Náramky denní aktivity

rowan
Host
Host
Příspěvky: 98
Registrován: úte zář 16, 2008 7:09 pm

Náramky denní aktivity

Příspěvek od rowan »

Ahoj, přemýšlím od koupí náramku pro sledování denní aktivity, spánku a třeba i pitného režimu.

na trhu jsem objevil tyto tři:

Lark Life
http://jablickar.cz/ces-2013-budte-fit-s-vasim-iphonem/

Náramek UP od společnosti Jawbone
http://store.apple.com/cz/product/HA626ZM/A/n%C3%A1ramek-up-od-spole%C4%8Dnosti-jawbone?fnode=4a

Náramek Fitbit Flex
http://store.apple.com/cz/product/HD834ZM/A/n%C3%A1ramek-fitbit-flex?fnode=4a

Hodily by se nějaké zkušenosti či názory na tyto náramky. Děkuji

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Smrdaky »

Projdi si digit, tak 2 mesice zpet, tam je porovnaval...

trminek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 02, 2010 10:14 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od trminek »

Osobně bych být Tebou vybíral náramek za účelem monitoringu denní aktivity a spánku a ne stravování. Nevím jak má udělanou databázi jídel JAWBONE UP, ale třeba Fitbit je pro Česko nepoužitelnej, protože nejbližší databáze jídla je z Německa a to je v reálu naprd. Pokud to porovnáš třeba s aplikací kalorické tabulky, ve které najdeš prakticky každé jídlo, tak zde bys musel stále dokola zadávat nutriční hodnoty a přestane Tě to bavit. Fit bit jsem měl ONE a poté jsem přešel na FLEX a u něho mi vadili dvě věci a to velmi. Nemá displej, takže reálné hodnoty zobrazíš až po synchronizaci v telefonu. Dále se značně dlouho nabíjí. ONE jsem měl nabitý za cca 1,5 hodiny. Flex se nabíjí i 3 hodiny - výdrž mají podobnou. Další věc která mě na flexu vadila, bylo to, že prakticky v každé situaci kdy dostane Tvoje zápěstí vibrace se přepíná do sleep modu (třeba tleskání, jízda na motorce,...)
Nakonec jsem fitbit prodal a koupil si nový FuelBand SE a s ním jsem spokojenjší daleko víc.
Přijde mi přesnější než Flex a dají se sledovat různé aktivity, které umožňují vést docela pěknou statistiku výkonu v dané aktivitě a porovnávat je mezi sebou. Další neméně důležitý prvek je dost dobrá motivace k pohybu. Je to prostě NIKE a kdo nezkusil nějakou jejich aplikaci neví co tím myslím.
Jedinou věc kterou to nemá, co bych možná ještě ocenil je inteligentní buzení jako má například JAWBONE. Pro mě jsou daleko důležitější jiné vlastnosti, třeba to, že náramek jen rozpojíš a ihned bez jakékoli redukce si ho dáš do USB nabít a pod.

EDIT:
A teď jsem si teprve všiml, že máš iP4, ten nemá BT4 takže na náramek, který se pře bluetooth synchronizuje zapomeň. Všechny tyto náramky potřebují iP4s a vyšší...
Naposledy upravil(a) iTukan dne pát pro 27, 2013 9:41 am, celkem upraveno 1 x.
Důvod: nedělej doubleposty, sloučeno

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Smrdaky »

I jawbone?

trminek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 02, 2010 10:14 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od trminek »

Jawbone co se nyní dá koupit v cz Apple store se synchronizuje přes sluchátkový konektor. Jeho aktuální nová verze je synchronizovaná přes bluetooth a s iP 4 určitě fungovat nebude..

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Náramky denní aktivity

Příspěvek od Smrdaky »

Myslis novy Jawbone UP24...

A znate MotionX GPS aplikaci? Jejich patenty pry pouziva jawbone :-) TapTap :-)

Obrázek

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Tony1 »

Já dodám své zkušenosti měl jsem prve ¨
Nike Fuelband a ten mi s iPhone 4 normálně fungoval, tady u tohoto náramku chválím
-vzhled a rozpojení,
-bezproblémovou synchronizaci s iPhone
problémy
-nepodařilo se mi nikdy sync. přes aplikaci v PC
-odolnost vodě sprchoval jsme se ním normálně vše fungovalo a za nějakou dobu začali rezavět šroubky krytu baterie :-)).
Nakonec jsme jej prodal.

