Apple iPhone 5s, 2200mAh externá batéria v zadnom kryte

Odpovědět
reon
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: ned zář 11, 2016 8:00 pm

Apple iPhone 5s, 2200mAh externá batéria v zadnom kryte

Příspěvek od reon »

Dobry den.
Mozem poprosit radu,nedavno som si zohnal 5s-sko .Mate prosim niekto skusenost s tymito krytmi s externou bateriou,pripadne ktoru by ste mi doporucili..

http://polovicneceny.sk/mobily-gps/exte ... mah-detail
alebo
http://www.studenteshop.sk/detail/1154/ ... nom-kryte-

Potrebujem obcas ked idem na bike alebo na hory predlzit zivotnost baterie aspon 6-10 hodin so zapnutym trackerom v pozadi aj s datami obcas a interna bateria nejak nestiha.Mal som predtym droida Z3C a ta stihala v pohode ,jasne mala vyrazne vacsiu kapacitu baterie .Nerad by som si to 5sko pustal z ruky iba kvoli baterii ,celkom som s nim spokojny a kupil by som si taketo nieco ak by to moj problem poriesilo.Inak neviem ako sa taketo nieco pouziva a ako to je softwerovo osetrena ale moja predstava je ze hned ked vyrazam z domu s nabitym iphonom tak nacvaknem nan tento kryt a nic neriesim.Je to tak alebo sa to musi nacvaknut,az ked je iphone v koncoch?Alebo je na to nejaky iny sposob pouzivania?Ako vlastne prebieha ten cyklus?Dobija pribezne to co uberie z internej bateria za hned doplni z extrenej alebo ako vlastne celz ten proces nabijanie/vybinania riadeny?
Dakujem za rady.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Apple iPhone 5s, 2200mAh externá batéria v zadnom kryte

Příspěvek od mike-biker »

Já sám když používám Sport Tracker, nebo Runtastic Mountainbike Pro, tak mi stačí na celý den.
Nicméně bych spíš doporučil dobíjet z externího záložního zdroje - zakoupit ca 5.000mAh.
Tyto kryty neznám, ale tomu za 22 Éček a údajně 5.000 mAh bych moc nevěřil. Cena odpovídá čínskému šmejdu. :twisted:
V případě druhého počítej s tím, že snad telefon jednou dobiješ, já bych ti poradil tento:

http://eu.mophie.com/shop/iphone-5.

Cena je jinde, to vím, ale funguje. :good:
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

reon
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: ned zář 11, 2016 8:00 pm

Re: Apple iPhone 5s, 2200mAh externá batéria v zadnom kryte

Příspěvek od reon »

No mne teda nevydrzi,mam sice jazdenku 5s ale nechcem na tom menit bateriu,hovori sa ze tie originalne vydrzia najviac tak nechcem do toho sahat.A co sa tyka toho krytu ,je to sice pekne ale je sakra drahy.Na obcasne pouzitie bude stacit ak to bude fungovat tak akoby to malo fungovat.

PS:A este v podstate nie som rozhodnuty ci ne tejto platforme zostanem aj ked mi je velmi sympaticka ale aj tak nechcem do toho sypat moc penazi. Kupa tohto 5S bola vlastne len predskokan kupy SE 64GB [ak presedlam na iphone] ktory je vraj na tom s vydrzou baterie neporovnatelnejsie lepsie co si mi vlastne aj ty nepriamo potvrdil.Este musim doriesit viac veci ktore mi voci droidu chybaju ,[vid moje dalsie otazky na ktore cakam odpovede od skusenych harcovnikov] a ak budem rozhodnuty tak si mozno kupim aj takyto fajnovy kryt.Kazdopadne dakujem za nazor a radu,cas ukaze..
Naposledy upravil(a) reon dne sob zář 17, 2016 7:23 pm, celkem upraveno 1 x.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Apple iPhone 5s, 2200mAh externá batéria v zadnom kryte

Příspěvek od mike-biker »

Ty kryty nejsou zas tak drahé, takže to zkus.
V žádném případě neměň interní baterii, žádná lepší neexistuje. Ty zázračné 2.500 mAh a j. je podvod!
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Odpovědět