Sklo na iPhone 6S plus

Odpovědět
Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Sklo na iPhone 6S plus

Příspěvek od rony »

Asi to spozna kazdy, cocka predneho fotoaparatu je mierne vystupnuta, tym padom cinske skla a folie, ak nemaju vyrez ale ak aj maju, nepriliehaju.

Prilozeny obrazok je folia s dierkou na cocku ale aj tak neprilieha.
Pred chvilou som skusal sklo, ktore nemalo dieru a je to o nicom, cely horny pravy roh sa neprisaje.

Obrázek
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Sklo na iPhone 6S plus

Příspěvek od pegas »

A tady to sklo na zadek zase drží tak, že nejde ničím dolů. Levný čínský šmejd z Ali se fakt vyplatil.

Obrázek

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Sklo na iPhone 6S plus

Příspěvek od rony »

link na predajcu?

ja som tiez bral cinske, tiez bolo deklarovane na 6S plus ale cinanovi bolo zjavne jedno, ze predny fotak jeho cocka mierne vystupuje :)

mimochodom nemyslim zadok, myslim PREDOK :))) prejdi si prsom po prednej kamere
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

pegas
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1521
Registrován: úte říj 07, 2014 8:10 am

Re: Sklo na iPhone 6S plus

Příspěvek od pegas »

Nevím, tu fotku mi poslala dcera, jak dopadla její kamarádka s nákupem skla na Aliexpressu. Vím, že jsi myslel předek (je to zřejmé i z tvé fotky), ale dal jsem to sem v reakci na to, že to sklo ti nedrželo, tak jak to může skončit, když naopak drží až moc :-)

Gaizen
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: ned črc 03, 2016 8:20 pm

iPhone 6s Plus - tvrdené sklá zadné/predné

Příspěvek od Gaizen »

Zdravím,

vedel by mi niekto odporučiť tvrdené sklá predné/zadné najlepšie v zlatej farbe hlavne kvalitné? Na cene nezáleží aj keď bude vyššia.

Chcel by som sklá, ktoré pokryjú celú prednú aj zadnú stranu môžu byť aj zrkadlové stým aby tam nebolo žiadne vyčnelky...aby to malo ako má mať výrezy na foťák, prednú kameru atď...

Na cene nezáleží ak to má človek vyskúšané a vie mi doporučiť niečo kvalitné...

ďakujem...

--- najlepšie SK obchod, chcel som objednať z čiech a mali problém to poslať (funny)...na SK som našiel bu´d komplet nezakryvajúce alebo bez výrezov...

Odpovědět