Náramky denní aktivity

Vitezslav2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 528
Registrován: pát pro 12, 2008 7:22 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Vitezslav2 »

Máte ňkdo zkušenosti z Razer nabu X?Měl by fungovat s iOS,ale aplikace na denní aktivity mi nejde spustit a zasekává se celej mobil. Na androidu jde bez problémů.
iPhone XS Max 256GB
iPad 2019 32GB WIFI
Apple Watch Series 5 Nike+ 44mm

PaNNy
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: čtv kvě 13, 2010 10:12 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od PaNNy »

Vypadá to, že ta aplikace zatím podporuje pouze Razer Nabu (i když podporu slibovali prý do konce října).

Mimochodem na stránkách Razeru je nějaká akce, že při koupi Razer Nabu jsou tam nějaký výhody na další jejich produkty, snad i Razer Nabu X zdarma :) Asi tam zítra objednám Nabu + Nabu X. Akce končí 16.11.

Vitezslav2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 528
Registrován: pát pro 12, 2008 7:22 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Vitezslav2 »

U každého prodejce píšou v popisu,že Nabu X je i pro iOS.Jsou potřeba dvě aplikace. Jedna na notifikace a základní nastaveni a druhá na měření denních aktivit. Nefunguje ta druhá.
iPhone XS Max 256GB
iPad 2019 32GB WIFI
Apple Watch Series 5 Nike+ 44mm

PaNNy
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: čtv kvě 13, 2010 10:12 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od PaNNy »

Řekl bych, že je to spojený s hláškou "iOS coming soon", která je na této adrese: http://www.razerzone.com/eu-en/nabu-x asi v půlce stránky

EDIT: dokonce v popisu samotné aplikace je napsáno: "Nabu X compatibility with this Nabu app coming soon in November 2015"

jaguar21
Host
Host
Příspěvky: 55
Registrován: pon říj 26, 2009 5:34 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od jaguar21 »

Razer nabu vs Garmin vivosmart?


Tak som kupil Vivosmart a spokojnost ;)
jaguar84

PaNNy
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: čtv kvě 13, 2010 10:12 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od PaNNy »

Docela jsi mě navnadil na ten Garmin :) netušil jsem, že taky zvládá všechny notifikace. Prodávám Nabu a jdu koupit Vívosmart :)

Říkáš, že spokojenost? Notifikace fungujou? Chodí hned? Je na něm něco, co ti vadí? A jakou máš velikost? Mám malou ruku, tak snad bude stačit Sko.

jaguar21
Host
Host
Příspěvky: 55
Registrován: pon říj 26, 2009 5:34 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od jaguar21 »

Uplna spokojnost. Nevadi nic. Super je ze displej pokial nesvieti, ani ho nevidiet, vyzera to ako obycajny naramok. Notifikacie vsetky co na mobile. Okamzite, ani sekunda meskania. Myslim ze Sko bude skor pre deti. Odmeraj si zapastie, urcite sadne aj vacsi. Inak ide mi 6 dni a este som nenabijal. Takze pre mna uplne super ;)
jaguar84

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Náramky denní aktivit

Příspěvek od Clon »

Prosim te, chtel bych to jako darek pro zenu. Ta je zavisla na Facebooku. Nicmene jeji situace ji nuti mit na telefonu vypnuty zvuk (prepinacem na boku). FUNGUJÍ prosim te notifikace z FB na naramku i za teto situace? Jak? Vibracemi?
Diky za info!
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

jaguar21
Host
Host
Příspěvky: 55
Registrován: pon říj 26, 2009 5:34 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od jaguar21 »

Ano, presne tak. Je jedno ci je zapnuty zvuk na mobile. Aj pri vypnutom naramok vibruje
jaguar84

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Clon »

Diky. Potesil jsi me :-)
MIMOCHODEM - kdyby nahodou mel nekdo k Vivosmartu ten snimac srdecniho tepu "navic" (nepotreboval ho), mozna bych jej koupil (dozvim se az po Vanocich). K tem barevnym variantam bohuzel nejde koupit jako celek.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od MiGR »

Nebo Vivosmart Optic. Je uplne novy. Ma uz nekdo?

Vitezslav2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 528
Registrován: pát pro 12, 2008 7:22 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Vitezslav2 »

Mám klasickej Garmin Vivosmart a vadí mi ta čitelnost displeje. Hledám pořád nějakou alternativu s notifikacema a nemůžu nic najít. Navíc do senzoru srdečního tepu bych nešel,protože je to nepřesný a zbytečně to vybíjí baterku.
iPhone XS Max 256GB
iPad 2019 32GB WIFI
Apple Watch Series 5 Nike+ 44mm

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Clon »

Co je za problem s citelnosti displeje? Normalne, nebo na slunci, nebo ...... ?
U toho Optic nepisou vubec nic o nejakych notifikacich :-(
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Vitezslav2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 528
Registrován: pát pro 12, 2008 7:22 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Vitezslav2 »

Klasickej OLED displej je líp čitelnější. U Vivosmart je zbrazení dost matné.
iPhone XS Max 256GB
iPad 2019 32GB WIFI
Apple Watch Series 5 Nike+ 44mm

PaNNy
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: čtv kvě 13, 2010 10:12 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od PaNNy »

Alternativa by mohl být Razer Nabu. Displej je velmi dobře čitelný i na minimálním podsvícení a notifikace umí všechny. Jen na něj mám asi malou ruku.
Prodávám ho tu za 2999 kč.

