Ako si stiahnut hudbu bez iTunes na akykolvek PC

Zamčeno
darkangel

Ako si stiahnut hudbu bez iTunes na akykolvek PC

Příspěvek od darkangel »

Ako stale ked sa v robote nudim, tak sa hrajem s mojim oblubenym iPhonom, vlastne mam to v naplni prace:)). Kedze sa venujem *nixovym systemom tak ma napadla jedna vec. Ked sa viem prihlasit ako root viem z iPhonu vytiahnut vsetko co chcem...a dokonca aj nakopirovat co chcem...samozrejme cez SCP.
iTunes prepise nazvy skladieb v iPhone a ulozi ich do priecinkov, ktore su oznacene F00 az F13 a nachadzaju sa v adresari /private/var/mobile/Media/iTunes_Control/Music/ . Su ulozene vo formate XXXX.mp3 kde X je lubovolne velke pismeno z abecedy. Skopirovat si ich mozte z tychto priecinkov cez scp priamo do vasho PC bez pouzitia iTunes. Hoci nemate nazvy skladieb ale ked mate vypisane ID3 tagy tak Vam vo Winampe pekne vypise nazvy skladieb:))

PS: Nezaoberal sa niekto akym algorytmom iTunes pomenuva tie skladby a kde si to este uklada nejake playlisty musi mat este....chcel by som to dotiadhnut do takeho stadia aby som vedel nakopirovat hocijaku hudbu z hocijakeho PC do iPhonu bez pouzitia iTunes potom na to nakodit nejaky soft len keby som mal viac casu:)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Ako si stiahnut hudbu bez iTunes na akykolvek PC

Příspěvek od rony »

hej, videl som to tam, len mam pocit, ze tie mp3 nejdu prehrat - alebo nemam pravdu?

algoritmus neskumaj, skor sa zameraj na vytahovanie udajov z ID3 tagov. Tym padom to mas lahsie.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Zamčeno