Bezdrátová sluchátka + iPhone SE/6S

Odpovědět
PP289
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 157
Registrován: úte črc 26, 2011 8:36 pm

Bezdrátová sluchátka + iPhone SE/6S

Příspěvek od PP289 »

Zdravím, mám dotaz ohledně bezdrátových sluchátek, dočetl jsem se, že iPhony do verze 6S neumí poslední protokol aptx a tedy kvalita reprodukce v bluetooth sluchátkách je otřesná, může mi někdo potvrdit jestli je to pravda?
A pokud si třeba koupím ty Solo 3 wireless, které mají nový čip Apple W1, dokáže je starší iPhone (SE, popřípadě přejdu na 6S možná časem, ještě nevím, 7 určitě ne) správně vybudit, aby dali 100% výkon nebo to umí jenom iPhone 7?
iPhone SE 64GB Space Grey

misha
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 781
Registrován: ned lis 07, 2010 8:31 am

Re: Bezdrátová sluchátka + iPhone SE/6S

Příspěvek od misha »

pouzival jsem 4S a k tomu bezdratova sluchatka motorola s9 (nez jsem je na kole rozkrup) a nemam pocit, ze by byl zvuk otresny. naopak.

Vset
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: ned bře 22, 2015 9:18 pm

Re: Bezdrátová sluchátka + iPhone SE/6S

Příspěvek od Vset »

iPhone SE kvalita přehrávání v Bluetooth sluchátkach je úplně normální . Používám Jabra a Sony S50. V autě parrot žádný problém se zvukem není.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Bezdrátová sluchátka + iPhone SE/6S

Příspěvek od ls8 »

Pokud vím, tak apt-x neumí žádný iPhone, ani ty nejnovější. Poslouchám na sluchátkách Sennheiser MM 500-X a kvalita je naprosto špičková. Apt-x není jediný kodek pro dosažení kvalitní reprodukce přes bluetooth. Kvalitní sluchátka a/nebo bezdrátové přijímače (např. Advanced Acoustic WTX-500) dnes obvykle přímo podporují AAC stream (nejen) z iPhonu bez rekomprese.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Odpovědět