Vitezslav2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 528
Registrován: pát pro 12, 2008 7:22 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Vitezslav2 »

Já ho sháním,ale nikde ho nemají,jen přímo na razerzone.
iPhone XS Max 256GB
iPad 2019 32GB WIFI
Apple Watch Series 5 Nike+ 44mm

PaNNy
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: čtv kvě 13, 2010 10:12 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od PaNNy »

Já jsem ho tam právě koupil, vyzkoušel jsem ho a rozhodl se, že ho nechci. Leží mi tu v krabici, klidně ho prodám, jestli máš zájem.

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od MiGR »

Videli jste vubec ten Optic? Ma uplne jinak udelany display nez Vivosmart. Notifikace take jsou. A ze je opticke snimani HR nepresne? To jste vzali kde? Nesmysl. Prectete si neco na DCR.

Vitezslav2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 528
Registrován: pát pro 12, 2008 7:22 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Vitezslav2 »

Zkoušel jsem několik náramků s HR včetně Fitbit a chytré hodinky Samsung,ASUS a porovnával je s hrudním pasem.Hodnoty byly dost odlišné.Proto tvrdím že tento princip měření (rozšíření cév) ne ní přesný.Když se spotí ruka,což je při sportu normální,tak to měří nesmysly...
iPhone XS Max 256GB
iPad 2019 32GB WIFI
Apple Watch Series 5 Nike+ 44mm

Vitezslav2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 528
Registrován: pát pro 12, 2008 7:22 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Vitezslav2 »

PaNNy : poslal jsem ti SZ.
iPhone XS Max 256GB
iPad 2019 32GB WIFI
Apple Watch Series 5 Nike+ 44mm

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Clon »

To je tedy sranda. Ten co má Razer Nabu chce Vivosmart a ten co má Vivosmart chce Nabu. A fčíl babo raď
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

ladik99
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: stř dub 08, 2015 7:22 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od ladik99 »

Zdravím,
taky uvažuji o Vivosmartu, jenom by mě ještě zajímalo, jaká je asi max. možná vzdálenost od iPhonu a jestli se po odpojení sám připojí pokud se k iPhonu opět přiblížím. Děkuji moc uživatelům Vivosmartu za odpověď.

PaNNy
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: čtv kvě 13, 2010 10:12 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od PaNNy »

Zdravím, bude to těch 10 metrů a když se dostane mimo dosah, tak zavibruje a napíše, že není v dosahu. Při přiblížení opět zavibruje a napíše, že je zase v dosahu.

Zatím ho mám 2 dny a spokojenost. Jediný nedostatek vidím v tom, že nelze nastavit více budíků a nebo různé časy budíků v různý den. Jde nastavit pouze jeden čas a buď bude budit v tento čas každý den nebo jen ve všední dny.
Jinak zatím nemůžu nic vytknout. Mám verzi small a na mojí menší ruce sedí i s rezervou.

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od MiGR »

Mas Vivosmart Optic? Jak tam funguje aktivita? Jen ji spustim a nebo muzu urcit jaka aktivita to bude (beh / kolo / atd.)?

PaNNy
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: čtv kvě 13, 2010 10:12 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od PaNNy »

Nene, mám jen vívosmart. Na náramku jde pouze spustit aktivitu. Určit typ aktivity se musí přes telefon. Je tam docela velký výběr.

EDIT: Tak až dnes (4.12.) se mi vybil - po 8mi dnech.

MiGR
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 343
Registrován: pát úno 05, 2010 9:23 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od MiGR »

Takze ted testuji Vivosmart Optic. Docela podarena vecicka. Hlavne vibracni notifikace, prijmuti/odmitnuti hovoru, monitorovani spanku. Co se tyce vlastniho optickeho mereni tak to opravdu neni nic moc. Souhlas s Vitezslav2. Oproti hrudnimu pasu jsou reakce dost pomale a pak navic dost premrstene. Pak se to ale srovna a ukazuje stejne jako pas. Dale pak namerena vzdalenost je hodne pretazena. Na 6.5km udela klidne 1km navic. Mozna se to ale casem srovna, nevim.

