakoby si telefon myslel, ze je pripojeny k nejakemu zarizeni, ktere by melo tento zvuk z ipodu prehrat. Dekuji za jakoukoliv radu.

Obrázek

Edit: Kdyz kouknete na svuj Ipod prehravac, tak tam mate jeste volbu hlasitosti, ale to u meho neni, tak sem si vzpomel, ze nefunguje nebo nezazni zvuk pri zamceni a odemceni tel. Dikys

Edit: Vyreseno, nedekuju za pomoc, kdyby nekdo chtel a mel tento problem tak staci vzit tento soubor z tohoto linku :
http://forums.macrumors.com/showthread. ... 765&page=5
jmenuje se Ipad patched
a pres winscp ho pretahnout do cesty:

/System/Library/PrivateFrameworks/IAP.framework/Support

bylo to zkouseno na FM. 2.0 ale bezi to bezproblemu na 3.0 a vys, vyzkousel jsem to na 3.0.2 i na 3.1.2

Lock. Metalgirl
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....

Zamčeno