iPhonek "stahuje" z uloz.to

Odpovědět
dj-tony

iPhonek "stahuje" z uloz.to

Příspěvek od dj-tony »

Zdravím, omluvte předem nadpis topicu, nevedel sem jak ho nazvat.

Mno došel sem na to, že když si dam na ulozto najít nejakou mp3. posleze sem vyplnil ten 4 místny kod pro stahnutí, tapnul sem na stahnout a podívejte jak mi to začalo přehravat, nevím, jestli uz to tu je ale myslim že sem to nenasel..

Obrázek

myslím že by to tak umel i s mp4 video formátem, ale mam pouze GPRS takže toho moc nenadívam.. ovsem vy co mate Wi-Fi tak napiste jestli to funguje.. díky ahoj kdyby to tu uz bylo tak to zatknite :wink: (ale odkaz chci videt :wink: chci vedet co se tam pise)

reewiden

Re: iPhonek "stahuje" z uloz.to

Příspěvek od reewiden »

iphone ti nestiahne ziadnu mp3 ani video z netu len fotky..... iba ak mas jailbreake a mas nainstalovany safari download plugin.. vtedy mozes stahovat z internetu mp3, videa, a vsetky ostatne subory...

dj-tony

Re: iPhonek "stahuje" z uloz.to

Příspěvek od dj-tony »

táák nevím co děla :mrgreen: vidis screen ne? ja sem mel IP ve sleepu, a najednou to zacne hrát, ja ze co je a ja sem zapomel vynout safari, a ono to mezi tim nacetlo a zacao samo hrát.. takze fajne no.. tak ja nevim jak se tomu rika proste to hraje:D a nemam JB :) :wink:

reewiden

Re: iPhonek "stahuje" z uloz.to

Příspěvek od reewiden »

no ono ked chces stiahnut nejaku mp3 tak ti ju nestiahne ale zacne prehravat... cize klasicky stream....

PeterKiss

Re: iPhonek "stahuje" z uloz.to

Příspěvek od PeterKiss »

No a tebe to prehrava na 2.2 alebo mas 2.2.1
O tom som vedel ze to dokaze ale iba na 2.0 ked som si updatoval na 2.1 tiez ale 2.2 mi nespusti tak asi 2.2 nemas co?

o.onda

Re: iPhonek "stahuje" z uloz.to

Příspěvek od o.onda »

Mám download plug-in a když zadám odkaz na nějakou mp3 nebo video v mp4 tak si můžu vybrat mezi stáhnutím a přehrátím a nebo spusti stahování a při něm ještě streamovat.Používám to třeba v dTunes.Jenom mám problém, že když takhle otevřu video, zavřu je a chci otevřít další tak se přehrávač jakoby přepne do mp3 módu a jde jen zvuk a na displeji je černo.Pomůže až respring.

Mám fw 2.1

reewiden

Re: iPhonek "stahuje" z uloz.to

Příspěvek od reewiden »

no inak fakt neviem ci to slape na 2,2 naposledy som to skusal na 2,1 .... 8)

PeterKiss

Re: iPhonek "stahuje" z uloz.to

Příspěvek od PeterKiss »

Ano,viem ze plug inom sa da ale dj tony aky fw ma ci ma uz najnovsi 2.2.1 alebo starsie lebo mne to slo na 2.0,2.1 ale na 2.2 to nejde.
Nacitava a hodi ma spet na tu stranku a pita kod tak ci mam updatovat na 2.2.1 chcel som az pri JB ale ak sa bude dat prehravat hodba tak sa dotoho pustim.

dj-tony

Re: iPhonek "stahuje" z uloz.to

Příspěvek od dj-tony »

zapomel sem upravit podpis, tam mam FW napsane teda 2.2.1 na ostatních sem to neskusal akorat pred chvilku na tomto poprve.

mettzed
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 325
Registrován: sob bře 08, 2008 12:52 pm

Re: iPhonek "stahuje" z uloz.to

Příspěvek od mettzed »

Nemuze sem nekdo hodit link na nakej song? Sem na intru a jenom na telefonu!
iPhone 4 32 GB Black iOS 7.0.4
http://www.hfmagazin.cz

scorpi
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 1774
Registrován: stř bře 05, 2008 7:14 am

Re: iPhonek "stahuje" z uloz.to

Příspěvek od scorpi »

Přesun do hudba.

dj-tony

Re: iPhonek "stahuje" z uloz.to

Příspěvek od dj-tony »

mettzed píše:Nemuze sem nekdo hodit link na nakej song? Sem na intru a jenom na telefonu!


TADY máš něco odemě

Milan Kučera

Re: iPhonek "stahuje" z uloz.to

Příspěvek od Milan Kučera »

Ja som myslel, ze warez sa tu neriesi.

PeterKiss

Re: iPhonek "stahuje" z uloz.to

Příspěvek od PeterKiss »

Niesom moderátor,ale prosím toto nieje warez je to klasický stream a prestaň spamovať please.

Odpovědět