Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Odpovědět
Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od Metalgirl »

Geork2806 píše: Každy by měl pouvažovat o praktičnosti,originalitě a kráse co original výrobky od Apple mají.

Jo jasně, hlavně to luxusní a praktičné ošoupání na originál obalech po pár týdnech užívání, to je fakt tak krásně praktické... Navíc to vypadá jak, kdyby to pouzdro mělo za sebou tak tři roky užívání a ne pár týdnů. Hnus.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od Metalgirl »

I black ošoupaný jsem již měla v ruce, i béžový, i hnědý, všechny do jednoho vypadaly hnusně. Děkuji ale ne. A nedivím se lidem, že se těm originál obalům vyhýbají. I ty na iPady nevypadají vábně, se to rozpadá jak lepenka levnočínské výroby. A za taková šuntská pouzdra si prosím řeknou tak nehoráznou sumu, jen proto, že je tam nakousnuté jabko na tom.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od gulii »

Je to kůže :wink: je ale pravda, že např. u hnědé to přišlo až moc brzy... U černé po roce používání to bylo velmi nepatrné.

next751
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 743
Registrován: ned kvě 26, 2013 1:57 pm

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od next751 »

Ja som tiez za to, ze original ku originalu, ale sorry, 36 € za obal, ktory vyzera po mesiaci ako rocny a hnusne je moc. Ked chcem, aby bolo vidiet jablko, kupim priehladny obal za polovicu.

jojosr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 199
Registrován: stř dub 02, 2008 7:19 pm

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od jojosr »

Mam tiez Ozaki a je super....z mzone za 13,90
http://www.mzone.sk/ozaki-o-coat-0-3-je ... black-7220
macbook pro 13", i5, model 2011, OS Maverick 10.9.1, iPad Mini Retina, 128 GB, Wifi Cellular.

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od pistak »

pistak píše:skús toto vyzerá že je to na celý iphone. ja idem dnes do datartu to kúpiť. pozri to aj na CZ datarte, maju to tam isto

http://www.datart.sk/Puzdro-na-mobilny- ... entny.html


Zobrazit video na http://youtu.be/UaHVM51vElk
Kód do fóra: [youtube]UaHVM51vElk[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov



Až teraz som si kúpil to PURO v datarte, a je super, síce tenké ale telefon pôsobí podstatne lepšie v ruke, a displej vyzerá väčší... Pôvodne som mal SPIGEN ale dal som ho preč, lebo sa mi šmýkal telefon v ruke...
To puro stálo kolo 6eur...

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od Clon »

pistak píše:ja idem dnes do datartu to kúpiť......

:ROFL: to tam máte takové fronty??? 9.11. jsi tam vyrazil a 12.12. už jsi ho koupil??? :ROFL: Takové fronty nebyly ani na iP6 :D
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od pistak »

Nene... len sa mi nechcelo ísť ho kúpiť...:D Ale teraz aspoň vyzerá ako iphone...:)

Honánek
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: čtv zář 18, 2008 10:41 am

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od Honánek »

Koukněte sem, je to sice cenová pecka ale kvalitka max: http://www.pielframa.com/iphone-6-cases ... 1505-1.htm

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od cuting »

Tak jsem koupil další obal z ebay. Libi se mi na něm, že kryje celý telefon , dá se používat k běžnému telefonování zavřený , skrz okénko je vidět, kdo volá a přes magnetický pásek se dá i přijmout hovor. Otevřít je nutné jen při webu a dalším používání. Někomu může vadit, že nevynikne navenek krása telefonu, ale již jsem vyrostl z časů, kdy jsem se "chlubil" :) bezpečnost je pro mne důležitější :)

Link : http://pages.ebay.com/link/?nav=item.vi ... 1352157022

Obrázek
 Apple hračky 

eXell
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 293
Registrován: sob led 23, 2010 11:02 am

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od eXell »

Cuting: Pouzdro vypadá moc pěkně, jakým dojmem působí o okýnko, předpokládám, že tam není jen čistý výřez, ale i nějaká folie, nebo se pletu? Materiály nepůsobí moc "čínsky"? Možná by byly dobré nějaké reálné fotky, kdybys měl prostor :)
iPhone 6 64GB SG
Macbook Pro 13 2010

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od gulii »

toto pouzdro jsem již viděl u kamaráda a na promo fotkách vypadá celkem hezky, ale reálně to je s prominutím sh*t... Působí velmi levně, a hlavně ten plast je jak víčko z PET lahve. Absolutně neměkčený, humpolácky "vystříknutý" tvrdý plast - pro můj vkus jsou to vyloženě vyhozené peníze.

