prosim o pomoc s obnovením hudby

Zamčeno
morose
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: čtv zář 25, 2008 10:01 am

prosim o pomoc s obnovením hudby

Příspěvek od morose »

Jsem trotl, chtěl jsem synovi nahrat na flashku pisnicku co jsem mel v iphone, ale neslo nam to. tak jsem to pripojil k notebooku a pouzil itunes a sync na muzic. Tim jsem ovsem asi smazal vsechny pisnicky z iphone....mam prazdny telefon i itunes...je nejaka moznost to obnovit? ulozilo se to nekam? Na velkem PC kde jsem to tehdy nahraval itunes nefunguje, nejde instalovat kvuli quicktime (porad dokola hlasi chyby při instalaci na verzi 8 a nejde pustit) jsem z toho magor....prosim o soucitne jednání a ne o výsměch...už jsem fakt groggy...děkuji moc

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: prosim o pomoc s obnovením hudby

Příspěvek od dodo_mt »

Jedine co ma napada je urobit restore z backupu len nie som si isty ze ci obnovy aj mp3ky... Inac ak toto nepomoze tak mas samozrejme vsetky mp3ky stratene tym ze si synchronizoval iPhone s iTunes tak si ich zmazal.

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

morose
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: čtv zář 25, 2008 10:01 am

Re: prosim o pomoc s obnovením hudby

Příspěvek od morose »

nj ale kde vezmu ten backup....? a neztratim i ostatni veci? uz fakt nevim ani jak se jmenuju :(

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: prosim o pomoc s obnovením hudby

Příspěvek od dodo_mt »

Takto vidim ze si naozaj zmateny :) Backup sa ti robi vzdy kde pripojis iPhone k iTunes a zosynchronizujes ho... vtedy ti urobi zalohu celeho iPhone do jedneho suboru ten mozes potom obnovit cez iTunes kliknutim na Restore a vyberies posledny backup a obnovis iPhone.

Ak si vsak mp3ky nevymazal z PC(?) tak ich mas stale v Pc a mozes ich tam spatne nahrat cez iTunes...

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

morose
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: čtv zář 25, 2008 10:01 am

Re: prosim o pomoc s obnovením hudby

Příspěvek od morose »

bože...restore me připravilo o vše ostatní!!!!..nééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé :( :( :( :(

EDIT: už nemam kontakty..tak to je konec :(

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: prosim o pomoc s obnovením hudby

Příspěvek od dodo_mt »

Urobil si co restore a potom si dal ako novy iPhone alebo si dal urobit obnovu zo zalohy? Kontakty musis mat v Outlooku ak si ich snim synchronizoval...

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

morose
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: čtv zář 25, 2008 10:01 am

Re: prosim o pomoc s obnovením hudby

Příspěvek od morose »

nesynchronizoval jsem predtim nic nez tu muziku co zmizela...backup nebyl zadny...ted mi ho to nabidlo tak to zkousim restore z nej...

drž mi dodo_mt palce at se to nahraje zpatky....bohuzel nemohu pripojit iphone k mymu PC tam se nedaří ta aktualizace itunes...a bojim se to smazat z dokumentu a program files....

trva to nejak dlouho......


EDIT: UFFF! povedlo se... :D Radil jsi mi dobře, jen jsi nevěděl (a ja taky ne) že žádný backup v noteboku nebyl....děkuji za spolupráci, musim letět. papa Ty pisnicky snad někde seženu znova....

Edituj svoje posty tak ako som to urobil teraz ja za teba pomahas nam tym udrzovat forum prehladne. dodo

pe.kova
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1935
Registrován: sob lis 24, 2007 10:29 am

Re: prosim o pomoc s obnovením hudby

Příspěvek od pe.kova »

OT: pro příště používej Upravit a nepostuj své příspěvky pod sebe...
pomáhej nám tím udržovat fórum přehledné!


Jinak.vyřešeno. Lock?
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)

morose
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: čtv zář 25, 2008 10:01 am

Re: prosim o pomoc s obnovením hudby

Příspěvek od morose »

ano lock..a omlouvam se, kdyztak topic smaz..nic asi noveho jsme tu neresili...diky

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: prosim o pomoc s obnovením hudby

Příspěvek od dodo_mt »

pe.kova ty si dalsi novy mod? nevedel som :D :P

morose to ze nemas ziaden backup v iTunes tak to som veru nemohol vediet :) Inak nic nemaz vsetko spravime my modi ;)

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

Zamčeno