Nejde mi nahrať hudba do iphonu

Odpovědět
Didussko

Nejde mi nahrať hudba do iphonu

Příspěvek od Didussko »

neviem prečo ale som z toho uz na nervy. Nejde mi nic importovať do iphonu. ked tam dam pesnicky tak nejdu. vyhodi ma to z itunes. tak isto ak tam chcem dat video.tak isto ked som tam chcel dat obrazy. iba ringtone isli a nnejaka jedna aplikacia. ostatne ma stale vyhadzuje z itunes.. nevie mi prosimvas niekto poradiť prečo je to tak?



FW: 2,1
Itunes:8
Windows Xp
Iphone 3G
Naposledy upravil(a) Didussko dne stř lis 12, 2008 8:07 pm, celkem upraveno 1 x.

mike0007CZ
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 552
Registrován: pon pro 03, 2007 6:05 pm

Re: Nejde mi nahrať hudba do iphonu

Příspěvek od mike0007CZ »

1. Dej si do podpisu co máš za iPhone, verzi FW, iTunes, Mac OS/Win atd.
2. Napiš, co je to "vyhazuje z iTunes" - když přidáš adresář do knihovny iTunes, tak ti ty písničky jdou přehrát? Synchronizace kontaktů ti funguje?
iPhone 4S 16GB WiFi, iPad Mini 32GB WiFi, iOS 7.0.4
MacBook ALU 2.4/4/320, OS X 10.9

dfq

Re: Nejde mi nahrať hudba do iphonu

Příspěvek od dfq »

cawte pls nvm kde som to mal napisat tak to hadzem sem dufam ze sa nenahnevate pls mozete mi poradit a napisat ako dam hudbu do mojho IP plsss vobec nvm co mam spravit nemohli by ste mi to napisat v bodoch som antitalent a je to namna dost zlozite stale mi to blbne nvm :(( pls

dfq

Re: Nejde mi nahrať hudba do iphonu

Příspěvek od dfq »

mno ak sa staci regnut na itunes a dat v store ze authorizovat tak by to malo byt :P

dfq

Re: Nejde mi nahrať hudba do iphonu

Příspěvek od dfq »

:D prepac ale som antitalent a nvm ani ako to tam mam dat ked to mam zosynchronizovane naco mam kliknut mam to nejako preniest alebo kliknut na to music added a tam pravym a neco vybrat alebo naco mam kliknut a skusat to premiestnit do iP? :P


dfq

Re: Nejde mi nahrať hudba do iphonu

Příspěvek od dfq »

mno siel som podla toho az nato hlavne ze mam v mojom iphone najst music tabs a tam dat nieco synchronizovat ale nic take som nenasiel ani music tabs v mojom ip mam ho iba den takze orientovat sa v tom moc neviem :( mozes mi poradit co mam spravit dalej?? vytvoril som si playlist ..diks

dfq

Re: Nejde mi nahrať hudba do iphonu

Příspěvek od dfq »

aha diky a este sa chcem opytat ze aby som to mohol urobit musim mat nejaky software?? ja som tam nic neinstaloval a ked som to siel robit podla toho navodu tak mi to zacalo automaticky stahovat nejaky software to itunes

edit 1:
vypada to tak ze som to zvladol dakujem moc sikovnemu adminovy fakt diky

edit 2:
teda nvm ci si admin tak sorry ale juramacovy


editujeme svoje príspevky cez tlačitko "upravit" a nepostujeme príspevky za sebou. v tvojom prípade 3x. davaj si na to pozor. tentokrat som príspevky zeditoval ešte za teba. Almi

PJay
Host
Host
Příspěvky: 45
Registrován: ned říj 04, 2009 9:59 am

Re: Nejde mi nahrať hudba do iphonu

Příspěvek od PJay »

edit://
Naposledy upravil(a) PJay dne sob čer 01, 2013 6:55 am, celkem upraveno 1 x.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Nejde mi nahrať hudba do iphonu

Příspěvek od ls8 »

Videl bych to na dve moznosti

1/ poskozene soubory, nebo nejak nestandardni - cim je to kodovane?
2/ soubory se do knihovny pridaly, ale nejsou v poradku ID3 tagy - proto album nenajdes pod jmenem, pod kterym ho cekas - podivej do playlistu "Recently added"
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Kittka

Re: Nejde mi nahrať hudba do iphonu

Příspěvek od Kittka »

Já mám problém s nahráním písniček do iPhonu. Spustit v iTunes normálně jdou, ale když je chci přetáhnout do iPhonu, tak to nejde. Ukáže se mi přeškrtnutý červený kolečko. Nevíte cos tím?
Díky

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: Nejde mi nahrať hudba do iphonu

Příspěvek od HOFA »

Já bych se chtěl zeptat ,nahrál jsem si hudbu do itunes a potažmo zesynchronizoval a u těch nových alb jsou červené označení v telefonu a nejdou přehrávat u předešlých souború to jde v pohodě.

EDIT:
Tak už je to v pořádku když jsem ty soubory přetáhl do itunes manuálně myší,ale stejně to nechápu
Naposledy upravil(a) iTukan dne stř zář 25, 2013 6:45 am, celkem upraveno 1 x.
Důvod: nedělej doubleposty, sloučeno
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

Mastaaacka
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: čtv bře 22, 2012 12:41 pm

Re: Nejde mi nahrať hudba do iphonu

Příspěvek od Mastaaacka »

Mám stejný problém, předchozí hudba OK a teď synchronizuju a když se mi tam hudba zobrazí, tak jen červeně a nebo s ikonkou icloudu, což se mi nikdy nestalo. Před cca 2 týdny pohodě, teď už tam hudbu nedostanu.
Mám vše nejnovější, iPhone 4s.

Odpovědět