last.fm scrobbling

Odpovědět
tillit
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 193
Registrován: ned bře 08, 2009 11:45 am

last.fm scrobbling

Příspěvek od tillit »

na jakém principu funguje scrobbling pro iphone? byla jsem cca 5 dní mimo komp, a přehrála spoustu hudby při cestování, ale při dnešním připojení k itunes mi lastko načetlo pouze 1 song. je scrobbling nějak časově omezený?

ygy
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1802
Registrován: stř srp 06, 2008 12:04 am

Re: last.fm scrobbling

Příspěvek od ygy »

nieje chyba nahodou v tom ze tu pesnicku mas len v itunes ? lebo pesnicky ktore chces dat do iphone musis mat ulozene aj v pocitaci aj v itunes ...ja viem aj mna to dost niekedy nasere :D

antton
Host
Host
Příspěvky: 120
Registrován: úte dub 01, 2008 1:16 pm

Re: last.fm scrobbling

Příspěvek od antton »

Na fw 3 je aplikace Scrobbl a ta scrobbluje online rovnou z iphonu na last.fm

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: last.fm scrobbling

Příspěvek od toncek »

Ygy, přečetl jsis po sobě ten post? Jak by mohla mít písničku jenom v iTunes a přitom ji nemít v počítači?

btw. vůbec jsem netušil, že scrobbling funguje i takto, že prostě sesynchronizuju iPhone s iTunes. Osobně jsme vždy používal nějakou aplikaci ze Cydie/Installeru.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Sk8er_6sic6

Re: last.fm scrobbling

Příspěvek od Sk8er_6sic6 »

No ja som to tiež dhšiu dobu nevedel, ale funguje to aj na starších iPodoch.

tillit
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 193
Registrován: ned bře 08, 2009 11:45 am

Re: last.fm scrobbling

Příspěvek od tillit »

scrobble 3.0 funguje pouze přes online scrobbling anebo jej lze použít při připojení ip k pc, potažmo přes last.fm?

aktualizovala jsem last.fm, snad to bylo jenom přechodem na fw 3.0...


to ygy:
hudbu jsem samozřejmě přehrávala na iphonu. když připojím ip k itunes, a synchronizuju nebo spustím hudbu v it, tak mi lastko načítá přehrané skladby

m1lou5

Re: last.fm scrobbling

Příspěvek od m1lou5 »

Jen se chci zeptat, pri pousteni songu v ipodu, musim byt zalogovany v aplikaci last.fm, aby fungovalo scrolovani?

phaeton_esc
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 520
Registrován: úte srp 05, 2008 1:43 pm

Re: last.fm scrobbling

Příspěvek od phaeton_esc »

Ano, musí. Respektive když není zalogovaný, tak nefunguje (což je dobře, při používání Scrobble se to pak totiž loguje dvakrát)
Hack Pro, 10.9.x
iPad 3 WiFi 32GB (iOS 7)
iPhone 4 32GB (iOS 7)

na PM odpovídám podle nálady

JC_Gucci

Re: last.fm scrobbling

Příspěvek od JC_Gucci »

Ahoj, pouzival jsem aplikaci scrobbler ze cydie, pak jsem v telefonu delal nejake zmeny a vsim jsem si, ze uz mi pul roku nescrobbluje. Jak to ted resite vy? Scrobblovani pres iTunes mi nejak nefuguje a co jsem zkousel googlit tak jsou na tom vsichni podobne.

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: last.fm scrobbling

Příspěvek od toncek »

Aplikace My Artists by měla umět scrobblování. Nemám však odzkoušeno.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

zvonicek
Host
Host
Příspěvky: 91
Registrován: stř čer 15, 2011 8:12 am

Re: last.fm scrobbling

Příspěvek od zvonicek »

Já používám aplikaci Scrobbl z Cydie a funguje naprosto dokonale, ani o ní nevím :). Nemusím ji dokonce ani ručně spouštět. Pokud nejsem připojen k internetu, ukládá offline do databáze a po připojení ihned pošle hudbu na last.fm.

Zkoušel jsem i aplikaci iScrob, dostupnou oficiálně na App Strore, jedná se však o samostatný hudební přehrávač (ač ve stylu oficiálního). Funguje ale taky dobře, jenom je nutné přehrávat hudbu přes něj.. Někde jsem sice zaznamenal, že by měl umět zaznamenávat hudbu i z oficiálního přehrávače, nicméně i tak by byla stále nutnost jej pokaždé manuálně spouštět.

stanley.eichler
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: pon pro 06, 2010 5:02 pm

Re: last.fm scrobbling

Příspěvek od stanley.eichler »

Ahoj,
funguje Vam nekomu Scrobbl z Cydie na iOS 5 (GM)? Pres co scrobblujete na iOS 5?
Diky S.

Odpovědět