Jawbone
- větší výdrž rychlé nabíjení
- inteligentní budík
- sinchronizace přes konektor proto ta větší výdrž
- vzhled
proti
- častá kazivost, tak řeší reklamace výměnou.
- vůbec nedoporučuji kontakt s vodou u první varianty.
Celkově Jawbone se mi líbí víc a má víc funkcí.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

JoU
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 268
Registrován: sob lis 17, 2007 2:18 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od JoU »

Jawbone UP nosím už asi 5 měsíců. Velký plusem je monitoring spánku, spolu s budíkem - funguje skvěle, a popravdě, mít teď náramek bez záznamu spánku, asi by mě nebavil. Aplikace je přehledná, jednoduchá, a českou komunitu tam najdeš :-)
iPhone 7+ 128GB black
poslední a dokonalý macbook pro 17' (i7 2,5GHz quadcore, AMD 6770 HD, 16GB RAM, 500GB SSD)
+Macbook Pro 15 retina (i7 2.6GHz quadcore, GT 650M, 16GB RAM, 512GB SSD)
Apple Watch

trminek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 02, 2010 10:14 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od trminek »

Fuelband SE už s iphone 4 nefunguje, používá bluetooth 4 a ten ip4 nemá...

rowan
Host
Host
Příspěvky: 98
Registrován: úte zář 16, 2008 7:09 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od rowan »

Omlouvám se, ale neměl jsem správně vyplněný iphone. Mám iPhone 5.
Každopádně děkuji za cenné rady, moc mi pomohly.

Nakonec jsem si koupil náramek Fitbit Flex. Zatím jsem s tím moc spokojen. Aplikace do iPhonu by mohla být propracovanější, ale vcelku mi to dává ty informace co potřebuji. Dokonce je tam i jednoduchá/přehledná evidence pitného režimu, což jsem chtěl. Líbí se mi víc jak Jawbone UP24. Zatím výdrž baterie 5 dní a ještě mám okolo 20%. Inteligentní buzení nepotřebuji, jelikož se z 95% probouzím těsně před budíkem sám :) Jediné co bych uvítal je podrobnější infomace o spánku.

fugasik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 241
Registrován: sob kvě 28, 2011 3:51 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od fugasik »

Taky o tomto přemýšlím.
Jen se zeptám je některá z tech aplikací v Cz?
Iphone 11
iPhone 13 mini
IPad mini 4 a 5
iPhone 6 64Gb space grey
IP 7
IP SE

jind
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 631
Registrován: pát srp 13, 2010 10:03 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od jind »

A co rikate na novy Fitbit Force? Mel by umet v budoucnu i upozornit na hovor pokud bude stale spojen pres BT. Ma display, cili clovek nemusi mit stale mobil v ruce. Chytry budik, pocitani aktivit apod.. Dobre zhodnoceni je na amazonu.
Osobne pouzivam i Nexus 4 ted cili i pokukuju po pocinu od Sony (Core).
Ale ve finale si asi pockam na iWatch primo od Applu :-D
Leap motion

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Smrdaky »

Dalsi naramek June, tentokrat jen na opalovani, od Netatmo...

nika.diem
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pon úno 24, 2014 10:51 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od nika.diem »

Zdravím, našla jsem na akci náramek fitbit... Jen náramek, nemám k tomu ani nabíječku ani nic... Dá se zbytek dokoupit a registrovat se znova? Díky za odpověď

lukas001x
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: pon pro 16, 2013 9:55 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od lukas001x »

A co řikáte na Garmin vívofit ??
Výdrž baterie přez jeden rok....to je slušné :good:

http://www.garmin.cz/aktualne/aktuality ... vofit.html

Karas
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: čtv čer 27, 2013 1:59 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Karas »

Zdravím všechny,

Nevíte jestli se dá koupit ten Jawbone UP24 v ČR?
A nebo nějaké info kdy (jestli vůbec) ho bude prodávat apple CZ?

Speed
Host
Host
Příspěvky: 99
Registrován: sob črc 24, 2010 3:22 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Speed »

Zdravím,

chtěl bych se zeptat na Váš názor s odstupem času. Před pár dny jsem koukal v iStyle na Jawbone UP24 (částečná odpověď pro Karase) a chtěl bych si takovou "hračku" koupit prioritně kvůli tomu spánku a budíku. Když jsem se na to podíval do detailu, tak jsem si řekl, že by pro mě byl lepší pouze UP než UP24, jelikož normál mi nepožere baterku v mobilu. Je tu i něco jiného, co by mě přesvědčilo na 24, když nepotřebuji online?

