iPod přehrávání soundtracků?

Odpovědět
lady.gore

iPod přehrávání soundtracků?

Příspěvek od lady.gore »

Ahoj,
chci se zeptat jakým způsobem přehráváte na iphonu soundtracky? aplikace iPod nabízí spuštění buď jednotlivých songů (řazených a přehrávaných podle abecedy) nebo po jednotlivých interpretech. Problém je pokud si chci pustit soundtrack kde je interpretem každého songu někdo jiný - ještě jsem nepřišla na to jak ho pustit aby šly songy popořadě jako na cd.
Je opravdu jediným řešením udělat z každého soundtracku playlist a hrát tak??
Dík za rady, I.

Presun do spravnejsej sekcie. Paly

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: iPod přehrávání soundtracků?

Příspěvek od toncek »

Je potřeba mít dobře "seřazenou" hudbu už v iTunes.

Musíš mít z daného soundracku (alba), vytvořenou kompilaci.

Podívej se sem, mohlo by ti to pomoci: :arrow: Jak v iTunes vytvořit kompilaci hudby
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

lady.gore

Re: iPod přehrávání soundtracků?

Příspěvek od lady.gore »

diky za odpoved. volbu part of the compilation v iTunes pouzivam, na macovi je proto hudba srovnana spravne ale v iPodu se mi proste soundtrack zobrazuje rozhazenej podle artists (ne ze by to tak nebylo spravne).. ale chci docilit toho abych cely "cd" spustila jednim tapnutim

zatim tam te hudby nemam moc tak nevim jestli se budou podobne chovat songy od jednoho interpreta ale z ruznych alb - jestli se bude zobrazovat mix songu proste podle abecedy?

proto me zajima jestli nekdo pouzivate nejakej figl jak na to, protoze tvorba playlistu pro kazdej soundtrack mi neprijde moc pohodlny

Odpovědět