Mix alb v iPod aplikaci pri landscape modu / vyber podcastu

Odpovědět
charles.vintner
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: úte srp 18, 2009 9:52 am

Mix alb v iPod aplikaci pri landscape modu / vyber podcastu

Příspěvek od charles.vintner »

Ahoj, predem se omlouvam, zda-li se to tu uz resilo, ale nenasel jsem.

1; Trapi me, proc pro audiobooky a podcasty kdyz se v iPod aplikaci prepnu do landscape modu, proc se mi zobrazi jen nahled prave prehravaneho alba (a nemuzu listovat mezi ostatnima podcastama/bookama) a kdyz ho tapnutim 'otocim', tak vidim jen prave hrajici skladbu. Kdyz si v portrait modu kliknu v pravem hornim rohu na list skladeb, tak se mi ukazou ale vsechny z daneho alba. Rad bych v landscape modu prochazel podcast skupiny/jednotlive audiobooky, tak jako pri prochazeni normalnich alb.. Nevite, co delam spatne, co mam spatne nastaveno? Pripadne, co presne na skladbach otagovat, aby se to takhle chovalo?

2; kdyz mam vic alb se stejnym nazvem alba, ale od ruznych interpretu, tak pri portrait modu se mi zobrazuji v poradku, ale jakmile jedno z tech alb hraje a ja v pravo nahore tapnu na seznam skladem, tak vidim mix skladeb z obou stejne pojmenovanych alb. Stejne 'blbe' se to chova i v landscape modu, tam vidim obe alba sice zvlast, ale jakmile ho tapnutim otocim, vidim mix obou alb. V tagu mam vyplneno Artist, Album a Genre.

Diky moc za podnety.

Odpovědět