Je tu někdo, kdo mohl testovat jak jawbone, tak fitbit?

Díky moc
Naposledy upravil(a) Speed dne pon kvě 26, 2014 2:42 pm, celkem upraveno 1 x.
Apple, co je to...?

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Smrdaky »

Bt4.0 a vyssi moc baterku nezere, ale naramek je takova zhovadilost a pomnik konzumu, ze se musim smat :-)

Speed
Host
Host
Příspěvky: 99
Registrován: sob črc 24, 2010 3:22 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Speed »

Koukal jsem na inteligentní budíky, protože mám problémy se spaním a jelikož stojí mezi 4-5tis, tak jsem si říkal, že tímhle bych to vyřešil a měl něco navíc. Takže teď jen zvažuji, který by byl lepší...
Apple, co je to...?

Zemlicka
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 490
Registrován: úte dub 07, 2009 4:48 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Zemlicka »

Smrdaky píše:Bt4.0 a vyssi moc baterku nezere, ale naramek je takova zhovadilost a pomnik konzumu, ze se musim smat :-)


pre niekoho zhovadilost, pre niekoho zaujimava hracka a gadget, ktory ked si vies dat do suvislosti data tak aj pomocnik cez ktoreho sa o sebe dozvies
nieco nove :-)


mne osobne sa pozdava misfit shine.Ale stale to nieje ono.
iPhone 5S
iPad Air
Hackintosh Mavericks (docasne)

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Smrdaky »

Jasne, je to jen predrazena hracka, nic proti, jako takovy gadget to lze brat (konzumni shit), co vydrzi par mesicu, nez se rozsype...

A pokud ma nekdo problem se spankem, asi by mel resit priciny a ne nasledek :-) howgh.

Johny004
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: čtv čer 17, 2010 8:12 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Johny004 »

Fakt vás ten náramek vzbudí ?
 iPhone 14 Pro
 Watch Ultra
 iPad Pro
 MacBook Air M2
 AirPods
 TV
 Time Capsule 4 TB

Speed
Host
Host
Příspěvky: 99
Registrován: sob črc 24, 2010 3:22 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Speed »

Smrdaky píše:Jasne, je to jen predrazena hracka, nic proti, jako takovy gadget to lze brat (konzumni shit), co vydrzi par mesicu, nez se rozsype...

A pokud ma nekdo problem se spankem, asi by mel resit priciny a ne nasledek :-) howgh.


Už jsem byl i ve spánkové laboratoři a na nic nepřišli. Jsem mladej, ale s tímhle mám problém. Pokud je malinkatá šance, že bych se trochu vyspal, tak 5tisíc je nic.

Jen mě zajímá to, jak jsem psal. Fitbit nebo jawbone UP či UP24? :)

Johny, pokud by tě to nevzbudilo na ruce, tak si to můžeš dát na... :ROFL:
Apple, co je to...?

martan1981
Host
Host
Příspěvky: 89
Registrován: úte led 15, 2008 1:41 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od martan1981 »

Spánok ti lepšie zaznamená jawbone. Má prehľadnejšie spracovaný spánok ako fitbit. Fitbit je podľa mnohých ďaleko kvalitnejší. Vydrží ti roky. Jawbone, najmä prvá verzia, teda up je strašný smejd. Poznám ľudí, ktorí ho menili v rámci záruky 6x. Po záruke sa samozrejme rozsype a môžeš kúpiť nový. Takže ak chceš jawbone, jedine up24,ktorý je už na tom a kvalitou lepšie, aj keď v porovnaní s fitbit stále zle.

Zemlicka
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 490
Registrován: úte dub 07, 2009 4:48 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Zemlicka »

no a misfit shine? ten hlinikovy disk musi nieco vydrzat + je vodotesny a na baterke vydrzi 4 mesiace
iPhone 5S
iPad Air
Hackintosh Mavericks (docasne)

Speed
Host
Host
Příspěvky: 99
Registrován: sob črc 24, 2010 3:22 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Speed »

Zemlicko, pro me to neni, protoze to nema monitoring spanku a buzeni.

Martane, kdyz zarizeni "reklamovali" vice jak 3x tak meli pravo na vraceni penez nebo vymenu za novy kus, ktery by obsahoval obnovenou dvouletou zaruku. Jinak tvuj koment me presvedcil, ze koupim up24. Chtel jsem vzit jen up, diky vetsi vydrzi a absenci bt, ale uz jsem videl u spousty lidi, ze se to fakt sere. Tak ozelim 3 dny a trvale "ozareni" bt a otestuji tu 24 :) dik
Apple, co je to...?

trminek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 02, 2010 10:14 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od trminek »

Fitbit má co se týká buzení zásadní nevýhodu proti UP. Neumí budit "inteligentně", ale jen v přesně nastavenou dobu...