PS: hodne jsem si sliboval od vibracnich notifikaci. Bohuzel jsou velmi slabe a pri noseni venku je ani nezaznamenam.

standa1984
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: sob led 23, 2016 4:31 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od standa1984 »

Ahoj,
Chtěl bych poradit.Momentalne používám Xiaomi MiBand (přežitek z Xiaomi Mi4) a zajímá mě,zda je možné nějakým způsobem zprovoznit i jiné notifikace,krom volání?Aplikace pro IOS žádnou volbu pro notifikace jiných aplikací nenabízí a pokud to jinak možné není,může mi někdo poradit,jaký jiný náramek sehnat,který umí upozorňovat na aplikace třetích stran,jako Whatsapp,Messenger,Facebook,email apod?
Více méně ani nepotřebuji měřit spánek,ani aktivitu,jde mi především o notifikace a cenu.
Díky

teekex
Host
Host
Příspěvky: 139
Registrován: sob pro 26, 2015 5:13 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od teekex »

existuje nejaka appka MiBand Utility, ale vyzaduje JB.

standa1984
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: sob led 23, 2016 4:31 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od standa1984 »

A nevíš,zda už je nějaký funkční návod na JB pro 9.2.1?
Díky

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Clon »

Jinak ja zene koupil garmin vívosmart a super, notifikace chodi na kde co.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

mojtelefon
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: úte úno 09, 2016 2:00 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od mojtelefon »

je v tychto naramkoch aj krokomer? pocita to, kolko prejdes a spalis kalorii denne?

MekliCZ
Host
Host
Příspěvky: 20
Registrován: úte úno 02, 2016 9:04 pm

Fitbit Charge - zkušenosti

Příspěvek od MekliCZ »

Ahoj,
hodně uvažuji o koupi Fitbit Charge (ne HR) a rád bych znal vaše osobní zkušenosti - máte ho někdo? Četl jsem, že se prý snadno poškrábe, což by mému oku asi úplně nelahodilo. Jak je na tom jinak s přesností měření? Jakékoli postřehy nebo i rady uvítám, díky. :)

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

Ahoj,
Fitbit Charge HR používám spokojeně bezmála rok, co se týká přesnosti měření, tak jsem náramek dříve porovnával s pedometrem v iPhone 5S a při klasické chůzi se ty výsledky +/- shodují, asi třikrát jsem měl na celodenních výšlapech v kapse pro srovnání i klasický krokoměr a žádná významná odchylka mezi oběma zařízeními nebyla. Osobně náramek nabíjím jednou za 3 či 4 dny podle aktivit a četnosti propojení s telefonem, Fitbit Charge na tom bude s výdrží ještě o něco lépe. Displej je údajně opravdu lehce poškrábatelný, takže jsem hned po zakoupení náramku aplikoval fólii, jelikož by mi poškrábaný displej také vadil (zvláště u nového zařízení). Na fólii se zatím žádné škrábance neobjevily.
Kdyby tě ještě něco zajímalo, tak se klidně zeptej, budu se snažit poradit.

Edit: Všiml jsem si, že máš v profilu uveden starší iPhone 3GS a u něj si teď nejsem jistý, jestli je pro něj podpora iOS aplikace.
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

MekliCZ
Host
Host
Příspěvky: 20
Registrován: úte úno 02, 2016 9:04 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od MekliCZ »

iPhone 3GS tu mám na stole rozebraný s nefunkčním LCD, hodlám používat OS X aplikaci (ta dokonce na mém Macu funguje i bez toho donglu). Kde jsi koupil tu fólii a jakou?

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

Já jsem si potřebný rozměr vyřízl z přebytečné fólie pro iPhone 4, která mi po prodeji telefonu zbyla. Nicméně koupit se dá třeba na eBay, stojí v řádech desetikorun i s dopravou a je jich v balení několik.
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

MekliCZ
Host
Host
Příspěvky: 20
Registrován: úte úno 02, 2016 9:04 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od MekliCZ »

Tak já si řek, že se na fólii vykašlu, že mě to sice bude chvíli štvát, ale stejně to půjde přečíst, a hned jsem s tím drbnul o schránku. :D

Tonda512
Host
Host
Příspěvky: 102
Registrován: sob dub 19, 2014 12:49 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Tonda512 »

Koupil jsem Razer Nabu a podle toho co mi měří spím tak 1 hodinu denně? Máte někdo zkušenost s tím, jak tento náramek měří spánek?

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od gulii »

Ahoj, používá někdo v kombinaci s iPhonem Moto360 1st gen? Jsem si vědom, že to bude fungovat pouze jako zobrazovač notifikací z iphone, ale zajímaly by mě reálné poznatky uživatelů. Děkuji

GoldM
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: pát bře 17, 2017 10:28 am

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od GoldM »

Ahoj, pokusím se to tu oživit. Nevíte o nějakém dobrém náramku zhruba do dvojky co má dotykový displej? Díky předem za reakce jakéhokoliv směru :)

Vitezslav2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 528
Registrován: pát pro 12, 2008 7:22 pm

Re: Náramky denní aktivity

Příspěvek od Vitezslav2 »

Xiaomi Mi Band 2.
Používám a neměnil bych. A seženeš ho už kolem 900 Kč.
iPhone XS Max 256GB
iPad 2019 32GB WIFI
Apple Watch Series 5 Nike+ 44mm

Odpovědět