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od cuting »

Uvidím. Přijde někdy v lednu. V nejhorším dvě stovky neřeším. Tvrdý plast mi nevadí, mám podobný obal, ale bez okénka a bez magnetického pásku a je tam také. A že není měkčený mi nevadí. Hlavně mi vyhovuje, že je telefon velmi dobře chráněný při pádu, ten tvrdý plast dobře chrání i hrany. Až přijde, dám vědět a přidám reálné fotky.
 Apple hračky 

milanlv
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: pon úno 25, 2013 8:36 pm

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od milanlv »

Pouzivam original puzdra . Na 5s mam cierne kozene, na 6 som kupil modre,zatial som cierne nezohnal. Puzdro natieram obycajnou niveou a prelestim. Vidiet to nie je vobec a po roku je puzdro ako nove. Ale pri inych farbach to asi nepomoze , neviem.

seamaster
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 440
Registrován: pát pro 09, 2011 9:19 pm

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od seamaster »

Na 5s som mal tiez najskor original cervene, ktore sa rychlo zaspinilo, potom som kupil cierne a to bolo az do konca ako nove, na iP6 som uz original nekupil, vadi mi ta odkryta spodna hrana telefonu, preto som kupil Spigen Capsule, je to taky tvrdsi silikon, neposkriabe telefon a zachytava sa, ked ho vytahujem z vrecka, na Space grey som kupil ten sedy, vyzera fakt dobre.

http://www.spigen.com/brands/apple/ipho ... e-4-7.html

milanlv
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: pon úno 25, 2013 8:36 pm

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od milanlv »

Ten odkryty spodok vadi aj mne, musim nieco ine vymysliet.

seamaster
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 440
Registrován: pát pro 09, 2011 9:19 pm

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od seamaster »

Skus ten Spigen Capsule, je fakt dobry

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od ls8 »

Spigen Capsule vypadá výborně, jen ho nevidím na žádném českém eshopu :(
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

seamaster
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 440
Registrován: pát pro 09, 2011 9:19 pm

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od seamaster »

Ja som objednaval myslim cez amazon

milanlv
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: pon úno 25, 2013 8:36 pm

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od milanlv »

To Puro sa mi paci, ale netrci aj tak ten fotak? Myslim , ze ma viac ako 0,3 mm.

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od sharkee »

Ja objednal pruhledny obal z ebaye za 1 dollar a je v celku fajn
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

seamaster
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 440
Registrován: pát pro 09, 2011 9:19 pm

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od seamaster »

No, uvidime vydrz, s tymi lacnymi nemam moc dobre skusenosti

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od pistak »

PURO je super, fotak netrčí, dobre sa to drží... a nie je ani drahé... datart ho má... a každá hrana je schovaná a tlačidla sú vystrihnuté, teda nie sú pod obalom čo mi vyhovuje

next751
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 743
Registrován: ned kvě 26, 2013 1:57 pm

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od next751 »

Ten Puro pretrca cez displej?

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od sharkee »

Podobně je na tom ten můj levný kryt, tedy čočka chráněna, tlačítka vyřezávané, perfektní úchop.
ObrázekObrázekObrázek
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od pistak »

puro je skoro to isté ako tu na foto ale je matné :)

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od sharkee »

To už je jen o volbě barevné verze...no bekup to za 20 Kč ;-)

Oprava výše uvedeného. Ten výsek je jen u prepinaciho tlacitka, ale odpor neni nijaky.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od cuting »

Jak jsem slíbil, zde je má "minirecenze" na obal s okénkem a magnetickým flipem.
Jsem docela mile překvapený materiálem. Jde samozřejmě o úmělou kůži - imitaci semiše, uvnitř je pak měkká světlá "kůže". I lůžko pro telefon není z žádného tvrdého plastu, tento plast je také změkčený, nijak nedrhne, sedí naprosto přešně a chrání telefon z boků a zejména v rozích. Okénko je opatřené průhledným blistrem, takže vidíte čas, baterku a při příchozím hovoru číslo volajícího a nebo jeho jméno i s fotkou. Jediné, co není až tak moc spolehlivé je onen magnetický pásek na příjem hovoru. Ten přijme hovor ne na každý pokus, je potřeba při přejíždění po něm prstem trochu přitlačit. Navíc po onom přejetí zanechává prst na semiši stopu a časem se jistě trochu tato úmělá kůže odře. Ale pro mne osobně je podstatné, že i při zavřeném obalu vidím, kdo volá, přijmout hovor pak mohu normálně po otevření obalu.
Osobně jsem spokojený. Obal se sám neotevírá, telefon dokonale chrání a materiál je podle mého subjektivního názoru poměrně kvalitní a příjemný. Mohu jej jen doporučit, ze všech obalů, které jsem kdy měl je asi nejlepší. Navíc cena cca 200,- korun je příjatelná.
Link : http://pages.ebay.com/link/?nav=item.vi ... 1352157022
Přikládám několik fotek :
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
 Apple hračky 