Zemlicka
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 490
Registrován: úte dub 07, 2009 4:48 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Zemlicka »

Speed píše:Zemlicko, pro me to neni, protoze to nema monitoring spanku a buzeni.


monitoring spanku to ma.ale budenie nie.

premna este nevyrobili zariadenie ktore by splnalo vsetko.ten shine je ale najblizsie.
iPhone 5S
iPad Air
Hackintosh Mavericks (docasne)

martan1981
Host
Host
Příspěvky: 89
Registrován: úte led 15, 2008 1:41 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od martan1981 »

Speed píše:Zemlicko, pro me to neni, protoze to nema monitoring spanku a buzeni.

Martane, kdyz zarizeni "reklamovali" vice jak 3x tak meli pravo na vraceni penez nebo vymenu za novy kus, ktery by obsahoval obnovenou dvouletou zaruku. Jinak tvuj koment me presvedcil, ze koupim up24. Chtel jsem vzit jen up, diky vetsi vydrzi a absenci bt, ale uz jsem videl u spousty lidi, ze se to fakt sere. Tak ozelim 3 dny a trvale "ozareni" bt a otestuji tu 24 :) dik

Ale čo ak nechceš vrátiť peniaze. Chceš zariadenie, ale funkčne.


Taky tady http://spravodaj.madaj.net/

Speed
Host
Host
Příspěvky: 99
Registrován: sob črc 24, 2010 3:22 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Speed »

Martane, za peníze si koupíš novej model s novou zárukou :)

Johny004 vibruje to fakt hodně, vzbudí tě to bez problému.

Takže včera jsem koupil UP24, takže uvidíme, co z toho bude. Každopádně se mi zařízení zatím líbí :)
Apple, co je to...?

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Náramky denní aktivity

Příspěvek od Smrdaky »

Speed píše:Zemlicko, pro me to neni, protoze to nema monitoring spanku a buzeni.

Martane, kdyz zarizeni "reklamovali" vice jak 3x tak meli pravo na vraceni penez nebo vymenu za novy kus, ktery by obsahoval obnovenou dvouletou zaruku. Jinak tvuj koment me presvedcil, ze koupim up24. Chtel jsem vzit jen up, diky vetsi vydrzi a absenci bt, ale uz jsem videl u spousty lidi, ze se to fakt sere. Tak ozelim 3 dny a trvale "ozareni" bt a otestuji tu 24 :) dik


S tou novou zarukou uz to neplati a spousta lidi to mela ze zahranici a to se teprve vyplatilo :-) BT4 urcite nema trvale zareni.

Martane, kdyz ti vrati penize, koupis si novy kus ci model :-)

FILIPSN007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: čtv led 06, 2011 3:31 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od FILIPSN007 »

Taky jsem začalo pokoukávat, po těchto náramcích. Nejlépe mi vyšlo Misfit Shine a Fitbit Flex, ale někde jsem četl, že Fitbit Flex měl nějakej problém s tím náramkem, že lidé dostávali alergické reakce, má s tím někdo zkušenost, nebo to byli 4 lid ze 100 000.

Misfit Shine, mi vychází lépe hlavně kvůli vodotěsnosti a možnosti plavat s náramkem. Ale vzhled nic moc, vypadá to jak chip na průchod na bazén co se dává na zápěstí, by to vypadalo, že mám dva :D.

Nevíte, ještě o nějakém takovém zařízení v ČR. které lze užít na plavání. V iStyle mi bylo ihned doporučeno Shine.

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od MiGR »

Polar Loop je vodotesny a umi i hrudni pas ve vode. Rozeznat ale tempa neumi. Jsou to vsechno proste jen krokomery.

Zemlicka
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 490
Registrován: úte dub 07, 2009 4:48 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Zemlicka »

na fakt ultimatne riesenie si asi este chvilku pockame.snad apple prinesie do tohto segmentu nieco poriadne.

do pozornosti chcem dat este razer nabu.
iPhone 5S
iPad Air
Hackintosh Mavericks (docasne)

FILIPSN007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: čtv led 06, 2011 3:31 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od FILIPSN007 »

Já teď budu právě reklamovat hodinky a model co mám se už neprodává, součástky taky nebudou, takže budu brát jiné nebo vrácení peněz, takže bych chtěl rovnou něco chytrého na ruku.

