Potichu mi hrá iPhone

Odpovědět
99momo99

Potichu mi hrá iPhone

Příspěvek od 99momo99 »

Cawte odkedi som dal 2,2 software tak mi strašne potichu hrá aj zvonenie aj pesničky :( tak som počkal na FW 3,0 mislel som si že to je chiba vo FW ale aj 3,0 strašne potichu hrá skoro vôbec to nepočuť :( mate tiež takíto problem ??

h.a.s.p.e.k.l.o

Re: Potichu mi hrá iPhone

Příspěvek od h.a.s.p.e.k.l.o »

zkus tam stčit sluchátka, dat hlasitost na max, pak sluchatka vytahnout a znovou pustit pisnicku...melo by to hrat hlasiteji, nevim proc to tak je, ale me se to stava taky...

99momo99

Re: Potichu mi hrá iPhone

Příspěvek od 99momo99 »

Skúšal som aj toto spraviť ale nepomohlo stále to hrá pitichu :?

zaso

Re: Potichu mi hrá iPhone

Příspěvek od zaso »

ked si vyzvanaci ton ,,vyrabate,, v iRinger ide nastavit aj jeho maximalna resp. minimalna hlasitost...skus si zvonenie spravit este raz...mozno to 3.0 berie inak ako verzia co si mal predtym...

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Potichu mi hrá iPhone

Příspěvek od Beavers »

V každém případě bych si nejprve zvuk upravil v nějakém audioeditoru (jeden za všechny uvedu ten, co je v Nero) a tam bych si zvuk normalizoval na 100%, případně ještě více (normalizace se řídí podle nejvyšší křivky - rozkmitu vlny a na ni nastaví 100% - takový rozkmit může při tom být pouhý zlomek sekundy třeba hlasitý úder na činel nebo jiný zvuk) - zkrátka celá vlna (wave) audionahrávky by měla pokrývat co největší plochu grafického vyjádření v editoru. Jednoduše to jde udělat i funkcí Úprava hlasitosti v audioeditoru, ale pozor na zkreslení. Potom bych to teprve přes iRinger připravil pro iPhone.

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: Potichu mi hrá iPhone

Příspěvek od Lukáš Petr »

Ja bych se nejdriv podival do nastaveni, jestli nahodou nemas zaplej limit hlasitosti.
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

markus48

Re: Potichu mi hrá iPhone

Příspěvek od markus48 »

h.a.s.p.e.k.l.o píše:zkus tam stčit sluchátka, dat hlasitost na max, pak sluchatka vytahnout a znovou pustit pisnicku...melo by to hrat hlasiteji, nevim proc to tak je, ale me se to stava taky...

tento postup mi problem nevyriesil, nema este niekto nejake napady? zo dna na den mi prestal hrat ipod normalne z repraku(hra to tak potichu ze je to problem pocut aj ked si ho prilozim k uchu)
skusal som vypnut zapnut, pripojit k nabijacke, pripojit ku kompu, mna uz nic nenapada(restore sa mi robit nechce)
so sluchadlami ide bez problemov

rogerer

Re: Potichu mi hrá iPhone

Příspěvek od rogerer »

Vyresili jste to nejak???posledbi dobou mi to hraje taky hrozne potuchu z repracku....mp3 nebo natocene video nelze skoro ani slyset kdyz to mam u ucha...nemuze byt v tahu repracek??

Odpovědět