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od sharkee »

to je hnus velebnosti
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od Clon »

No popravdě řečeno, toto vlákno je tu hlavně od toho, aby se ostatní dověděli, co si kdo koupil a jaké s tím má zkušenosti.
Pochvala typu "to je hnus velebnosti" - to by mě tak akorát motivovalo sem cokoliv dávat či ukazovat. Proč? Aby se našel někdo, kdo prohlásí něco podobného? Každý máme jiný vkus a každému se líbí něco jiného. Nikdo nikomu nic nenutí. A ti druzí by mu to nemuseli hnusit. Protože jinak tu ve vlákně bude tak akorát nadpis.
Co myslíte?
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

RiKy
Host
Host
Příspěvky: 28
Registrován: úte říj 22, 2013 4:52 pm

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od RiKy »

By me zajimalo co je hnus. Material, to jak vypada, nebo co? Napsat hnus dokaze kazdej trouba, ale napsat proc to uz vyzaduje aspon trochu inteligence.

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od cuting »

To, jestli se někomu nelíbí, je mi celkem volné. Reakce mé dcery byla také negativní. "tati, vypadá to divně, jako nějaký samsung, vůbec není vidět, že je to iPhone" :) tak jsem ji řekl, že na nějaký pocit a mahrování, že mám iPhona, aby to každý viděl, v mém věku zvysoka .... , že je pro mne důležitější mít telefon v bezpečí a v pořádku, než pyšně ukazovat světu opatlaný iPhone v nějakém plastu. Pointa ? Objednala si včera podobný typ s okénkem pro svůj 5S - růžový a tyrkysový . No to je hnus.... :)
 Apple hračky 

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od sharkee »

RiKy. Celkově to vypadá nevabne. Materiál, barva i zpracování. Proto to hodnocení. A jestli někomu vadí kritika, pak mu doporučuji žít bez kontaktu s okolím.
PS: mnou použité hodnocení bylo s využitím filmové repliky, proto bylo uvedeno v této podobě. Netušil jsem, že se to zde nemůže.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

RiKy
Host
Host
Příspěvky: 28
Registrován: úte říj 22, 2013 4:52 pm

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od RiKy »

Sharkee: Ja osobne bych si troufl hodnotit az po pohledu na vlastni oci a ruce. Takhle z obrazku to az tak zle nevypada a urcita prakticnost tam taky je. A kritizovat muzes, ale nejak inteligentne. A repliku z filmu jsem poznal, ale vetsinou po ni nasleduje i par duvodu proc se me to nelibi.

next751
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 743
Registrován: ned kvě 26, 2013 1:57 pm

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od next751 »

OT: Sharkee asi si to nepochopil. Raz k tomu dospejes.

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od sharkee »

Trolly nekrmim nexte.
RiKy: ty důvody jsem popsal. Hough.
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

milanlv
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: pon úno 25, 2013 8:36 pm

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od milanlv »

Dnes som kupil tento obal, co nan vravite
http://us.cygnett.com/iPhone6-Protective-case

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od pistak »

No mne osobne sa teda nepáči lebo je hrubý ... a na žiadnom obale sa mi nepíči tá diera na jablku...

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od cuting »

Vždy a ve všem je to otázka osobního vkusu. Já osobně preferuji maximální bezpečnost a proto se mi docela líbí. Jen ta cena se mi zdá trochu přepálená. Ale jiným se líbí zase něco jiného a potrpí si na značky. Ve všem. Ale jsou to jejich peníze a jejich vkus a volba. :)
 Apple hračky 

milanlv
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: pon úno 25, 2013 8:36 pm

Re: Obaly na iPhone 6 - 4.7 palce

Příspěvek od milanlv »

No osobne sa neviem rozhodnut, mam aj original kozeny modry, je pekny , len mi vadi, ze nie je chraneny spodok. Tento je zas vyborny , co sa ochrany tyka, ale je fakt , ze je dost velky. Inak stal 17 € , takze cena super. A je modrocierny.

Odpovědět