Taky přemýšlím zda počkat na Apple, ale myslím si, že s Misfit Shine zas takovou chybu neudělám.

Stejně předpokládám, že takové hodinky od Applu by asi stáli tak 10k, a 10K já do bazénu, na kolo, do práce na zahradu si brát nebudu. Často s hodinkama někde do něčeho narazím, 5 let jsem používal Casia Edifice, a začátkem roku jsem koupil Citizen s EcoDrivem a řemínek je v háji a byli o dost dražší než ty Casia, a vydrželi znatelně méně.

FILIPSN007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: čtv led 06, 2011 3:31 pm

Wearables

Příspěvek od FILIPSN007 »

Zdravím,

už nějakou dobu se poohlížím po různých chytrých náramcích. Koukal jsem na Fitbit Flex, Jawbone UP24 a Misfit Shine.

Jenže chtěl jsem od toho trošku víc, když už sportuji tak plavání a jízda na kole, všechno jsou to krokoměry, takže s tím moc neuspěji až na Misfit Shine, tam je situace lepší ale SW není nejlepší.

Chtěl jsem aby to zvládalo zobrazit i čas, třeba zavibrovat, když mi přijde nějaká notifikace. Jenže se mi zdá, že Apple trošku zaspal, všichni se tím ohánějí a Apple ještě nic nemá.

Ale zaujali mě trochu hodinky Pebble, ale nevím kde je u nás sehnat.

Nevíte o nějakých takových náramcích které jsem případně nejmenoval a dokázali by splnit něco navíc než už zmíněné?

Za každý tip díky :)

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: Wearables

Příspěvek od Jadro »

Moc jsem tohle nestudoval, takze nevim zda to umi ci ne, ale jeden navic znam.

Nike Fuelband

FILIPSN007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: čtv led 06, 2011 3:31 pm

Re: Wearables

Příspěvek od FILIPSN007 »

Jak na to koukám tak Fuelband se u nás taky neprodává :( ofic. to už radši neofik Pebble
Naposledy upravil(a) iTukan dne pon srp 11, 2014 8:20 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Nezakládej zbytečně téma na něco, co se už řeší... i ty to tu řešíš! Sloučeno....

trminek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 02, 2010 10:14 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od trminek »

Vyjmenoval jsi co od toho očekáváš, ale obávám se že dnešními produkty nelze spojit do jednoho zařízení všechny požadavky.

Osobně jsem si prošel fitbitem (nejdříve one a poté flex - force který měl umět i notifikace stáhli z trhu) a nyní jsem zakotvil u fuelbandu protože:
Je poměrně přesný, pohodlně se nosí a má výborně vyřešené nabíjení (obsahuje přímo zástrčku na USB bez nutnosti redukce). Navíc je nabitý velice rychle.
Má přehlednou aplikaci v telefonu a dále pěkné statistiky na webu.
Super je, že se dá nastavit začátek a konec sportovní disciplíny která se dá následně otagovat. Člověk má pak krásný přehled co kdy dělal, kolik vydal energie a pod. Toto mi nenabízel žádný jiný náramek. Jedinou a pro mě velkou nevýhodu má v tom, že není vodotěsný a proto není určen na plavání - do sprchy se s ním smí...
Trochu horší statistiky jsou v oblasti spánku (já je moc nepoužívám), kde zase kraluje UP24, který umí vibrací "optimálně" vzbudit...

Co vím tak misfit nemá webovou aplikaci (celkově prý sw nic moc) a to mi dost vadí, UP24 zase nemá display který ukáže základní informace a pod.

Co se hodinek týká, tak Pebble jsou prej fajn, ale zase neposkytnou informace co náramky denní aktivity. Navíc kupovat je nyní před uvedením iwatch mi přijde zbytečné. Jinak je nabízí sunnysoft. Ale bejt tebou, počkal bych až budou uvedeny iwatch a koupil bych je případně poté, kdyby byly iwatch předražené.

Marky1980
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 316
Registrován: čtv pro 11, 2008 3:45 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Marky1980 »

Fitbit mám rok, prvý náramok sa rozpadol za pol roka (záručák som samozrejme nenašiel), druhý (len náramok) som kúpil cez ebay (22 euro) a zatiaľ drží, ale už plast mäkne :( Prístroj sám o sebe je kvalitný, nabíjanie raz za7 dní, len škoda odfláknutého náramku

Odpovědět