Hladám Bassový party reproduktor

Odpovědět
Dynamix
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 267
Registrován: ned srp 14, 2011 5:16 pm

Hladám Bassový party reproduktor

Příspěvek od Dynamix »

Zdravím,
Ako je asi už z názvu jasné hladám nejaký väčší party reprák lahko prenosný.
Dnes som v elektre skúšal pripojiť sa na jeden reproduktor konkrétne tento:
http://www.elviapro.sk/audio-system-sony-gtk-xb7b-cerny/d-23277/

no nejako sa to nedarilo ako mne tak ani slečne, ktorá mi radila a tiež mala iphone. Pýtala sa aj kolegu a ten jej poradil citujem "To sú tie iPhony, stým sa nato určite nepripojíte" takže to neberiem ako radu. Nehovorím že to nemusí byť pravda, je možné že nie je s iPhonom kompatibilný no určite existuje niečo podobné, kvalitné a kompatibilné s iPhonom a práve preto som tu.

Hladám niečo podobné ako tento, také vhodné na párty, oslavu alebo chatu. Aby to hralo naozaj hlasno, mám JBL Charge 2+ no to je taký menší repráčik neozvučí tolko ako niečo velké zato má ale krásne basy a jednoduchá konektivita, zapnem a hned je pripojený. To sú aj požiadavky, ktoré očakávam od toho väčšieho reproduktora, asi najdôležitejšia požiadavka sú basy, aby dokázal ozvučiť väčšiu halu v prípade osláv, prípadne chatu. Môžu byť aj nejaké blikacie svetlá no nemusia to nieje primárna požiadavka. Bolo by fajn keby mal aj nejakú vstavanú batériu ak taký reproduktor vôbec existuje, aby aspoň pár hodín vedel hrať na batériu no ani toto nieje primárna požiadavka, ak by bol čisto len sieťový nevadilo by to.

Prípadne sa mi pači aj tento no zase neviem či je kompatibilný s iPhonom:
https://www.nay.sk/sony-gtkx1bt-cel


Odomňa asi všetko, budem rád za každú radu a prijmem aj rôzne kompromisy a návrhy. :)
iPhone 3G 8GB Black Error - Item not found (Sold)
iPad 2 16GB Wifi White Error - Item not found (Christmas gift)
iPhone 6S 64GB Space Grey Item 100% working
iPad Air 2 16GB Wifi White Item 100% working

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Hladám Bassový party reproduktor

Příspěvek od rony »

/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět