Airpods a šport

Odpovědět
cleo.25.gr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 243
Registrován: úte led 21, 2014 12:53 pm

Airpods a šport

Příspěvek od cleo.25.gr »

Zdravím vás.

Keďže som tu nenašiel tému ktorá sa venuje airpodom pri športe, tak som si dovolil založiť novú tému.

A teraz pár otázok na majiteľov týchto slúchadiel.

1. Sú vôbec tieto slúchadla vhodne na používanie pri športe? Konkrétne pri behu?
2. Nevypadavaju pri behu?
3. Nevypadava spojenie?

Za odpovede ďakujem


Sleduj http://spravodaj.madaj.net/
iPhone X

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: Airpods a šport

Příspěvek od HOFA »

To je velmi těžká otázka tam na tom vypadávání z uší lze jen dodat pokud ti drží v pohodě Ear tak ti budou na tuty držet i Air je to i z mé zkušenosti,takže za mě na sport ideální ale žádné hifi výsledky u sportu nečekej ,ale rozhodně pobaví.
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

cleo.25.gr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 243
Registrován: úte led 21, 2014 12:53 pm

Airpods a šport

Příspěvek od cleo.25.gr »

Tak ja teraz používam beats wireless 2 a na šport sú ideálne. Lenže po viac ako hodine behu má začnú bolieť uši s toho ako ich nám zasunuté do uši. A ear boli ideálne čo sa tykalo že sedeli v uchu akurát má strašne rozčuľoval ten zvuk, keď sa káblik šúchal o odev. Tak preto rozmýšľam že by airpods boli ideálna voľba.



Sleduj http://spravodaj.madaj.net/
iPhone X

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Airpods a šport

Příspěvek od Tony1 »

Má zkušenost na běh ne, na lyže jo s tím že jsem našel na netu návod a AirPody jsem protáhl molitanovým potahem z nozmálních pecek sluchátek a zbytek mi fixuje přilba. A když jsem přemýšlel co a jak tak myslím není naškodu je propojit nějakým špagátkem který se samolepkou přilepí ke sluchátkám a máš ho na krku. V podstatě už když jsem si prve AirPody nasadil a zatřepal hlavou tak jsem je sbíral po zemi:-)))).
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

sk8er_b0y
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: pát úno 04, 2011 11:38 am

Re: Airpods a šport

Příspěvek od sk8er_b0y »

ja som prave molitanovymi potahmi vyriesil vypadavanie pri behu, kupil som ich za 59 korun (tri pary), pri behu nasadim na air a drzia ako priklincovane :) nevypadnu ani keby som chcel. Dokonca funguju aj tie senzory ked si ichnapriklad vytiahnem z ucha prestanu hrat

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Airpods a šport

Příspěvek od rony »

na ebay zadaj airpods strap.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

cleo.25.gr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 243
Registrován: úte led 21, 2014 12:53 pm

Re: Airpods a šport

Příspěvek od cleo.25.gr »

Tak po pár dňoch čo ich vlastním môžem napísať svoj subjektívny názor.
1. Čo sa týka kvality zvuku, tak mne postačuje len sa treba pohrať s nastavením equalizeru.
2. Pre mna hlavný dôvod ich kúpy. Keďže EarPods mi vyhovovali a hlavne má z nich neboleli uši ( keď som používal klasické stuple a momentálne som používal powerbeats wireless 2 tak mi až ako keby napuchli a každý pokus dať si slúchadla doslova bolel ) tak som sa rozhodol kúpiť airpody. No a po chvíľke ich už ani necítim a pri behu nevypadavaju a ani nemám pocit, že by vypadnúť chceli.

Takze zhodnotím to tak že neľutujem ani euro čo som za ne dal.
iPhone X

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: Airpods a šport

Příspěvek od parmin »

vyzkoušel jsem běh a běžky. v uchu drží výborně (ale to mně držely i earpods), kvalita zvuku pro mě taky výborná (nicméně nejsem audiofil). jen teď v těch mrazech trochu studí do uší :-)
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Airpods a šport

Příspěvek od MiGR »

Pouzivam na beh a lyzovani BeatX a jsem spokojen.

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: Airpods a šport

Příspěvek od parmin »

BeatX jsou špunty nebo pecky? Mně sezdá, že špunty... Já zkoušel na běhání Sennheiser CX 300, to jsou taky špunty. Hrajou moc hezky, ale nějak je nemůžu mít... Při běhání mi vadilo, že mám "ucpaný" uši, při došlapu (dopadu) na zem to bylo fakt až nepříjemný.
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Airpods a šport

Příspěvek od MiGR »

Spunty. Chce si to zvyknout. Tlumi ale tak ze mne asi jednou prejede auto.

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: Airpods a šport

Příspěvek od parmin »

To tlumení okolních zvuků mně nevadilo, ale při běhu při došlápnutí / dopadu jsem cítil v uchu takový nepříjemný tlak. Nejhorší to bylo při seběhu z kopce, kdy jsou ty otřesy asi největší. Zkrátka potřebuju, aby se mi do zvukovodu dostával volně vzduch, jinak mi tam vznikaly nějaký nepříjemný tlaky...
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

cleo.25.gr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 243
Registrován: úte led 21, 2014 12:53 pm

Re: Airpods a šport

Příspěvek od cleo.25.gr »

Tak ja som na airpody prešiel kôli tomu, že že má zo spuntov boleli uši. A musím povedať že ergonomicky lepšie slúchadla som nemal. Po chvíli ich už ani nevnímam a užívam si či už audioknihu alebo hudbu. A čo sa týka zvukového prejavu tak mne absolútne vyhovujú. A hlavne pri behu nemajú ani najmenšiu tendenciu vypadávať. Aspoň zatiaľ.


Sleduj http://spravodaj.madaj.net/
iPhone X

Odpovědět